S58 este un alt nou 2024 ceas inteligent care poate urmări activitățile sportive și poate gestiona starea de sănătate în timp real. Este un smartwatch sportiv care vine circular cu un ecran AMOLED mare de 1,43 inchi și este echipat cu mai multe funcții, inclusiv un monitor pentru ritmul cardiac., SPO2 Monitor de oxigen din sânge, Moduri multi-sport, 1ATM rezistent la apă, și acceptă apelurile Bluetooth. Deci, să ne scufundăm în detaliile complete!
Designul ceasului inteligent S58:

După cum vedeți în poza de mai sus, Acest nou ceas S58 are un design circular care arată elegant, la modă, și se potrivește bărbaților și femeilor. Măsurând 45,6*45,6*10,2mm și cântărind aproximativ 50g. Există două butoane fizice în partea dreaptă a panoului. Este responsabil pentru funcția de a porni rularea. Partea inversă a dispozitivului a primit o configurație tipică ¨ C există contacte magnetice pentru încărcare și un senzor de ritm cardiac.
Corpul smartwatch-ului S58 este realizat din aliaj de zinc, în timp ce cureaua este disponibilă în silicon. Referitor la ecranul de afișare! Acest S 58 ceasul inteligent are un ecran tactil AMOLED mare de 1,43 inchi curbat cu sticlă 2,5D și este creat cu o rezoluție de 466 x 466 pixeli. Acest dispozitiv este, de asemenea, ambalat cu diverse fețe de ceas și este disponibil doar pe negru, alb, și culori roz.
Caracteristicile lui S 58 Ceas inteligent:

S58 este un smartwatch rezistent la apă la 1ATM, Îl poți purta când te speli pe mâini sau în zilele ploioase. Purtabilul are un senzor de frecvență cardiacă, care colectează date despre ritmul nostru cardiac peste 24 ore. Acest ceas vă ajută, de asemenea, să vă controlați somnul, datorită monitorului complet de somn. Are si pedometru, permițându-ne să controlăm și să estimăm caloriile arse pe parcursul zilei.
Pe lângă caracteristicile menționate mai sus, Acest smartwatch S58 are un difuzor și un microfon care vă permit să efectuați apeluri direct prin intermediul unui smartwatch. Caracteristicile suplimentare sunt un monitor de oxigen din sânge SPO2, monitor de tensiune arterială, Moduri Multi Sport, Memento -uri sedentare, Memento -uri de apel și mesaje, Bluetooth 5.3, Și multe altele. Acest purtabil are o capacitate a bateriei de 250 mAh cu 3-5 zile de utilizare normală și 10 Zile de timp de așteptare.
S-ar putea să vă placă:
- 12 CELE MAI BUNE SMARTWATCH-uri STANDALONE CU CARD SIM ȘI WIFI 2024
- 10 CEL MAI BUN SMARTWATCH CU CAMERA HD 2024
- 10 Cele mai bune ceasuri inteligente ANDROID PENTRU BĂRBAȚI CHIAR ACUM
Specificații complete S58 Smartwatch:
| Dispozitiv | S58 ceas |
|---|---|
| Formă | Circular |
| Dimensiune | 45.6*45.6*10.2mm |
| Greutate | 50g |
| Culori | Negru, Alb, Roz |
| Afişa | Amoled |
| Dimensiunea ecranului | 1.43 inch |
| Rezoluția ecranului | 466 x 466 pixeli |
| Sistem de operare compatibil | Android & IOS |
| Senzori |
|
| Bluetooth | V5.3 |
| GPS | NU |
| Vorbitor | Da |
| Microfon | Da |
| Mod multi-sport | Da |
| Monitor ritm cardiac | Da |
| Monitor de oxigen din sânge | Da |
| Monitor de tensiune arterială | Da |
| Impermeabil | 1ATM rezistent la apă |
| Caracteristici suplimentare |
|
| Capacitatea bateriei | 250 mAh |
| Utilizare normală | 3-5 zile |
| Numele aplicației | Pubu Wear |
| Curea | Silicon |
| Preţ | $$ Preturile sunt mai jos |
Avantaje și dezavantaje ale în conformitate cu specificațiile?
Pro: Design elegant, Ecran AMOLED, Apelare Bluetooth, Multe tipuri de monitorizare a sănătății, Moduri multi-sport, Preț ieftin
Contra: Nu există GPS încorporat
Preț și disponibilitate?
Ceasul inteligent S58 este disponibil momentan doar pe Aliexpress la prețuri diferite. Puteți alege cel mai bun preț pentru dvs!
Verificați prețul 1
Verificați prețul 2
De asemenea, v-ar putea dori să verificați:?Cele mai noi și cele mai recente ceasuri inteligente 2024



