A couple of months after launching the Galaxy Watch 5, Samsung is back again and preparing to launch Samsung Galaxy Watch 6 sisä- 2023. The wearable is a sporty smartwatch that may get a circular design with a 1.4-inch Super AMOLED screen and may be equipped with several features including a heart rate monitor, Verenpainemittari, MultSports -tilat, EKG, eSIM, GPS, IP68 vedenpitävä, Ja paljon muuta. Sukellaan siis kaikkiin yksityiskohtiin!
Huom: The information that you will see in this article is just our expectations, We will update this article when we will get new information
Samsung Galaxy Watchin suunnittelu 6 SmartWatch:
Just like the Galaxy Watch 5! This new Galaxy Watch 6 smartwatch may also get a circular design that looks stylish, muodikas, ja sopii miehille ja naisille.?Mittaus 44.4 x 43.3 x 9.8mm and weighing about 40g. Kotelon oikealla puolella on kaksi fyysistä painiketta. Se on vastuussa toiminnasta, joka käynnistää takaisin. Laitteen kääntöpuoli sai tyypillisen konfiguraation ¨c Magneettisia koskettimia on latausta ja syke -anturia.
Samsung Galaxy Watch 6 watch body will be made of Aluminum alloy while the strap will be available in silicone. Näyttöruudun suhteen! This Galaxy Watch6 watch will use a 1.4-inch Super AMOLED touchscreen that supports an always-on display and is created with a resolution of 450*450 pikseliä.
Features of the Galaxy Watch6 Smart Watch:
Samsung Galaxy Watch 6 on IP68 vedenpitävä älykello, joka tarjoaa suojan jopa 100 mm:n syvyyteen asti 50 metri. Sitä voidaan käyttää huolettomana päivittäiseen käyttöön tai uintia varten. Älykellolla on sykkeen anturi, joka kerää sykeemme tietoja 24 tuntia. Tämä kuntoseurantalaite auttaa sinua myös hallitsemaan untasi, Kiitos täydelliselle unimonitorille. Siinä on myös askelmittari, antaa meille mahdollisuuden hallita ja arvioida kaloreita palaneet koko päivän.
Edellä mainittujen ominaisuuksien lisäksi, Samsung Galaxy Watch 6 will built-in GPS sensor that allows you to track outdoor activities more accurately. Voit seurata kuljettua matkaa, käyttämäsi reitit, ja sijaintisi. Muita ominaisuuksia ovat SPO2 Blood -happimonitori, Verenpainemittari, Moniurheilutilat, EKG, Hengitysharjoittelu, NFC, Soita tai viestien muistutus, Sovellusilmoitus, Bluetooth, ja enemmän. The galaxy Watch6 will have a 450mAh large battery that can last 2-5 Päivät, joilla on normaali käyttö ja 7 Päivät peruskellotilassa.
Saatat myös pitää:
- 12 PARHAAT STANDALONE-ÄLYKELLOT SIM-KORTILLA JA WIFI:llä 2023
- 10 Paras älykello HD -kameralla 2023
- 6 Parhaat Android -älykellot miehille juuri nyt
Samsung Galaxy Watch 6 Älykello Täydelliset tiedot:
| Laite | Galaxy Watch6 |
|---|---|
| Muoto | Pyöreä |
| Ulottuvuus | 44.4 x 43.3 x 9.8mm |
| Paino | 40g |
| Värit | Musta, Hopea, Sininen, Vaaleanpunainen |
| Näyttö | Super AMOLED |
| Näytönkoko | 1.4 Tuuma |
| Näytön resoluutio | 450x 450 pikseliä |
| Yhteensopiva käyttöjärjestelmä | Androidi & IOS |
| Anturit |
|
| Bluetooth | V5.2 |
| GPS | Kyllä |
| NFC | Kyllä |
| eSIM | Kyllä |
| Moniurheilutila | Kyllä |
| Sykehonvalvonta | Kyllä |
| EKG | Kyllä |
| SPO2 veren happimittari | Kyllä |
| Vedenpitävä | IP68 |
| Lisäominaisuudet |
|
| Akku kapasiteetti | 450 mAh |
| Normaali käyttö | 2-5 päivä |
| Soveltaa | Galaxy Wearable |
| Hihna | Silikoni, Teräs |
| Hinta | $$ Alla olevat hinnat |
Hinta ja julkaisupäivä?
Toistaiseksi, there is no information about the price and release date of the Samsung Galaxy Watch 6. Kuitenkin, we expect that Samsung will release the Galaxy Watch6 in August or September 2023 hintaluokassa $260 -lla $350.
Saatat myös haluta tarkistaa:?Uudet ja uusimmat älykellot 2023






