LG101 er en av de nyeste 2024 Smartwatches som kan spore sportsaktiviteter og administrere helsetilstand i sanntid. Det er en sporty klokke som kommer firkantet med en 1,83-tommers stor TFT-skjerm og er utstyrt med flere funksjoner, inkludert en pulsmåler, SPO2 blodoksygenmonitor, Multisportmodus, GPS, GLONASS, IP68 vanntett, og støtter Bluetooth -samtale. Så la oss dykke ned i alle detaljer!
Design av LG101 Smart Watch:

Som du ser på bildet over, Denne nye LG101-klokken har en firkantet design som ser stilig ut, moteriktig, og passer menn og kvinner.?Måler 50¡Á46.6¡Á13mm og veier ca. 50g. Det er to fysiske knapper på høyre side av saken. Baksiden av enheten mottok en typisk konfigurasjon ¨ c det er magnetiske kontakter for lading og en hjertefrekvenssensor.
LG101-smartklokkehuset er laget av sinklegering, mens remmen er tilgjengelig i silikon. Angående skjermbildet! Denne LG 101 Smart Watch har en 1,83-tommers IPS-berøringsskjerm buet med 2,5D-glass og er laget med en oppløsning på 240 x 284 piksler. Denne klokken er også fullpakket med en rekke urskiver og er kun tilgjengelig i svart farge.
Funksjoner til LG 101 Smartklokke:

LG101 er en IP68 vanntett smartklokke, Du kan bruke den når du vasker hendene eller på regnfulle dager. Den bærbare har en pulssensor, som samler inn data om pulsen vår over 24 timer. Denne modellen hjelper deg også med å kontrollere søvnen din, takket være den komplette søvnmonitoren. Den har også en skritteller og lar oss kontrollere og estimere forbrente kalorier i løpet av dagen.
I tillegg til funksjonene nevnt ovenfor. LG101 smartklokke har høyttaler og mikrofon som lar deg ringe direkte via en smartklokke. Ytterligere funksjoner er en oksygenmonitor, Blodtrykksmåler, GPS, GLONASS, Multi sportsmodus, Pustetrening, Stillesittende påminnelse, Varsler, en vekkerklokke, Vær, skodder, Bluetooth, osv. Denne bærbare enheten har en batterikapasitet på 410mAh 9-14 dager med normal bruk og 30 dager med standby -tid.
Du kan også like:
- 12 BESTE FRISTÅENDE SMARTWATCHES MED SIM-KORT OG WIFI 2024
- 10 BESTE SMARTWATCH MED HD-KAMERA 2024
- 7 BESTE ANDROID SMARTWATCHES FOR MENN AKKURAT NÅ
LG101 Smartwatch fulle spesifikasjoner:
| Enhet | LG101 klokke |
|---|---|
| Form | Kvadrat |
| Dimensjon | 50¡Á46,6¡Á13mm |
| Vekt | 50g |
| Farger | Svart |
| Utstilling | TFT |
| Skjermstørrelse | 1.83 tomme |
| Skjermoppløsning | 240 *284 piksler |
| Kompatibel Os | Android & IOS |
| Sensorer |
|
| Bluetooth | V5.2 |
| GPS | Ja |
| Høyttaler | Ja |
| Mikrofon | Ja |
| Multisportmodus | Ja |
| Pulsmåler | Ja |
| Blod oksygen monitor | Ja |
| Blodtrykksmåler | Ja |
| Vanntett | IP68 vanntett |
| Ekstra funksjoner |
|
| Batterikapasitet | 410mAh |
| Normal bruk | 9-14 dager |
| Appnavn | – |
| Stropp | Silikon |
| Pris | $$ Prisene er under |
Fordeler og ulemper med ifølge spesifikasjoner?
Fordeler: Stilig design, 1.83-tomme storskjerm, Innebygd fastleger, Bluetooth-anrop, Multi sportsmodus, Flere typer helseovervåking
Ulemper: Ikke egnet for svømming
Pris og tilgjengelighet?
LG101 GPS-smartklokken er foreløpig kun tilgjengelig på Aliexpress. Sjekk pris
Du kan også gjerne sjekke ut: De nye og nyeste smartklokkene 2024



