Jälkeen ?Xiaomi Mi Band 9, Xiaomi saattaa alkaa harkita heittämistä Xiaomi Mi Band 10 sisä- 2024. Laite on kuntoseurantarannekoru, joka voi olla suorakaiteen muotoinen 1,72 tuuman AMOLED-näytöllä ja voi olla varustettu sykemittarilla, SPO2 Veren happimittari, MultSport -tilat, NFC, 5ATM vedenpitävä, ja saattaa tukea Bluetooth-puheluita. Sukellaan siis kaikkiin yksityiskohtiin!
Xiaomi Mi Band 10 Täydelliset tiedot:
Toistaiseksi! Mi Bandin ulkonäöstä tai teknisistä ominaisuuksista ei ole huhuja tai tietoa 10. Kuitenkin, laitamme täydelliset ennusteemme tulevasta Xiaomi Band10:stä.
| Laite | Mi Band 10 |
|---|---|
| Muoto | Suorakulmainen |
| Ulottuvuus | 48*19*12mm |
| Paino | 30g |
| Värit | Musta, Vihreä, Sininen, Vaaleanpunainen, Valkoinen, Oranssi |
| Näyttö | Mitattu |
| Näytönkoko | 1.72 Tuuma |
| Näytön resoluutio | 490*192 pikseliä |
| Yhteensopiva käyttöjärjestelmä | Androidi & IOS |
| Anturit |
|
| Bluetooth | V5.2 |
| GPS | EI |
| NFC | Kyllä |
| EKG | EI |
| Moniurheilutila | Kyllä |
| Sykehonvalvonta | Kyllä |
| Veren happimittari | Kyllä |
| Unimonitori | Kyllä |
| Vedenpitävä | 5Pankkiautomaatti vedenpitävä |
| Lisäominaisuudet |
|
| Akku kapasiteetti | 200mAh |
| Normaali käyttö | 7-10 päivä |
| Sovellusnimi | Zepp elämä |
| Hihna | Silikoni |
| Hinta | $$ Hinnat ovat alle |
Hinta- ja julkaisupäivä?
Itse asiassa! Xiaomi Mi Bandin hinnasta ja julkaisupäivästä ei ole tietoa 10. mutta odotamme, että Xiaomi julkaisee Mi Bandin 10 kesäkuussa 2025 hintaluokassa $50 -lla $60.
Voit myös tarkistaa:?Uudet ja uusimmat älykellot 2024




