Lemuli Akak56 este unul dintre cele mai recente 2023 ceasuri inteligente care pot urmări activitățile sportive și pot gestiona starea de sănătate în timp real. Este un smartwatch sportiv, care are o formă circulară, cu un ecran IPS mare de 1,43 inchi și este echipat cu mai multe funcții, inclusiv un monitor pentru ritmul cardiac., SPO2 Monitor de oxigen din sânge, 110 Moduri sport, IP68 rezistent la apa, și acceptă apelurile Bluetooth. Deci, să ne scufundăm în detaliile complete!
Designul ceasului inteligent AK56:

După cum vedeți în fotografia de mai sus, Acest nou ceas AK56 are o formă pătrată care arată elegant, la modă, și se potrivește bărbaților și femeilor. Măsurând 47*47*13mm și cântărind aproximativ 50g. Există două butoane fizice în partea dreaptă a panoului. Este responsabil pentru funcția de a porni rularea. Partea inversă a dispozitivului a primit o configurație tipică ¨ C există contacte magnetice pentru încărcare și un senzor de ritm cardiac.
Corpul ceasului inteligent Lemfo AK56 este realizat din aliaj de zinc, în timp ce cureaua este din silicon, oţel, și metal. Referitor la ecranul de afișare! Acest AK 56 ceasul inteligent are un ecran tactil IPS de 1,43 inchi curbat cu sticlă 2.5D și creat cu o rezoluție de 360 x 360 pixeli. Acest purtabil este, de asemenea, la pachet cu diverse fețe de ceas și este disponibil în negru, portocale, argint, și culorile gri.
Caracteristicile AK 56 Ceas inteligent:

AK56 este un smartwatch rezistent la apă IP67, Îl poți purta când te speli pe mâini sau în zilele ploioase. Purtabilul are un senzor de frecvență cardiacă, care colectează date despre ritmul nostru cardiac peste 24 ore. Acest dispozitiv vă ajută, de asemenea, să vă controlați somnul, datorită monitorului complet de somn. Are si pedometru, permițându-ne să gestionăm și să estimăm caloriile arse pe parcursul zilei.
Pe lângă caracteristicile menționate mai sus, Acest ceas inteligent AK56 are un difuzor și un microfon care vă permit să efectuați apeluri direct prin intermediul unui ceas inteligent. Caracteristicile suplimentare sunt un monitor de tensiune arterială, Monitor de oxigen din sânge SPO2, 110 Moduri sportive, Memento -uri sedentare, Memento -uri de apel și mesaje, Bluetooth 5.1, și așa mai departe. Acest purtabil are o capacitate a bateriei de 400 mAh cu 3-5 zile de utilizare normală și 7 Zile de timp de așteptare.
S-ar putea să vă placă și următoarele:
- 12 CELE MAI BUNE SMARTWATCH-uri STANDALONE CU CARD SIM ȘI WIFI 2023
- 10 CEL MAI BUN SMARTWATCH CU CAMERA HD 2023
- 10 Cele mai bune ceasuri inteligente ANDROID PENTRU BĂRBAȚI CHIAR ACUM
Specificații complete pentru ceasul inteligent AK56:
| Dispozitiv | ŞI 56 |
|---|---|
| Formă | Circular |
| Dimensiune | 47*47*13mm |
| Greutate | 50g |
| Culori | Negru, Portocale, Gri, Argint |
| Afişa | IPS |
| Dimensiunea ecranului | 1.43 inch |
| Rezoluția ecranului | 360x 360 pixeli |
| Sistem de operare compatibil | Android & IOS |
| Senzori |
|
| Bluetooth | V5.1 |
| GPS | NU |
| Vorbitor | Da |
| Microfon | Da |
| Mod multi-sport | 110 moduri sportive |
| Monitor ritm cardiac | Da |
| Monitor de oxigen din sânge | Da |
| Monitor de tensiune arterială | Da |
| Impermeabil | IP67 impermeabil |
| Caracteristici suplimentare |
|
| Capacitatea bateriei | 400mAh |
| Utilizare normală | 3-5 zile |
| Numele aplicației | – |
| Curea | Silicon |
| Preţ | $$ Preturile sunt mai jos |
Avantaje și dezavantaje ale în conformitate cu specificațiile?
Pro: Design elegant, Apelare Bluetooth, Multe tipuri de monitorizare a sănătății, +110 Moduri sportive, Fețe de ceas multiplu
Contra: Nu este potrivit pentru înot
Preț și disponibilitate?
Ceasul inteligent AK56 este disponibil momentan doar pe Aliexpress. Verificați prețul
De asemenea, v-ar putea dori să verificați:?Cele mai noi și cele mai recente ceasuri inteligente 2023



