GEJIAN A70 este unul dintre cele mai recente 2023 ceasuri inteligente care pot urmări activitățile sportive și pot gestiona starea de sănătate în timp real. Este un smartwatch sportiv care vine într-o formă pătrată, cu un ecran IPS mare de 1,96 inchi și este echipat cu mai multe funcții, inclusiv un monitor pentru ritmul cardiac., Monitor de oxigen din sânge SPO2, 100 Moduri sport, Apel Bluetooth, și acceptă conectarea TWS. Deci haideți să ne aprofundăm în detaliile complete!
Designul GEJIAN A70 SmartWatch:

După cum vedeți în poza de mai sus, acest nou ceas A70 are o formă pătrată care arată elegant, la modă, și se potrivește bărbaților și femeilor. Măsurând 54*42*12.8mm și cântărind aproximativ 55g. Există două butoane fizice în partea dreaptă a carcasei. Este responsabil pentru funcția de pornire a alergatorului. Partea inversă a dispozitivului a primit o configurație tipică ¨ C există contacte magnetice pentru încărcare și un senzor de ritm cardiac.
Corpul smartwatch-ului A70 este realizat din aliaj de zinc, în timp ce cureaua este disponibilă în silicon. Referitor la ecranul de afișare! Acest ceas inteligent A70 are un ecran tactil IPS mare de 1,96 inchi acoperit cu sticlă 2.5D și creat cu o rezoluție de 240*286 pixeli. Acest purtabil este, de asemenea, ambalat cu o varietate de fețe de ceas și este disponibil în culorile negru și portocaliu.
Caracteristicile ceasului inteligent A70:

A70 este un smartwatch rezistent la apă IP68, ceea ce înseamnă că îl poți purta atunci când te speli pe mâini sau în zilele ploioase. Aparatul are un senzor de ritm cardiac, care colectează date despre ritmul nostru cardiac peste 24 ore. Acest gadget vă ajută, de asemenea, să vă controlați somnul, datorită monitorului complet de somn. De asemenea, are un pedometru și ne permite să controlăm și să estimăm caloriile arse pe parcursul zilei.
Pe lângă caracteristicile menționate mai sus, Acest ceas inteligent A70 are un difuzor și un microfon care vă permit să efectuați apeluri direct prin intermediul unui ceas inteligent. Caracteristicile suplimentare sunt un monitor de oxigen din sânge, Monitor de tensiune arterială, Memento sedentar, 100 moduri sportive, Vreme, Găsiți Telefon, Bluetooth, și așa mai departe. Acest smartwatch are un 600 Capacitatea bateriei mAh cu 2-5 zile de utilizare normală și 7 Zile de timp de așteptare.
S-ar putea să vă placă:
- 12 CELE MAI BUNE SMARTWATCH-uri STANDALONE CU CARD SIM ȘI WIFI 2023
- 10 CEL MAI BUN SMARTWATCH CU CAMERA HD 2023
- 10 Cele mai bune ceasuri inteligente ANDROID PENTRU BĂRBAȚI CHIAR ACUM
Specificații complete pentru ceasul inteligent A70:
| Dispozitiv | Ceas A70 |
|---|---|
| Formă | Pătrat |
| Dimensiune | 54*42*12.8mm |
| Greutate | 55g |
| Culori | Negru, Portocale |
| Afişa | IPS |
| Dimensiunea ecranului | 1.96 inch |
| Rezoluția ecranului | 240*286 |
| Sistem de operare compatibil | Android & IOS |
| Senzori |
|
| Bluetooth | V5.0 |
| GPS | NU |
| Vorbitor | Da |
| Microfon | Da |
| Mod multi-sport | Da |
| Monitor ritm cardiac | Da |
| Monitor de oxigen din sânge | Da |
| Monitor de tensiune arterială | Da |
| Impermeabil | IP68 Impermeabil |
| Caracteristici suplimentare |
|
| Capacitatea bateriei | 600 mAh |
| Utilizare normală | 2-5 zile |
| Numele aplicației | – |
| Curea | Silicon |
| Preţ | $$ Preturile sunt mai jos |
Pro și contra Conform specificațiilor?
Pro: Design elegant, 1.96-inch Ecran mare, Apel Bluetooth, Multe tipuri de monitorizare a sănătății, +100 Moduri sportive, Fețe de ceas multiplu
Contra: Nu este potrivit pentru înot
Pret si disponibilitate?
Ceasul inteligent A70 este disponibil momentan doar pe Aliexpress. Verificați prețul
De asemenea, v-ar putea dori să verificați:?Cele mai noi și cele mai recente ceasuri inteligente 2023



