După două luni de la lansare Atacul Lokmat 3 ceas inteligent, LOKMAT s-a întors din nou și ne-a adus un nou smartwatch de marcă numit Lokmat Ocean 2. Ceasul inteligent purtabil este sport, care are un design pătrat unic și este echipat cu mai multe caracteristici, inclusiv un monitor pentru ritmul cardiac, Monitor de tensiune arterială și oxigen, Moduri multisports, și mai mult. Deci, să trecem la detalii complete!
Designul Lokmat Ocean 2 Ceas inteligent:

După cum vedeți în poza de mai sus, Acest nou Ocean 2 ceasul inteligent are o formă pătrată care arată unică, elegant, și se potrivește bărbaților și femeilor.?Măsoară 39*38,5*11,5mm și cântărește aproximativ 33g. Partea inversă a dispozitivului a primit o configurație tipică ¨ C există contacte magnetice pentru încărcare și un senzor de ritm cardiac.
Corpul portabil este fabricat din plastic PC cu material ABS, în timp ce cureaua este disponibilă în silicon. Referitor la ecranul de afișare! Acest Ocean Lokmat 2 are o 0.96 Ecran tactil IPS inch creat cu o rezoluție de 128*64 pixeli. Acest purtabil este, de asemenea, la pachet cu o varietate de fețe de ceas și este disponibil în negru, verde, și culori portocalii.
Caracteristicile Oceanului 2 Ceas inteligent:

LOKMAT OCEAN 2 este un smartwatch Life rezistent la apă, ceea ce înseamnă că îl poți purta în timp ce te speli pe mâini sau în zilele ploioase. Aparatul are un senzor de ritm cardiac, care colectează date despre ritmul nostru cardiac peste 24 ore. Acest model vă ajută, de asemenea, să vă controlați somnul, datorită monitorului complet de somn. De asemenea, are un pedometru care ne permite să controlăm și să estimăm caloriile arse pe parcursul zilei.
Pe lângă caracteristicile menționate mai sus, Acest Ocean 2 ceasul poate ajunge până la 6 modurile sport includ alergare, ciclism, badminton, sarit, tenis, și ping-pong. Caracteristicile suplimentare sunt un monitor de tensiune arterială, Monitor de oxigen din sânge, Anti-oboseala, Memento de apel și mesaj, Anti-pierdere, cronometrul, cronometru, Bluetooth¡etc. Echipamentul purtabil echipat a 100 Capacitatea bateriei mAh cu 5 Zile de timp de așteptare.
S-ar putea să vă placă:
- 12 CELE MAI BUNE SMARTWATCH-uri STANDALONE CU CARD SIM ȘI WIFI 2022
- 9 CEL MAI BUN SMARTWATCH CU CAMERA HD 2022
- 7 Cele mai bune ceasuri inteligente ANDROID PENTRU BĂRBAȚI CHIAR ACUM
LOKMAT Ocean 2 Specificații complete pentru ceasul inteligent:
| Dispozitiv | Ocean 2 |
|---|---|
| Formă | Pătrat |
| Dimensiune | 39*38.5*11.5mm |
| Greutate | 33g |
| Culori | Negru, Portocale, Verde |
| Afişa | TFT |
| Dimensiunea ecranului | 0.91 inch |
| Rezoluția ecranului | 128*64 pixeli |
| Sistem de operare compatibil | Android & IOS |
| Senzori |
|
| Bluetooth | V4.0 |
| GPS | NU |
| Vorbitor | NU |
| Microfon | NU |
| Mod multi-sport | Da |
| Monitor ritm cardiac | Da |
| Monitor de oxigen din sânge | Da |
| Monitor de tensiune arterială | Da |
| Impermeabil | Life Waterproof |
| Caracteristici suplimentare |
|
| Capacitatea bateriei | 100 mAh |
| Timp de așteptare | 5 zile |
| Numele aplicației | Aiwear |
| Curea | Silicon |
| Preţ | $$ Preturile sunt mai jos |
Avantaje și dezavantaje ale conform specificațiilor:
Pro: Design unic, Moduri multisports, 4 tipuri de monitorizare a sănătății, Pret foarte ieftin
Contra: Nu este potrivit pentru înot
Pret si disponibilitate?
LOKMAT Ocean 2 Ceasul inteligent este disponibil chiar acum doar pe Aliexpress și Banggood la prețuri diferite. Puteți selecta?cel mai bun pret?Pentru dumneavoastră.
Verificați prețul pe Aliexpress
Verificați prețul pe Banggood
De asemenea, poate doriți să verificați:?Cele mai noi și cele mai recente ceasuri inteligente 2023






