Valdus VD36 Pro on toinen uusi 2024 Älykello, joka voi seurata urheilutoimintoja ja hallita terveydentilaa reaaliajassa. Se on urheilullinen älykello, joka tulee ympyräksi 1,43 tuuman suurella AMOLED-näyttöllä ja on useita ominaisuuksia, mukaan lukien sykemittari, SPO2 Veren happimittari, Multi-Sport-tilat, Kompassi, 1ATM vedenpitävä, ja tukee Bluetooth-puheluita. Sukellaan siis kaikkiin yksityiskohtiin!
VD36 Pro Rugged Smart Watchin muotoilu:

Kuten yllä olevassa kuvassa näet, Tämä uusi VD36 Pro -kello sai pyöreän muotoilun, joka näyttää tyylikkäältä, muodikas, ja sopii miehille ja naisille. Mitat 55.3*55.3*13mm ja paino noin 55g. Paneelin oikealla puolella on kaksi fyysistä painiketta ja niiden välissä LED-taskulamppu. Se vastaa käynnistyksen kytkemisen toiminnasta. Laitteen kääntöpuoli sai tyypillisen konfiguraation ¨c Magneettisia koskettimia on latausta ja syke -anturia.
VD36 Pro -älykellon runko on valmistettu sinkkiseoksesta, kun taas ranneke on saatavana silikonina. Näyttöruudun suhteen! Tässä VD36Pro-älykellossa on 1,43 tuuman suuri AMOLED-kosketusnäyttö, jossa on kaareva 2,5D-lasi, ja se on luotu resoluutiolla 466 x 466 pikseliä. Tämä laite on myös täynnä erilaisia kellotauluja, ja se on saatavana vain mustana ja oranssina.
VD:n ominaisuudet 36 Pro Smart Watch:

VD36 Pro on 1 ATM:n vedenpitävä älykello, Voit käyttää sitä, kun peset kädet tai sateisia päiviä. Puettavissa on sykkeen anturi, joka kerää sykeemme tietoja 24 tuntia. Tämä kello auttaa sinua myös hallitsemaan untasi, Kiitos täydelliselle unimonitorille. Siinä on myös askelmittari, antaa meille mahdollisuuden hallita ja arvioida kaloreita palaneet koko päivän.
Edellä mainittujen ominaisuuksien lisäksi, Tässä VD36Pro-älykellossa on kaiutin ja mikrofoni, joiden avulla voit soittaa puheluita suoraan älykellon kautta. Muita ominaisuuksia ovat SPO2 veren happimittari, Verenpainemittari, Moniurheilutilat, LED taskulamppu, Korkeusmittari, Kompassi, Istuvia muistutuksia, Soita ja viestien muistutuksia, Bluetooth 5.2, Ja paljon muuta. Tämän puettavan akun kapasiteetti on 450 mAh 5-7 Normaalin käytön päivät ja 60 Päivät valmiusaika.
Saatat myös pitää:
- 12 PARHAAT STANDALONE-ÄLYKELLOT SIM-KORTILLA JA WIFI:llä 2024
- 10 Paras älykello HD -kameralla 2024
- 10 Parhaat Android -älykellot miehille juuri nyt
VD36 Pro -älykellon täydelliset tiedot:
| Laite | VD36Pro kello |
|---|---|
| Muoto | Pyöreä |
| Ulottuvuus | 53*53*13mm |
| Paino | 55g |
| Värit | Musta, Oranssi |
| Näyttö | Mitattu |
| Näytönkoko | 1.43 Tuuma |
| Näytön resoluutio | 466 x 466 pikseliä |
| Yhteensopiva käyttöjärjestelmä | Androidi & IOS |
| Anturit |
|
| Bluetooth | V5.2 |
| GPS | EI |
| Puhuja | Kyllä |
| Mikrofoni | Kyllä |
| Moniurheilutila | Kyllä |
| Sykehonvalvonta | Kyllä |
| Veren happimittari | Kyllä |
| Verenpainemittari | Kyllä |
| Vedenpitävä | 1Pankkiautomaatti vedenpitävä |
| Lisäominaisuudet |
|
| Akku kapasiteetti | 450 mAh |
| Normaali käyttö | 7-10 päivä |
| Sovellusnimi | DAFT |
| Hihna | Silikoni |
| Hinta | $$ Hinnat ovat alle |
Specien mukaan ja haittoja?
Plussat: Vankka muotoilu, AMOLED-näyttö, Bluetooth-puhelut, Monenlaisia terveydenhuollon seurantaa, Moniurheilutilat, LED taskulamppu
Miinukset: Sisäänrakennettua GPS:ää ei ole
Hinta ja saatavuus?
VD36 Pro -älykello on pian saatavilla Aliexpressistä hintaan välillä $30 -lla $40. HANKI SE TÄÄLTÄ
Voit myös tarkistaa:?Uudet ja uusimmat älykellot 2024



