Vwar DW99 Ultra is another new 2024 Apple Watch Ultra 2 clone that supports a SIM card at a reasonable price. It is an Android smartwatch phone that comes square with a 2.04-inch large AMOLED screen and is equipped with several features including a heart rate monitor, Multisport modi, 4GB RAM, 64GB-ROM, Wifi, 4MP -camera, en zo verder. Laten we dus eens in de volledige details duiken!
Design of Vwar DW99 Ultra SmartWatch:

Zoals je op de bovenstaande afbeelding ziet, this new DW99 Ultra watch got a square design that looks stylish, modieus, en vergelijkbaar met de Apple Watch Ultra 2. Measuring 49*44*15mm and weighing about 55g. Er zijn twee fysieke knoppen aan de rechterkant van de zaak. De omgekeerde kant van het apparaat ontving een typische configuratie - er zijn magnetische contacten voor opladen en een hartslagsensor.
The DW99 Ultra smartwatch body is made of zinc alloy while the strap is available in silicone. Met betrekking tot het schermscherm! Deze DW 99 smart watch has a 2.04-inch Large AMOLED touchscreen covered with 2.5D glass and is created with a resolution of 448*558 pixels. Deze smartwatch zit ook boordevol verschillende horlogegeanen en is verkrijgbaar in zwarte en oranje kleuren.
Kenmerken van DW 99 Ultra 4G Smart Watch:

DW99 Ultra is an IP67 waterproof smartwatch, Wat betekent dat je het kunt dragen als je je handen wast of op regenachtige dagen. Het apparaat heeft een hartslagsensor, die gegevens verzamelt over onze hartslag over 24 uren. Dit horloge helpt u ook om uw slaap te beheersen, Dankzij de volledige slaapmonitor. Het heeft ook een stappenteller en stelt ons in staat om de verbrande calorieën gedurende de dag te beheersen en te schatten.
Naast de hierboven genoemde functies, This DW99 Ultra smartwatch is also equipped with 64GB/32GB/16GB ROM, 2GB/4 GB RAM, en draait de Android 8.1 Os. Extra functies zijn GPS, Wifi, SIM-kaart, Sedentaire herinnering, Multisportmodi, AI-stemassistent, Alipay offline betaling, Weer, Vind telefoon, Bluetooth, en zo verder. Deze wearable heeft ook een 970 Mah grote batterijcapaciteit met 1-3 Dagen van de levensduur van de batterij.
DW99 Ultra 4G Smartwatch Full Specs:
| Apparaat | DW99 Watch |
|---|---|
| Vorm | Vierkant |
| Dimensie | 49*44*15mm |
| Gewicht | 55G |
| Kleuren | Zwart, Oranje |
| Weergave | AMOLED |
| Schermgrootte | 2.04 Inch |
| Schermresolutie | 448*558 |
| Besturingssysteem OS | Android 8.1 |
| Sensoren |
|
| Bluetooth | V5.0 |
| GPS | Ja |
| RAM | 2GB/4 GB |
| ROM | 16GB/32GB /64GB |
| Multisportmodus | Ja |
| Hartslagmeter | Ja |
| Bloedzuurstofmonitor | – |
| Camera | 4MP |
| Waterdicht | IP67 Waterdicht |
| Aanvullende functies |
|
| Batterijcapaciteit | 970mAh |
| Normaal gebruik | 1-3 dagen |
| App -naam | – |
| Riem | Siliconen |
| Prijs | $$ De prijzen zijn hieronder |
Voor- en nadelen volgens specificaties?
Pluspunten: Elegant ontwerp, Groot AMOLED-scherm, 4GB RAM/64GB ROM, Ondersteuning simcard, Wifi, GPS
Nadelen: Niet geschikt om te zwemmen



