A few days after launching the OnePlus Watch 2, OnePlus may consider throwing the OnePlus-kello 3 sisä- 2025. The wearable is an Android watch that may come circular with a 1.43-inch AMOLED screen and may be equipped with a heart rate monitor, SPO2 Veren happimittari, Moniurheilutilat, GPS, NFC, EKG, Snapdragon W5+ Gen 2, ja voi käyttää Android WearOS:ää 4.5. Sukellaan siis kaikkiin yksityiskohtiin!
OnePlus-kello 3 SmartWatchin täydelliset tiedot:
Toistaiseksi! there are no rumors or information about the looks or technical features of the OnePlus Watch 3. Kuitenkin, asetamme kaikki odotuksemme aikaisempien mallien perusteella.
| Laite | OnePlus watch3 |
|---|---|
| Muoto | Pyöreä |
| Ulottuvuus | 47*47*12mm |
| Paino | 50g |
| Värit | Musta, Hopea, Kulta, Sininen |
| Näyttö | Mitattu |
| Näytönkoko | 1.43 Tuuma |
| Näytön resoluutio | 466 x 466 pikseliä |
| Käyttöjärjestelmä | Puku 4.5 |
| Anturit |
|
| Bluetooth | V5.3 |
| Suorittimen | Qualcomm Snapdragon W5+ Gen 2 |
| NFC | Kyllä |
| eSIM | Kyllä |
| Moniurheilutila | Kyllä |
| Sykehonvalvonta | Kyllä |
| Veren happimittari | Kyllä |
| GPS | Kyllä |
| Vedenpitävä | 5Pankkiautomaatti |
| Lisäominaisuudet |
|
| Akku kapasiteetti | 500 mAh |
| Akun kesto | 3-5 päivää |
| RAM+ROM | 3GB+32GB |
| Hihna | Nahka, Silikoni |
| Hinta | $$ Hinnat ovat alle |
Hinta- ja julkaisupäivä?
Itse asiassa! there is no information about the price and the release date of the OnePlus watch 3. but we expect that OnePlus will launch the Watch3 in March 2025 hintaluokassa $300 -lla $350.
Voit myös tarkistaa:?Uudet ja uusimmat älykellot 2024






