Six months after launching the Mibro GS Pro, Mibro is back again, bringing us a new smartwatch called Mibro Watch GS Active. The wearable is a sporty smartwatch that comes circular with a 1.3-inch AMOLED display and is equipped with several features including a Heart rate monitor, SPO2 blodoksygenmonitor, GPS, +150 sportsmoduser, 5ATM vanntett, Og så videre. Så la oss dykke ned i alle detaljer!
Design of Mibro Watch GS Active SmartWatch:

Som du ser på bildet over, This new Xiaomi Mibro Watch GS Active got a circular design that looks sporty, stilig, og passer menn og kvinner. Measuring 47*47*11.8mm and weighing about 51g. Det er to fysiske knapper på høyre side av saken. Det er ansvarlig for funksjonen å slå på løpingen. Baksiden av enheten mottok en typisk konfigurasjon ¨ c det er magnetiske kontakter for lading og en hjertefrekvenssensor.
The Mibro GS Active watch body is made out of reinforced plastic while the strap is available in silicone. Angående skjermbildet! This GS Active smartwatch has a 1.3-inch AMOLED touch retina screen that supports an always-on display and is created with a resolution of 410*410 piksler. Denne smartklokken er også fullpakket med forskjellige urskiver og er tilgjengelig i sort, oransje, hvit, og blå farger.
Features of the Watch GS Active Smart Watch:

Mibro Watch GS Active is a 5ATM waterproof smartwatch, som betyr at du kan bruke den når du vasker hendene, på regnfulle dager, eller til og med mens du svømmer. Enheten har en pulssensor, som samler inn data om pulsen vår over 24 timer. Denne dingsen hjelper deg også med å kontrollere søvnen, takket være den komplette søvnmonitoren. Den har også en skritteller og lar oss kontrollere og estimere forbrente kalorier i løpet av dagen.
I tillegg til funksjonene nevnt ovenfor, The Xiaomi Mibro GS Active XPAW016 can track up to 150 sportsaktiviteter inkludert turgåing, løping, sykling, klatring, fotball, basketball, badminton, svømming…osv. Ytterligere funksjoner er en SPO2 blodoksygenmonitor, Stillesittende påminnelse, Remote camera, Ring eller send melding, Appvarsling, Og mer. Denne bærbare enheten har en batterikapasitet på 400 mAh som kan vare 20 dager med normal bruk og 50 dager med grunnleggende klokkemodus.
KANSKJE DU OGSÅ LIKER:?
- 10 Beste Android smartklokker for menn 2024
- 12 Beste frittstående smartklokker med simkort og WIFI 2024
- 10 Beste smartklokker med ?HD -kamera
Mibro Watch GS Active GPS Smartwatch Full specs:
| Enhet | Watch GS Active |
|---|---|
| Form | Sirkulær |
| Dimensjon | 47*47*11.8mm |
| Vekt | 51.5g |
| Farger | Svart, Blå, Hvit, Oransje |
| Utstilling | AMOLED |
| Skjermstørrelse | 1.3 tomme |
| Skjermoppløsning | 410*410 piksler |
| Kompatibel Os | Android & IOS |
| Sensorer |
|
| Bluetooth | V5.3 |
| GPS | Ja |
| Høyttaler | INGEN |
| Mikrofon | INGEN |
| Multisportmodus | Ja |
| Pulsmåler | Ja |
| Blod oksygen monitor | Ja |
| Blodtrykksmåler | – |
| Vanntett | 5minibank |
| Ekstra funksjoner |
|
| Batterikapasitet | 400 mAh |
| Normal bruk | 20 Dager |
| App | Mibro Fit |
| Stropp | Silikon |
| Pris | $$ Prisene er under |
Fordeler og ulemper i henhold til spesifikasjoner?
Fordeler: Elegant design, AMOLED-skjerm, Innebygd fastleger, Multisportmoduser,? Flere typer helseovervåking, Egnet for svømming
Ulemper: Mangler Bluetooth-anropsfunksjon
Pris og tilgjengelighet?
The Mibro Watch GS Active is currently available only on Aliexpress. Sjekk pris
Du kan også gjerne sjekke ut:?De nye og nyeste smartklokkene 2024






