Lemuli Akak56 er en av de siste 2023 smartklokker som kan spore sportsaktiviteter og administrere helsestatus i sanntid. Det er en sporty smartklokke som kommer i en sirkulær form med en 1,43-tommers stor IPS-skjerm og er utstyrt med flere funksjoner, inkludert en pulsmåler, SPO2 blodoksygenmonitor, 110 sportsmoduser, IP68 vanntett, og støtter Bluetooth -samtale. Så la oss dykke ned i alle detaljene!
Design av AK56 Smartwatch:

Som du ser på bildet over, Denne nye AK56-klokken kommer i en firkantet form som ser stilig ut, moteriktig, og passer menn og kvinner. Måler 47*47*13mm og veier ca 50g. Det er to fysiske knapper på høyre side av panelet. Det er ansvarlig for funksjonen å slå på løpingen. Baksiden av enheten mottok en typisk konfigurasjon ¨ c det er magnetiske kontakter for lading og en hjertefrekvenssensor.
Lemfo AK56 smartklokkekroppen er laget av sinklegering mens remmen er av silikon, stål, og metall. Angående skjermbildet! Denne AK 56 smartklokke har en 1,43-tommers IPS-berøringsskjerm buet med 2,5D-glass og laget med en oppløsning på 360 x 360 piksler. Denne bærbare er også fullpakket med forskjellige urskiver og er tilgjengelig i svart, oransje, sølv, og grå farger.
Funksjoner av AK 56 Smartklokke:

AK56 er en IP67 vanntett smartklokke, Du kan bruke den når du vasker hendene eller på regnfulle dager. Den bærbare har en pulssensor, som samler inn data om pulsen vår over 24 timer. Denne enheten hjelper deg også å kontrollere søvnen din, takket være den komplette søvnmonitoren. Den har også et skritteller, slik at vi kan administrere og beregne kaloriene som er forbrent gjennom dagen.
I tillegg til funksjonene nevnt ovenfor, Denne AK56 smartklokken har en høyttaler og mikrofon som lar deg ringe direkte via en smartklokke. Ytterligere funksjoner er en blodtrykksmåler, SPO2 blodoksygenmonitor, 110 Sportsmoduser, Stillesittende påminnelser, Ring og meldingspåminnelser, Bluetooth 5.1, Og så videre. Denne bærbare har en 400 mAh batterikapasitet med 3-5 dager med normal bruk og 7 dager med standby -tid.
Du kan også like følgende:
- 12 BESTE FRISTÅENDE SMARTWATCHES MED SIM-KORT OG WIFI 2023
- 10 BESTE SMARTWATCH MED HD-KAMERA 2023
- 10 BESTE ANDROID SMARTWATCHES FOR MENN AKKURAT NÅ
AK56 Smartwatch fulle spesifikasjoner:
| Enhet | OG 56 |
|---|---|
| Form | Sirkulær |
| Dimensjon | 47*47*13mm |
| Vekt | 50g |
| Farger | Svart, Oransje, Grå, Sølv |
| Utstilling | IPS |
| Skjermstørrelse | 1.43 tomme |
| Skjermoppløsning | 360x 360 piksler |
| Kompatibel Os | Android & IOS |
| Sensorer |
|
| Bluetooth | V5.1 |
| GPS | INGEN |
| Høyttaler | Ja |
| Mikrofon | Ja |
| Multisportmodus | 110 sportsmoduser |
| Pulsmåler | Ja |
| Blod oksygen monitor | Ja |
| Blodtrykksmåler | Ja |
| Vanntett | IP67 vanntett |
| Ekstra funksjoner |
|
| Batterikapasitet | 400mAh |
| Normal bruk | 3-5 dager |
| Appnavn | – |
| Stropp | Silikon |
| Pris | $$ Prisene er under |
Fordeler og ulemper med ifølge spesifikasjoner?
Fordeler: Elegant design, Bluetooth-anrop, Flere typer helseovervåking, +110 Sportsmoduser, Multi-klokkeskiver
Ulemper: Ikke egnet for svømming
Pris og tilgjengelighet?
AK56 smartklokke er foreløpig kun tilgjengelig på Aliexpress. Sjekk pris
Du kan også gjerne sjekke ut:?De nye og nyeste smartklokkene 2023



