S58 on uusi 2024 Älykello, joka voi seurata urheilutoimintoja ja hallita terveydentilaa reaaliajassa. Se on urheilullinen älykello, joka tulee ympyräksi 1,43 tuuman suurella AMOLED-näyttöllä ja on useita ominaisuuksia, mukaan lukien sykemittari, SPO2 Veren happimittari, Multi-Sport-tilat, 1ATM vedenpitävä, ja tukee Bluetooth-puheluita. Sukellaan siis kaikkiin yksityiskohtiin!
S58 Smart Watchin muotoilu:

Kuten yllä olevassa kuvassa näet, Tässä uudessa S58-kellossa on pyöreä muotoilu, joka näyttää tyylikkäältä, muodikas, ja sopii miehille ja naisille. Mitat 45,6 * 45,6 * 10,2 mm ja paino noin 50 g. Paneelin oikealla puolella on kaksi fyysistä painiketta. Se vastaa käynnistyksen kytkemisen toiminnasta. Laitteen kääntöpuoli sai tyypillisen konfiguraation ¨c Magneettisia koskettimia on latausta ja syke -anturia.
S58-älykellon runko on valmistettu sinkkiseoksesta, kun taas ranneke on saatavana silikonina. Näyttöruudun suhteen! Tämä S 58 älykellossa on 1,43 tuuman suuri AMOLED-kosketusnäyttö, joka on kaareva 2,5D-lasilla ja se on luotu resoluutiolla 466 x 466 pikseliä. Tämä laite on myös täynnä erilaisia kellotauluja ja se on saatavana vain mustana, valkoinen, ja vaaleanpunaiset värit.
S:n ominaisuudet 58 Älykäs kello:

S58 on 1 ATM:n vedenpitävä älykello, Voit käyttää sitä, kun peset kädet tai sateisia päiviä. Puettavissa on sykkeen anturi, joka kerää sykeemme tietoja 24 tuntia. Tämä kello auttaa sinua myös hallitsemaan untasi, Kiitos täydelliselle unimonitorille. Siinä on myös askelmittari, antaa meille mahdollisuuden hallita ja arvioida kaloreita palaneet koko päivän.
Edellä mainittujen ominaisuuksien lisäksi, Tässä S58-älykellossa on kaiutin ja mikrofoni, joiden avulla voit soittaa puheluita suoraan älykellon kautta. Muita ominaisuuksia ovat SPO2 veren happimittari, verenpainemittari, Moniurheilutilat, Istuvia muistutuksia, Soita ja viestien muistutuksia, Bluetooth 5.3, Ja paljon muuta. Tämän puettavan akun kapasiteetti on 250 mAh 3-5 Normaalin käytön päivät ja 10 Päivät valmiusaika.
Saatat myös pitää:
- 12 PARHAAT STANDALONE-ÄLYKELLOT SIM-KORTILLA JA WIFI:llä 2024
- 10 Paras älykello HD -kameralla 2024
- 10 Parhaat Android -älykellot miehille juuri nyt
S58-älykellon täydelliset tiedot:
| Laite | S58 kello |
|---|---|
| Muoto | Pyöreä |
| Ulottuvuus | 45.6*45.6*10.2mm |
| Paino | 50g |
| Värit | Musta, Valkoinen, Vaaleanpunainen |
| Näyttö | Mitattu |
| Näytönkoko | 1.43 Tuuma |
| Näytön resoluutio | 466 x 466 pikseliä |
| Yhteensopiva käyttöjärjestelmä | Androidi & IOS |
| Anturit |
|
| Bluetooth | V5.3 |
| GPS | EI |
| Puhuja | Kyllä |
| Mikrofoni | Kyllä |
| Moniurheilutila | Kyllä |
| Sykehonvalvonta | Kyllä |
| Veren happimittari | Kyllä |
| Verenpainemittari | Kyllä |
| Vedenpitävä | 1Pankkiautomaatti vedenpitävä |
| Lisäominaisuudet |
|
| Akku kapasiteetti | 250 mAh |
| Normaali käyttö | 3-5 päivä |
| Sovellusnimi | Pubu Wear |
| Hihna | Silikoni |
| Hinta | $$ Hinnat ovat alle |
Specien mukaan ja haittoja?
Plussat: Tyylikäs muotoilu, AMOLED-näyttö, Bluetooth-puhelut, Monenlaisia terveydenhuollon seurantaa, Moniurheilutilat, Halpa hinta
Miinukset: Sisäänrakennettua GPS:ää ei ole
Hinta ja saatavuus?
S58-älykello on tällä hetkellä saatavilla vain Aliexpressistä eri hinnoilla. Voit valita itsellesi sopivimman hinnan!
Tarkista hinta 1
Tarkista hinta 2
Voit myös tarkistaa:?Uudet ja uusimmat älykellot 2024



