La câteva zile după lansarea North Edge NHC, NORTH EDGE s-a întors din nou și ne-a adus un nou smartwatch numit North Edge NL54. Portabilul este un smartwatch sportiv, care vine într-o formă pătrată, cu un ecran IPS de 1,83 inci și este echipat cu mai multe caracteristici, inclusiv un monitor pentru ritmul cardiac., Monitor de oxigen în sânge SPO2, 100 Moduri sportive, IP67 impermeabil, și acceptă apelurile Bluetooth. Deci haideți să ne aprofundăm în detaliile complete!
Designul ceasului inteligent North Edge NL54:

După cum vedeți în poza de mai sus, Acest nou ceas inteligent North Edge NL54 are un design pătrat care arată elegant, sport, și se potrivește bărbaților și femeilor. Măsurând 44*37*11mm și cântărind aproximativ 50g. Există un buton fizic în partea dreaptă și două pe partea de ridicare a carcasei, Este responsabil pentru funcția de a porni rularea. Partea inversă a dispozitivului a primit o configurație tipică ¨ C există contacte magnetice pentru încărcare și un senzor de ritm cardiac.
Corpul ceasului inteligent North Edge NL54 este realizat din zinc cu plastic PC, în timp ce cureaua este disponibilă în silicon. Referitor la ecranul de afișare! Acest ceas inteligent NL54 folosește un ecran tactil retină de 1,83 inchi curbat cu sticlă 2.5D și creat cu o rezoluție de 240 x 280 pixeli. Acest purtabil este, de asemenea, la pachet cu diverse fețe de ceas și este disponibil în negru, gri, verde, și culori roz.
Caracteristicile ceasului inteligent NL54:

North Edge NL54 este un smartwatch rezistent la apă IP67, Îl poți purta când te speli pe mâini sau în zilele ploioase. Purtabilul are un senzor de frecvență cardiacă, care colectează date despre ritmul nostru cardiac peste 24 ore. Acest smartwatch vă ajută, de asemenea, să vă controlați somnul, datorită monitorului complet de somn. De asemenea, are un pedometru și ne permite să controlăm și să estimăm caloriile arse pe parcursul zilei.
Pe lângă caracteristicile menționate mai sus! Acest North Edge NL54 poate urmări până la 100 activități sportive inclusiv alergare, mers pe jos, alpinism, ciclism, baschet, fotbal, tenis, badminton, aerobic, sărind coarda…etc.. Caracteristicile suplimentare sunt un monitor de oxigen din sânge, Monitor de tensiune arterială, Apel Bluetooth,? Mementouri pentru apeluri sau mesaje, alarma, cronometru, găsiți telefonul, și așa mai departe. Acest purtabil are un 230 Capacitatea bateriei mAh cu 2-5 zile de utilizare normală și 7 Zile de timp de așteptare.
S-ar putea să vă placă:
- 12 CELE MAI BUNE SMARTWATCH-uri STANDALONE CU CARD SIM ȘI WIFI 2022
- 10 CEL MAI BUN SMARTWATCH CU CAMERA HD 2022
- 7 Cele mai bune ceasuri inteligente ANDROID PENTRU BĂRBAȚI CHIAR ACUM
Specificații complete North Edge NL54 Smartwatch:
| Dispozitiv | NL54 |
|---|---|
| Formă | Pătrat |
| Dimensiune | 44*37*11mm |
| Greutate | 50g |
| Culori | Negru, Roz, Verde, Gri |
| Afişa | IPS |
| Dimensiunea ecranului | 1.83 inch |
| Rezoluția ecranului | 240 x 280 pixeli |
| Sistem de operare compatibil | Android & IOS |
| Senzori |
|
| Bluetooth | V5.0 |
| GPS | NU |
| NFC | Nu |
| Apel Bluetooth | Da |
| Mod multi-sport | Da |
| Monitor ritm cardiac | Da |
| Monitor de oxigen din sânge | Da |
| Monitor de tensiune arterială | Da |
| Impermeabil | IP67 impermeabil |
| Caracteristici suplimentare |
|
| Capacitatea bateriei | 230 mAh |
| Timp de așteptare | 2-5 zile |
| Numele aplicației |
DAFT |
| Curea | Silicon |
| Preţ | $$ Preturile sunt mai jos |
Pro și contra conform specificațiilor?
Pro: Design destul de cool, 1.83-ecran mare inch,? Apel Bluetooth, 4 Tipuri de monitorizare a sănătății, 100 Moduri sportive
Contra: Nu este potrivit pentru înot
Pret si disponibilitate?
Ceasul inteligent North Edge NL54 va fi disponibil în curând pe Aliexpress la o gamă de preț între $25 la $30. Ia -l aici
De asemenea, poate doriți să verificați:?Cele mai noi și cele mai recente ceasuri inteligente 2022






