A few days after launching the North Edge NHC, NORTH EDGE is back again and brought us a new smartwatch called North Edge NL54. The wearable is a sporty smartwatch that comes in a square shape with a 1.83-inch IPS screen and is equipped with several features including a Heart rate monitor, SPO2 blodoksygenmonitor, 100 Sportsmoduser, IP67 vanntett, og støtter Bluetooth -samtale. Så la oss dykke ned i alle detaljer!
Design of North Edge NL54 Smartwatch:

Som du ser på bildet over, This new North Edge NL54 smartwatch got a square design that looks stylish, sportslig, og passer menn og kvinner. Måler 44*37*11mm og veier ca 50g. There is one physical button on the right side and two on the lift side of the case, Det er ansvarlig for funksjonen å slå på løpingen. Baksiden av enheten mottok en typisk konfigurasjon ¨ c det er magnetiske kontakter for lading og en hjertefrekvenssensor.
The North Edge NL54 smartwatch body is made out of zinc with Pc plastic while the strap is available in silicone. Angående skjermbildet! This NL54 smart watch uses a 1.83-inch touch retina screen curved with 2.5D glass and created with a resolution of 240 x 280 piksler. Denne bærbare er også fullpakket med forskjellige urskiver og er tilgjengelig i svart, grå, grønn, og rosa farger.
Features of the NL54 Smart Watch:

North Edge NL54 is an IP67 waterproof smartwatch, Du kan bruke den når du vasker hendene eller på regnfulle dager. Den bærbare har en pulssensor, som samler inn data om pulsen vår over 24 timer. Denne smartklokken hjelper deg også med å kontrollere søvnen, takket være den komplette søvnmonitoren. Den har også en skritteller og lar oss kontrollere og estimere forbrente kalorier i løpet av dagen.
I tillegg til funksjonene nevnt ovenfor! This North Edge NL54 can track up to 100 sportsaktiviteter inkludert løping, gående, klatring, sykling, basketball, fotball, tennis, badminton, aerobics, tauhopping…osv. Ytterligere funksjoner er en oksygenmonitor, Blodtrykksmåler, Bluetooth-anrop,? Påminnelser om anrop eller meldinger, alarm, stoppeklokke, finne telefonen, Og så videre. Denne bærbare har en 230 mah batterikapasitet med 2-5 dager med normal bruk og 7 dager med standby -tid.
Du kan også like:
- 12 BESTE FRISTÅENDE SMARTWATCHES MED SIM-KORT OG WIFI 2022
- 10 BESTE SMARTWATCH MED HD-KAMERA 2022
- 7 BESTE ANDROID SMARTWATCHES FOR MENN AKKURAT NÅ
North Edge NL54 Smartwatch Full Specs:
| Enhet | NL54 |
|---|---|
| Form | Kvadrat |
| Dimensjon | 44*37*11mm |
| Vekt | 50g |
| Farger | Svart, Rosa, Grønn, Grå |
| Utstilling | IPS |
| Skjermstørrelse | 1.83 tomme |
| Skjermoppløsning | 240 x 280 piksler |
| Kompatibel Os | Android & IOS |
| Sensorer |
|
| Bluetooth | V5.0 |
| GPS | INGEN |
| NFC | Ingen |
| Bluetooth-anrop | Ja |
| Multisportmodus | Ja |
| Pulsmåler | Ja |
| Blodoksygenmonitor | Ja |
| Blodtrykksmåler | Ja |
| Vanntett | IP67 vanntett |
| Ekstra funksjoner |
|
| Batterikapasitet | 230 mAh |
| Standby tid | 2-5 dager |
| Appnavn |
DAFT |
| Stropp | Silikon |
| Pris | $$ Prisene er under |
Fordeler og ulemper i henhold til spesifikasjoner?
Fordeler: Ganske kul design, 1.83-tomme storskjerm,? Bluetooth-anrop, 4 Slags helseovervåking, 100 Sportsmoduser
Ulemper: Not suitable for Swimming
Pris og tilgjengelighet?
North Edge NL54 smartwatch will be available soon on Aliexpress at a price range between $25 til $30. FÅ DEN HER
Du kan også gjerne sjekke:?De nye og nyeste smartklokkene 2022






