Etter ?Xiaomi Mi Band 9, Xiaomi kan begynne å tenke på å kaste Xiaomi Mi Band 10 i 2024. Enheten er et fitness-tracker-armbånd som kan komme rektangulært med en 1,72-tommers AMOLED-skjerm og kan være utstyrt med en pulsmåler, SPO2 blodoksygenmonitor, Multisport -modus, NFC, 5ATM vanntett, og kan støtte Bluetooth -samtale. Så la oss dykke ned i alle detaljer!
Xiaomi Mi Band 10 Full spesifikasjoner:
Så langt! det er ingen rykter eller informasjon om utseendet eller tekniske funksjoner til Mi Band 10. Imidlertid, vi vil legge ut våre fullstendige spådommer om det kommende Xiaomi Band10.
| Enhet | Mi Band 10 |
|---|---|
| Form | Rektangulær |
| Dimensjon | 48*19*12mm |
| Vekt | 30g |
| Farger | Svart, Grønn, Blå, Rosa, Hvit, Oransje |
| Utstilling | AMOLED |
| Skjermstørrelse | 1.72 tomme |
| Skjermoppløsning | 490*192 piksler |
| Kompatibel Os | Android & IOS |
| Sensorer |
|
| Bluetooth | V5.2 |
| GPS | INGEN |
| NFC | Ja |
| EKG | INGEN |
| Multisportmodus | Ja |
| Pulsmåler | Ja |
| Blod oksygen monitor | Ja |
| Søvnmonitor | Ja |
| Vanntett | 5ATM vanntett |
| Ekstra funksjoner |
|
| Batterikapasitet | 200mAh |
| Normal bruk | 7-10 dager |
| Appnavn | Zepp Life |
| Stropp | Silikon |
| Pris | $$ Prisene er under |
Pris- og utgivelsesdato?
Faktisk! det er ingen informasjon om prisen og utgivelsesdatoen til Xiaomi Mi Band 10. men vi forventer at Xiaomi vil gi ut Mi Band 10 i juni 2025 til en prisklasse mellom $50 til $60.
Du kan også gjerne sjekke ut:?De nye og nyeste smartklokkene 2024




