După ?banda Xiaomi Mi 9, Xiaomi poate începe să se gândească să arunce Xiaomi Mi Band 10 în 2024. Dispozitivul este o brățară fitness tracker care poate fi dreptunghiulară cu un ecran AMOLED de 1,72 inchi și poate fi echipată cu un monitor pentru ritmul cardiac., SPO2 Monitor de oxigen din sânge, Moduri multisport, NFC, 5ATM rezistent la apă, și poate accepta apeluri Bluetooth. Deci haideți să ne aprofundăm în detaliile complete!
Xiaomi Mi Band 10 Specificații complete:
Până acum! nu există zvonuri sau informații despre aspectul sau caracteristicile tehnice ale Mi Band 10. Cu toate acestea, vom pune previziunile noastre complete pentru viitoarea Xiaomi Band10.
| Dispozitiv | Mi Band 10 |
|---|---|
| Formă | Dreptunghiular |
| Dimensiune | 48*19*12mm |
| Greutate | 30g |
| Culori | Negru, Verde, Albastru, Roz, Alb, Portocale |
| Afişa | Amoled |
| Dimensiunea ecranului | 1.72 inch |
| Rezoluția ecranului | 490*192 pixeli |
| Sistem de operare compatibil | Android & IOS |
| Senzori |
|
| Bluetooth | V5.2 |
| GPS | NU |
| NFC | Da |
| ECG | NU |
| Mod multi-sport | Da |
| Monitor ritm cardiac | Da |
| Monitor de oxigen din sânge | Da |
| Monitor de somn | Da |
| Impermeabil | 5ATM rezistent la apă |
| Caracteristici suplimentare |
|
| Capacitatea bateriei | 200mAh |
| Utilizare normală | 7-10 zile |
| Numele aplicației | Viața Zepp |
| Curea | Silicon |
| Preţ | $$ Preturile sunt mai jos |
Preț și data lansării?
De fapt! nu există informații despre prețul și data lansării Xiaomi Mi Band 10. dar ne așteptăm ca Xiaomi să lanseze Mi Band 10 în iunie 2025 la o gama de pret intre $50 la $60.
De asemenea, v-ar putea dori să verificați:?Cele mai noi și cele mai recente ceasuri inteligente 2024




