A few days after launching the North Edge NHC, NORTH EDGE is back again and brought us a new smartwatch called North Edge NL54. The wearable is a sporty smartwatch that comes in a square shape with a 1.83-inch IPS screen and is equipped with several features including a Heart rate monitor, SPO2 veren happimittari, 100 Urheilutilat, IP67 vedenpitävä, ja tukee Bluetooth-puheluita. Sukellaan siis kaikkiin yksityiskohtiin!
Design of North Edge NL54 Smartwatch:

Kuten yllä olevassa kuvassa näet, This new North Edge NL54 smartwatch got a square design that looks stylish, urheilullinen, ja sopii miehille ja naisille. Mitat 44*37*11mm ja paino noin 50g. There is one physical button on the right side and two on the lift side of the case, Se vastaa käynnistyksen kytkemisen toiminnasta. Laitteen kääntöpuoli sai tyypillisen konfiguraation ¨c Magneettisia koskettimia on latausta ja syke -anturia.
The North Edge NL54 smartwatch body is made out of zinc with Pc plastic while the strap is available in silicone. Näyttöruudun suhteen! This NL54 smart watch uses a 1.83-inch touch retina screen curved with 2.5D glass and created with a resolution of 240 x 280 pikseliä. Tämä puettava on myös täynnä erilaisia kellotauluja ja se on saatavana mustana, harmaa, vihreä, ja vaaleanpunaiset värit.
Features of the NL54 Smart Watch:

North Edge NL54 is an IP67 waterproof smartwatch, Voit käyttää sitä, kun peset kädet tai sateisia päiviä. Puettavissa on sykkeen anturi, joka kerää sykeemme tietoja 24 tuntia. Tämä älykello auttaa sinua myös hallitsemaan untasi, Kiitos täydelliselle unimonitorille. Siinä on myös askelmittari ja se antaa meille mahdollisuuden hallita ja arvioida poltettuja kaloreita koko päivän ajan.
Edellä mainittujen ominaisuuksien lisäksi! This North Edge NL54 can track up to 100 urheilutoimintaa, mukaan lukien juoksu, kävely, kiipeily, pyöräily, koripallo, jalkapallo, tennis, sulkapallo, aerobics, köyden hyppääminen…jne. Lisäominaisuudet ovat veren happimonitoria, Verenpainemittari, Bluetooth-puhelu,? Calls or messages reminders, hälytys, sekuntikello, löytää puhelin, ja niin edelleen. Tässä puettavassa on a 230 MAH -akku kapasiteetti 2-5 Normaalin käytön päivät ja 7 Päivät valmiusaika.
Saatat myös pitää:
- 12 PARHAAT STANDALONE-ÄLYKELLOT SIM-KORTILLA JA WIFI:llä 2022
- 10 Paras älykello HD -kameralla 2022
- 7 Parhaat Android -älykellot miehille juuri nyt
North Edge NL54 Smartwatch Full Specs:
| Laite | NL54 |
|---|---|
| Muoto | Neliö |
| Ulottuvuus | 44*37*11mm |
| Paino | 50g |
| Värit | Musta, Vaaleanpunainen, Vihreä, Harmaa |
| Näyttö | IPS |
| Näytönkoko | 1.83 Tuuma |
| Näytön resoluutio | 240 x 280 pikseliä |
| Yhteensopiva käyttöjärjestelmä | Androidi & IOS |
| Anturit |
|
| Bluetooth | V5.0 |
| GPS | EI |
| NFC | Ei |
| Bluetooth-puhelut | Kyllä |
| Moniurheilutila | Kyllä |
| Sykehonvalvonta | Kyllä |
| Veren happimittari | Kyllä |
| Verenpainemittari | Kyllä |
| Vedenpitävä | IP67 vedenpitävä |
| Lisäominaisuudet |
|
| Akku kapasiteetti | 230 mAh |
| Valmiusaika | 2-5 päivä |
| Sovellusnimi |
DAFT |
| Hihna | Silikoni |
| Hinta | $$ Hinnat ovat alle |
Plussat ja miinukset speksien mukaan?
Plussat: Aika siisti muotoilu, 1.83-tuuman suuri näyttö,? Bluetooth-puhelu, 4 Terveyden seurannan tyypit, 100 Urheilutilat
Miinukset: Not suitable for Swimming
Hinta ja saatavuus?
North Edge NL54 smartwatch will be available soon on Aliexpress at a price range between $25 -lla $30. HANKI SE TÄÄLTÄ
Saatat myös haluta tarkistaa:?Uudet ja uusimmat älykellot 2022






