A few days after launching the Lokmat Ocean Pro, Lokmat is back again and brought us a new smartwatch called Lokmat Zeus Pro. The wearable is a sporty smartwatch that comes in a circular shape with a 1.6-inch TFT screen and is equipped with several features including a Heart rate monitor, Verenpainemittari, SPO2, and support? Bluetooth-puhelut. Joten katsotaan kaikki tekniset tiedot.
Design of Lokamt Zeus Pro SmartWatch:

Kuten yllä olevassa kuvassa, This new Lokmat Zeus Pro smartwatch comes in a circular shape that looks stylish, tyylikäs, ja sopii miehille ja naisille.?Measuring 52*52*13.8mm and weighing about 75g. Kotelon oikealla puolella on kaksi fyysistä painiketta. Se vastaa käynnistyksen kytkemisen toiminnasta. Laitteen kääntöpuoli sai tyypillisen konfiguraation ¨c Magneettisia koskettimia on latausta ja syke -anturia.
The Lokmat Zeus Pro smartwatch body is made out of zinc alloy with PC plastic while the strap is available in silicone. Näyttöruudun suhteen! This Zeus Pro smart watch uses a 1.6-inch Large TFT touchscreen curved with 2.5D glass and is created with a resolution of 400 x 400 pikseliä. This wearable is also packed with various watch faces and is available in black and green colors.
Features of Zeus Pro Smart Watch:

Lokmat Zeus Pro is an IP67 waterproof smartwatch, voit käyttää sitä käsienpesun aikana tai sadepäivinä. Älykellolla on sykkeen anturi, joka kerää sykeemme tietoja 24 tuntia. Tämä malli auttaa sinua myös hallitsemaan unta, Kiitos täydelliselle unimonitorille. Siinä on myös askelmittari, ja sen avulla voimme hallita ja arvioida päivän aikana poltettuja kaloreita.
Edellä mainittujen ominaisuuksien lisäksi, the Lokmat Zeus Pro is equipped with a speaker and microphone that allows you to make calls directly via the smartwatch. Muita ominaisuuksia ovat verenpainemittari, Veren happimittari, MultSport -tilat, Hengitysharjoittelu, Soita tai laita muistutuksia, Istuvia muistutuksia, Sovellusilmoitukset, ja niin edelleen. This smartwatch has a 600mAh battery capacity that can last 5-8 Päivät, joilla on normaali käyttö ja 30 Päivät valmiusaika.
Saatat myös pitää:
- 12 PARHAAT STANDALONE-ÄLYKELLOT SIM-KORTILLA JA WIFI:llä 2022
- 10 Paras älykello HD -kameralla 2022
- 10 Parhaat Android -älykellot miehille juuri nyt
Lokmat Zeus Pro Smartwatch Full Specs:
| Laite | Zeus Pro |
|---|---|
| Muoto | Pyöreä |
| Ulottuvuus | 52*52*13.8mm |
| Paino | 75g |
| Värit | Musta, Vihreä |
| Näyttö | TFT |
| Näytönkoko | 1.6 Tuuma |
| Näytön resoluutio | 400x 400 pikseliä |
| Yhteensopiva käyttöjärjestelmä | Androidi & IOS |
| Anturit |
|
| Bluetooth | V5.0 |
| GPS | EI |
| Puhuja | Kyllä |
| Mikrofoni | Kyllä |
| Moniurheilutila | Kyllä |
| Sykehonvalvonta | Kyllä |
| Veren happimittari | Kyllä |
| Verenpainemittari | Kyllä |
| Vedenpitävä | IP67 vedenpitävä |
| Lisäominaisuudet |
|
| Akku kapasiteetti | 600mAh |
| Normaali käyttö | 5-8 päivä |
| Sovellusnimi | QWatch Pro |
| Hihna | Silikoni |
| Hinta | $$ Hinnat ovat alle |
Hyvät ja huonot puolet speksien mukaan?
Plussat: Tyylikäs muotoilu, 1.6 tuumainen suuri näyttö, 4 Terveyden seurannan tyypit, Useita urheilumuotoja, Pitkä akunkesto
Miinukset: Ei sovellu uimiseen
Hinta ja saatavuus?
The Lokmat Zeus Pro smartwatch is available only on Aliexpress. Tarkista hinta
Saatat myös haluta tarkistaa:?Uudet ja uusimmat älykellot 2022






