Etter to måneder med lansering av Lokmat angrep 3 smartklokke, LOKMAT er tilbake igjen og ga oss en ny merkevare smartklokke kalt Lokmat Ocean 2. Den bærbare er en sporty smartklokke som har en unik firkantet design og er utstyrt med flere funksjoner, inkludert en pulsmåler, Blodtrykks- og oksygenmåler, Multisport-moduser, Og mer. Så la gå til alle detaljer!
Design av Lokmat Ocean 2 Smartklokke:

Som du ser på bildet over, Dette nye havet 2 smartklokke kommer i en firkantet form som ser unik ut, stilig, og passer menn og kvinner.?Måler 39*38,5*11,5 mm og veier ca 33g. Baksiden av enheten mottok en typisk konfigurasjon ¨ c det er magnetiske kontakter for lading og en hjertefrekvenssensor.
Den bærbare kroppen er laget av PC-plast med ABS-materiale mens stroppen er tilgjengelig i silikon. Angående skjermbildet! Dette Lokmat Ocean 2 har en 0.96 tommers IPS-berøringsskjerm laget med en oppløsning på 128*64 piksler. Denne bærbare er også fullpakket med en rekke urskiver og er tilgjengelig i svart, grønn, og oransje farger.
Funksjoner ved havet 2 Smart klokke:

LOKMAT OCEAN 2 er en Life vanntett smartklokke, som betyr at du kan bruke den mens du vasker hendene eller på regnværsdager. Enheten har en pulssensor, som samler inn data om pulsen vår over 24 timer. Denne modellen hjelper deg også med å kontrollere søvnen, takket være den komplette søvnmonitoren. Den har også en skritteller som lar oss kontrollere og estimere forbrente kalorier i løpet av dagen.
I tillegg til funksjonene nevnt ovenfor, Dette havet 2 se er kan lastebil opp til 6 sportsmodus inkluderer løping, sykling, badminton, hopper over, tennis, og ping pong. Ytterligere funksjoner er en blodtrykksmåler, Blodoksygenmonitor, Anti-tretthet, Ring og melding påminnelse, Anti-tapt, tidtaker, stoppeklokke, Bluetooth ¡osv. Den bærbare utstyrt en 100 mah batterikapasitet med 5 dager med standby -tid.
Du kan også like:
- 12 BESTE FRISTÅENDE SMARTWATCHES MED SIM-KORT OG WIFI 2022
- 9 BESTE SMARTWATCH MED HD-KAMERA 2022
- 7 BESTE ANDROID SMARTWATCHES FOR MENN AKKURAT NÅ
LOKMAT Ocean 2 Smartwatch fulle spesifikasjoner:
| Enhet | Hav 2 |
|---|---|
| Form | Kvadrat |
| Dimensjon | 39*38.5*11.5mm |
| Vekt | 33g |
| Farger | Svart, Oransje, Grønn |
| Utstilling | TFT |
| Skjermstørrelse | 0.91 tomme |
| Skjermoppløsning | 128*64 piksler |
| Kompatibel Os | Android & IOS |
| Sensorer |
|
| Bluetooth | V4.0 |
| GPS | INGEN |
| Høyttaler | INGEN |
| Mikrofon | INGEN |
| Multisportmodus | Ja |
| Pulsmåler | Ja |
| Blodoksygenmonitor | Ja |
| Blodtrykksmåler | Ja |
| Vanntett | Liv vanntett |
| Ekstra funksjoner |
|
| Batterikapasitet | 100 mAh |
| Standby-tid | 5 dager |
| Appnavn | Aiwear |
| Stropp | Silikon |
| Pris | $$ Prisene er under |
Fordeler og ulemper med ifølge spesifikasjoner:
Fordeler: Unik design, Multisport-moduser, 4 slags helseovervåking, Veldig billig pris
Ulemper: Ikke egnet for svømming
Pris og tilgjengelighet?
LOKMAT Ocean 2 smartklokke er tilgjengelig akkurat nå bare på Aliexpress og Banggood til forskjellige priser. Du kan velge?beste pris?for deg.
Sjekk pris på Aliexpress
Sjekk pris på Banggood
Du kan også gjerne sjekke:?De nye og nyeste smartklokkene 2023






