GEJIAN A70 er en av de siste 2023 Smartwatches som kan spore sportsaktiviteter og administrere helsetilstand i sanntid. Det er et sporty smartwatch som kommer i en firkantet form med en 1,96-tommers stor IPS-skjerm og er utstyrt med flere funksjoner, inkludert en pulsmåler, SPO2 blodoksygenmonitor, 100 sportsmoduser, Bluetooth-anrop, og støtter TWS-tilkobling. Så la oss dykke ned i alle detaljer!
Design av GEJIAN A70 SmartWatch:

Som du ser på bildet over, denne nye A70-klokken kommer i en firkantet form som ser stilig ut, moteriktig, og passer menn og kvinner. Måler 54*42*12,8 mm og veier ca 55g. Det er to fysiske knapper på høyre side av saken. Det er ansvarlig for funksjonen å slå på løpingen tilbake. Baksiden av enheten mottok en typisk konfigurasjon ¨ c det er magnetiske kontakter for lading og en hjertefrekvenssensor.
A70-smartklokkehuset er laget av sinklegering mens remmen er tilgjengelig i silikon. Angående skjermbildet! Denne A70 smartklokken har en 1,96-tommers stor IPS-berøringsskjerm dekket med 2,5D-glass og laget med en oppløsning på 240*286 piksler. Denne bærbare er også fullpakket med en rekke urskiver og er tilgjengelig i svarte og oransje farger.
Funksjoner på A70 Smart Watch:

A70 er en IP68 vanntett smartklokke, Noe som betyr at du kan bruke den når du vasker hendene eller på regnfulle dager. Enheten har en pulssensor, som samler inn data om pulsen vår over 24 timer. Denne dingsen hjelper deg også med å kontrollere søvnen, takket være den komplette søvnmonitoren. Den har også en skritteller og lar oss kontrollere og estimere forbrente kalorier i løpet av dagen.
I tillegg til funksjonene nevnt ovenfor, Denne A70 smartklokken har en høyttaler og mikrofon som lar deg ringe direkte via en smartklokke. Ytterligere funksjoner er en oksygenmonitor, Blodtrykksmåler, Stillesittende påminnelse, 100 sportsmoduser, Vær, Finn telefon, Bluetooth, Og så videre. Denne smartklokken har en 600 mah batterikapasitet med 2-5 dager med normal bruk og 7 dager med standby -tid.
Du kan også like:
- 12 BESTE FRISTÅENDE SMARTWATCHES MED SIM-KORT OG WIFI 2023
- 10 BESTE SMARTWATCH MED HD-KAMERA 2023
- 10 BESTE ANDROID SMARTWATCHES FOR MENN AKKURAT NÅ
A70 Smartwatch fulle spesifikasjoner:
| Enhet | A70 klokke |
|---|---|
| Form | Kvadrat |
| Dimensjon | 54*42*12.8mm |
| Vekt | 55g |
| Farger | Svart, Oransje |
| Utstilling | IPS |
| Skjermstørrelse | 1.96 tomme |
| Skjermoppløsning | 240*286 |
| Kompatibel Os | Android & IOS |
| Sensorer |
|
| Bluetooth | V5.0 |
| GPS | INGEN |
| Høyttaler | Ja |
| Mikrofon | Ja |
| Multisportmodus | Ja |
| Pulsmåler | Ja |
| Blodoksygenmonitor | Ja |
| Blodtrykksmåler | Ja |
| Vanntett | IP68 vanntett |
| Ekstra funksjoner |
|
| Batterikapasitet | 600 mAh |
| Normal bruk | 2-5 dager |
| Appnavn | – |
| Stropp | Silikon |
| Pris | $$ Prisene er under |
Fordeler og ulemper i henhold til spesifikasjoner?
Fordeler: Elegant design, 1.96-tommer stor skjerm, Bluetooth-anrop, Flere typer helseovervåking, +100 Sportsmoduser, Multi-klokkeskiver
Ulemper: Ikke egnet for svømming
Pris og tilgjengelighet?
A70-smartklokken er for øyeblikket kun tilgjengelig på Aliexpress. Sjekk pris
Du kan også gjerne sjekke ut:?De nye og nyeste smartklokkene 2023



