Six months after launching the Mibro GS Pro, Mibro is back again, bringing us a new smartwatch called Mibro Watch GS Active. The wearable is a sporty smartwatch that comes circular with a 1.3-inch AMOLED display and is equipped with several features including a Heart rate monitor, SPO2 Monitor de oxigen din sânge, GPS, +150 Moduri sport, 5ATM rezistent la apă, și așa mai departe. Deci haideți să ne aprofundăm în detaliile complete!
Design of Mibro Watch GS Active SmartWatch:

După cum vedeți în poza de mai sus, This new Xiaomi Mibro Watch GS Active got a circular design that looks sporty, elegant, și se potrivește bărbaților și femeilor. Measuring 47*47*11.8mm and weighing about 51g. Există două butoane fizice în partea dreaptă a carcasei. Este responsabil pentru funcția de a porni rularea. Partea inversă a dispozitivului a primit o configurație tipică ¨ C există contacte magnetice pentru încărcare și un senzor de ritm cardiac.
The Mibro GS Active watch body is made out of reinforced plastic while the strap is available in silicone. Referitor la ecranul de afișare! This GS Active smartwatch has a 1.3-inch AMOLED touch retina screen that supports an always-on display and is created with a resolution of 410*410 pixeli. Acest smartwatch este, de asemenea, la pachet cu diverse fețe de ceas și este disponibil în negru, portocale, alb, si culorile albastre.
Features of the Watch GS Active Smart Watch:

Mibro Watch GS Active is a 5ATM waterproof smartwatch, ceea ce înseamnă că îl poți purta atunci când te speli pe mâini, în zilele ploioase, sau chiar în timp ce înoate. Aparatul are un senzor de ritm cardiac, care colectează date despre ritmul nostru cardiac peste 24 ore. Acest gadget vă ajută, de asemenea, să vă controlați somnul, datorită monitorului complet de somn. De asemenea, are un pedometru și ne permite să controlăm și să estimăm caloriile arse pe parcursul zilei.
Pe lângă caracteristicile menționate mai sus, The Xiaomi Mibro GS Active XPAW016 can track up to 150 activități sportive, inclusiv mersul pe jos, funcţionare, ciclism, alpinism, fotbal, baschet, badminton, înot…etc.. Caracteristicile suplimentare sunt un monitor pentru oxigenul din sânge SPO2, Memento sedentar, Remote camera, Apel sau memento pentru mesaje, Notificarea aplicației, și mai mult. Acest purtabil are o capacitate a bateriei de 400 mAh care poate dura 20 zile cu o utilizare normală și 50 Zile cu modul de ceas de bază.
POATE ȘI ȚI PLACE:?
- 10 Cele mai bune ceasuri inteligente Android pentru bărbați 2024
- 12 Cele mai bune ceasuri inteligente autonome cu cartelă SIM și WiFi 2024
- 10 Cele mai bune ceasuri inteligente cu ?Cameră HD
Mibro Watch GS Active GPS Smartwatch Full specs:
| Dispozitiv | Watch GS Active |
|---|---|
| Formă | Circular |
| Dimensiune | 47*47*11.8mm |
| Greutate | 51.5g |
| Culori | Negru, Albastru, Alb, Portocale |
| Afişa | Amoled |
| Dimensiunea ecranului | 1.3 inch |
| Rezoluția ecranului | 410*410 pixeli |
| Sistem de operare compatibil | Android & IOS |
| Senzori |
|
| Bluetooth | V5.3 |
| GPS | Da |
| Vorbitor | NU |
| Microfon | NU |
| Mod multi-sport | Da |
| Monitor ritm cardiac | Da |
| Monitor de oxigen din sânge | Da |
| Monitor de tensiune arterială | – |
| Impermeabil | 5ATM |
| Caracteristici suplimentare |
|
| Capacitatea bateriei | 400 mAh |
| Utilizare normală | 20 Zile |
| Aplicație | MIBRO FIT |
| Curea | Silicon |
| Preţ | $$ Preturile sunt mai jos |
Pro și contra conform specificațiilor?
Pro: Design elegant, Ecran AMOLED, GPS încorporat, moduri sportive multiple,? Multe tipuri de monitorizare a sănătății, Potrivit pentru înot
Contra: Lipsește funcția de apelare Bluetooth
Pret si disponibilitate?
The Mibro Watch GS Active is currently available only on Aliexpress. Verificați prețul
De asemenea, v-ar putea dori să verificați:?Cele mai noi și cele mai recente ceasuri inteligente 2024






