Kahden kuukauden julkaisun jälkeen Lokmatin hyökkäys 3 älykello, LOKMAT palaa taas ja toi meille uuden brändin älykellon nimeltä Lokmat Ocean 2. Puettava on urheilullinen älykello, joka sai ainutlaatuisen neliön muotoisen muotoilun ja on varustettu useilla ominaisuuksilla, kuten sykemittarilla, Verenpaine- ja happimittari, MultSports -tilat, ja enemmän. Joten siirrytään täydellisiin yksityiskohtiin!
Lokmat Oceanin suunnittelu 2 Älykello:

Kuten yllä olevassa kuvassa näet, Tämä uusi valtameri 2 älykello on neliön muotoinen, joka näyttää ainutlaatuiselta, tyylikäs, ja sopii miehille ja naisille.?Mitat 39*38.5*11.5mm ja paino noin 33g. Laitteen kääntöpuoli sai tyypillisen konfiguraation ¨c Magneettisia koskettimia on latausta ja syke -anturia.
Käytettävä runko on valmistettu PC-muovista ABS-materiaalilla, kun taas hihna on saatavana silikonina. Näyttöruudun suhteen! Tämä Lokmatin valtameri 2 on a 0.96 tuuman IPS-kosketusnäyttö, joka on luotu resoluutiolla 128*64 pikseliä. Tämä puettava on myös täynnä erilaisia kellotauluja ja se on saatavana mustana, vihreä, ja oranssit värit.
Meren ominaisuudet 2 Älykäs kello:

LOKMAT OCEAN 2 on Life vedenpitävä älykello, Tämä tarkoittaa, että voit käyttää sitä käsienpesun aikana tai sadepäivinä. Laitteessa on sykeanturi, joka kerää sykeemme tietoja 24 tuntia. Tämä malli auttaa sinua myös hallitsemaan unta, Kiitos täydelliselle unimonitorille. Siinä on myös askelmittari, jonka avulla voimme hallita ja arvioida päivän aikana poltettuja kaloreita.
Edellä mainittujen ominaisuuksien lisäksi, Tämä valtameri 2 kello voi kuorma-autolla jopa 6 urheilumuotoihin kuuluu juoksu, pyöräily, sulkapallo, ohittaa, tennis, ja pingistä. Lisäominaisuudet ovat verenpainemittari, Veren happimittari, Väsymystä estävä, Soita ja viesti muistutus, Anti-kadonnut, ajastin, sekuntikello, Bluetooth jne. Puettavat varustetut a 100 MAH -akku kapasiteetti 5 Päivät valmiusaika.
Saatat myös pitää:
- 12 PARHAAT STANDALONE-ÄLYKELLOT SIM-KORTILLA JA WIFI:llä 2022
- 9 Paras älykello HD -kameralla 2022
- 7 Parhaat Android -älykellot miehille juuri nyt
LOKMAT Ocean 2 Älykellon täydelliset tiedot:
| Laite | Valtameri 2 |
|---|---|
| Muoto | Neliö |
| Ulottuvuus | 39*38.5*11.5mm |
| Paino | 33g |
| Värit | Musta, Oranssi, Vihreä |
| Näyttö | TFT |
| Näytönkoko | 0.91 Tuuma |
| Näytön resoluutio | 128*64 pikseliä |
| Yhteensopiva käyttöjärjestelmä | Androidi & IOS |
| Anturit |
|
| Bluetooth | V4.0 |
| GPS | EI |
| Puhuja | EI |
| Mikrofoni | EI |
| Moniurheilutila | Kyllä |
| Sykehonvalvonta | Kyllä |
| Veren happimittari | Kyllä |
| Verenpainemittari | Kyllä |
| Vedenpitävä | Life Vedenpitävä |
| Lisäominaisuudet |
|
| Akku kapasiteetti | 100 mAh |
| Valmiusaika | 5 päivä |
| Sovellusnimi | Aiwear |
| Hihna | Silikoni |
| Hinta | $$ Hinnat ovat alle |
Hyödyt ja haitat teknisten tietojen mukaan:
Plussat: Ainutlaatuinen muotoilu, MultSports -tilat, 4 tyyppinen terveysvalvonta, Erittäin halpa hinta
Miinukset: Ei sovellu uimiseen
Hinta ja saatavuus?
LOKMAT Ocean 2 älykello on tällä hetkellä saatavilla vain Aliexpressissä ja Banggoodissa eri hinnoilla. Voit valita?paras hinta?sinulle.
Tarkista hinta Aliexpressissä
Tarkista hinta Banggoodista
Saatat myös haluta tarkistaa:?Uudet ja uusimmat älykellot 2023






