Six months after launching the Mibro GS Pro, Mibro is back again, bringing us a new smartwatch called Mibro Watch GS Active. The wearable is a sporty smartwatch that comes circular with a 1.3-inch AMOLED display and is equipped with several features including a Heart rate monitor, SPO2 Veren happimittari, GPS, +150 urheilutilat, 5Pankkiautomaatti vedenpitävä, ja niin edelleen. Sukellaan siis kaikkiin yksityiskohtiin!
Design of Mibro Watch GS Active SmartWatch:

Kuten yllä olevassa kuvassa näet, This new Xiaomi Mibro Watch GS Active got a circular design that looks sporty, tyylikäs, ja sopii miehille ja naisille. Measuring 47*47*11.8mm and weighing about 51g. Kotelon oikealla puolella on kaksi fyysistä painiketta. Se vastaa käynnistyksen kytkemisen toiminnasta. Laitteen kääntöpuoli sai tyypillisen konfiguraation ¨c Magneettisia koskettimia on latausta ja syke -anturia.
The Mibro GS Active watch body is made out of reinforced plastic while the strap is available in silicone. Näyttöruudun suhteen! This GS Active smartwatch has a 1.3-inch AMOLED touch retina screen that supports an always-on display and is created with a resolution of 410*410 pikseliä. Tämä älykello on myös täynnä erilaisia kellotauluja ja se on saatavana mustana, oranssi, valkoinen, ja siniset värit.
Features of the Watch GS Active Smart Watch:

Mibro Watch GS Active is a 5ATM waterproof smartwatch, mikä tarkoittaa, että voit käyttää sitä, kun peset käsiäsi, sadepäivinä, tai vaikka uidessa. Laitteessa on sykeanturi, joka kerää sykeemme tietoja 24 tuntia. Tämä vempain auttaa sinua myös hallitsemaan untasi, Kiitos täydelliselle unimonitorille. Siinä on myös askelmittari ja se antaa meille mahdollisuuden hallita ja arvioida poltettuja kaloreita koko päivän ajan.
Edellä mainittujen ominaisuuksien lisäksi, The Xiaomi Mibro GS Active XPAW016 can track up to 150 Urheiluaktiviteetti mukaan lukien kävely, juokseva, pyöräily, kiipeily, jalkapallo, koripallo, sulkapallo, uima-…jne. Muita ominaisuuksia ovat SPO2 Blood -happimonitori, Istuva muistutus, Remote camera, Soita tai viestien muistutus, Sovellusilmoitus, ja enemmän. Tämän puettavan akun kapasiteetti on 400 mAh, joka kestää 20 Päivät, joilla on normaali käyttö ja 50 Päivät peruskellotilassa.
SAAT MYÖS TYKKÄT:?
- 10 Parhaat Android -älykellot miehille 2024
- 12 Parhaat itsenäiset älykellot Sim-kortilla ja WIFI:llä 2024
- 10 Parhaat älykellot ?HD -kamera
Mibro Watch GS Active GPS Smartwatch Full specs:
| Laite | Watch GS Active |
|---|---|
| Muoto | Pyöreä |
| Ulottuvuus | 47*47*11.8mm |
| Paino | 51.5g |
| Värit | Musta, Sininen, Valkoinen, Oranssi |
| Näyttö | Mitattu |
| Näytönkoko | 1.3 Tuuma |
| Näytön resoluutio | 410*410 pikseliä |
| Yhteensopiva käyttöjärjestelmä | Androidi & IOS |
| Anturit |
|
| Bluetooth | V5.3 |
| GPS | Kyllä |
| Puhuja | EI |
| Mikrofoni | EI |
| Moniurheilutila | Kyllä |
| Sykehonvalvonta | Kyllä |
| Veren happimittari | Kyllä |
| Verenpainemittari | – |
| Vedenpitävä | 5Pankkiautomaatti |
| Lisäominaisuudet |
|
| Akku kapasiteetti | 400 mAh |
| Normaali käyttö | 20 päivää |
| Soveltaa | Mibro Fit |
| Hihna | Silikoni |
| Hinta | $$ Hinnat ovat alle |
Plussat ja miinukset speksien mukaan?
Plussat: Elegantti muotoilu, AMOLED -näyttö, Sisäänrakennettu GPS, Moniurheilutilat,? Monenlaisia terveydenhuollon seurantaa, Sopii uimaan
Miinukset: Bluetooth-soittotoiminto puuttuu
Hinta ja saatavuus?
The Mibro Watch GS Active is currently available only on Aliexpress. Tarkista hinta
Voit myös tarkistaa:?Uudet ja uusimmat älykellot 2024






