Pari kuukautta Zeblaze Btalkin käynnistämisen jälkeen 3, Zeblaze on taas palannut ja toi meille uuden älykellon nimeltä Zeblaze Btalk 3 Pro. Puettava on urheilullinen älykello, joka tulee pyöreäksi 1,43 tuuman AMOLED-näytöllä ja on varustettu useilla ominaisuuksilla, kuten sykemittarilla, SPO2 Veren happimittari, +100 urheilutilat, IP68 vedenpitävä, ja tukee Bluetooth-puheluita. Sukellaan siis kaikkiin yksityiskohtiin!
Zeblaze Btalkin suunnittelu 3 Pro Smart Watch:

Kuten yllä olevassa kuvassa näet, tämä uusi Zeblaze Btalk 3 Prolla on pyöreä muotoilu, joka näyttää tyylikkäältä, muodikas, ja sopii miehille ja naisille. Mitat 46,6 * 45,2 * 10,3 mm ja paino noin 38,6 g. Kotelon oikealla puolella on kaksi fyysistä painiketta. Se vastaa käynnistyksen kytkemisen toiminnasta. Laitteen kääntöpuoli sai tyypillisen konfiguraation ¨c Magneettisia koskettimia on latausta ja syke -anturia.
Zeblaze Btalk 3 Pro-runko on valmistettu PC-muovista, kun taas hihna on saatavana silikonina. Näyttöruudun suhteen! Tämä Btalk 3 Pro-kellossa on 1,43 tuuman AMOLED-kosketusverkkokalvonäyttö, joka on kaareva 2,5D-lasilla ja luotu resoluutiolla 466 x 466 pikseliä. Tämä puettava on myös täynnä erilaisia kellotauluja ja se on saatavana sinisenä, harmaa, ja vaaleanpunaiset värit.
Btalkin ominaisuudet 3 Pro SmartWatch:

Zeblaze Btalk 3 Pro on IP68 vedenpitävä älykello, mikä tarkoittaa, että voit käyttää sitä, kun peset kädet tai sateina. Puettavissa on sykkeen anturi, joka kerää sykeemme tietoja 24 tuntia. Tämä kello auttaa sinua myös hallitsemaan untasi, Kiitos täydelliselle unimonitorille. Siinä on myös askelmittari ja se antaa meille mahdollisuuden hallita ja arvioida poltettuja kaloreita koko päivän ajan.
Edellä mainittujen ominaisuuksien lisäksi, Zeblaze Btalk 3 Pro-älykellossa on kaiutin ja mikrofoni, joiden avulla voit soittaa puheluita suoraan älykellon kautta. Muita ominaisuuksia ovat SPO2 Blood -happimonitori, 100 urheilutilat, naisten terveydentilan seuranta, Muistutus istumisesta, Kaukokamera, Soita tai viestien muistutus, Sovellusilmoitus, ja enemmän. Tässä puettavassa on a 260 mAh akun kapasiteetti, joka kestää 7-14 Päivät, joilla on normaali käyttö ja 30 Päivät valmiusaika.
SAAT MYÖS TYKKÄT:?
- 10 Parhaat Android -älykellot miehille 2024
- 12 Parhaat itsenäiset älykellot Sim-kortilla ja WIFI:llä 2024
- 10 Parhaat älykellot ?HD -kamera
Zeblaze Btalk 3 Pro Smartwatch Täydelliset tiedot:
| Laite | BTalk 3 Pro Watch |
|---|---|
| Muoto | Pyöreä |
| Ulottuvuus | 46.6*45.2*10.3mm |
| Paino | 38.6g |
| Värit | Sininen, Vaaleanpunainen, Harmaa |
| Näyttö | Mitattu |
| Näytönkoko | 1.43 Tuuma |
| Näytön resoluutio | 466*466 pikseliä |
| Yhteensopiva käyttöjärjestelmä | Androidi & IOS |
| Anturit |
|
| Bluetooth | V5.2 |
| GPS | EI |
| Puhuja | Kyllä |
| Mikrofoni | Kyllä |
| Moniurheilutila | Kyllä |
| Sykehonvalvonta | Kyllä |
| Veren happimittari | Kyllä |
| Verenpainemittari | – |
| Vedenpitävä | IP68 |
| Lisäominaisuudet |
|
| Akku kapasiteetti | 260 mAh |
| Normaali käyttö | 7-14 päivää |
| Soveltaa | – |
| Hihna | Silikoni |
| Hinta | $$ Hinnat ovat alle |
Plussat ja miinukset speksien mukaan?
Plussat: Elegantti muotoilu, AMOLED-näyttö, Bluetooth-puhelut, +100 Urheilutilat, Monenlaisia terveydenhuollon seurantaa, +300 kellotaulut
Miinukset: Ei sovellu uimiseen
Hinta ja saatavuus?
Tämä Zeblaze Btalk 3 Pro-älykello on tällä hetkellä saatavilla Aliexpressissä ja Banggoodissa eri hinnoilla. Voit valita itsellesi sopivimman hinnan!
Tarkista hinta Aliexpressissä
Tarkista hinta Banggoodissa
Voit myös tarkistaa:?Uudet ja uusimmat älykellot 2024






