BK9 Watch is another new 2023 Apple Watch -serien 9 Clone that supports Bluetooth calling and NFC access control at a very cheap price. Det er en sporty smartklokke som kommer i en firkantet form med en 2,05-tommers stor IPS-skjerm og er utstyrt med flere funksjoner Pulsmåler, Blod oksygen monitor, Multisportmodus, IP68 vanntett, Og så videre. Så la oss dykke ned i alle detaljene.
Design of BK9 Watch SmartWatch:

Som du ser på bildet over, This new BK9 watch got a square design that looks stylish, moteriktig, og passer menn og kvinner. Måler 45*38*10,5 mm og veier ca 50g. Det er to fysiske knapper på høyre side av saken. Den er ansvarlig for å slå på runback, og grensesnittbytte. Baksiden av enheten mottok en typisk konfigurasjon ¨ c det er magnetiske kontakter for lading og en hjertefrekvenssensor.
The BK9 watch body is made of zinc alloy while the strap is available in silicone. Angående skjermbildet! This BK 9 smartwatch has a 2.05-inch Large IPS touchscreen curved with 2.5D glass and is created with a resolution of 485*525 piksler. Denne bærbare er også fullpakket med forskjellige urskiver og er tilgjengelig i svart, sølv, rød, og rosa farger.
Features of BK 9 Smartklokke:

BK9 Watch is an IP68 Life waterproof smartwatch, Noe som betyr at du kan bruke den når du vasker hendene eller på regnfulle dager. Enheten har en pulssensor, som samler inn data om pulsen vår over 24 timer. Denne smartklokken hjelper deg også med å kontrollere søvnen, takket være den komplette søvnmonitoren. Den har også en skritteller og lar oss kontrollere og estimere forbrente kalorier i løpet av dagen.
I tillegg til funksjonene nevnt ovenfor, This BK 9 watch has a speaker and microphone that allows you to make calls directly via a smartwatch. Ytterligere funksjoner er NFC-tilgangskontroll, Blod oksygen monitor, Blodtrykksmåler, Multisportmodus, Stillesittende påminnelse, Finn telefon, og mange flere. Denne bærbare har en 400 mah batterikapasitet med 3-5 dager med normal bruk og 7 dager med standby -tid.
Du kan også like:
- 12 BESTE FRISTÅENDE SMARTWATCHES MED SIM-KORT OG WIFI 2023
- 10 BESTE SMARTWATCH MED HD-KAMERA 2023
- 7 BESTE ANDROID SMARTWATCHES FOR MENN AKKURAT NÅ
BK9 Watch Smartwatch Full Specs:
| Enhet | BK 9 Klokke |
|---|---|
| Form | Kvadrat |
| Dimensjon | 45*38*10.5mm |
| Vekt | 50g |
| Farger | Svart, Sølv, Rød, Rosa |
| Utstilling | IPS |
| Skjermstørrelse | 2.05 tomme |
| Skjermoppløsning | 425*585 Piksler |
| Kompatibel Os | Android & IOS |
| Sensorer |
|
| Bluetooth | V5.0 |
| GPS | INGEN |
| Høyttaler | Ja |
| Mikrofon | Ja |
| Multisportmodus | Ja |
| Pulsmåler | Ja |
| Blod oksygen monitor | Ja |
| Blodtrykksmåler | Ja |
| Vanntett | IP68 |
| Ekstra funksjoner |
|
| Batterikapasitet | 400 mAh |
| Normal bruk | 3-5 dager |
| Appnavn | – |
| Stropp | Silikon |
| Pris | $$ Prisene er under |
Fordeler og ulemper i henhold til spesifikasjoner?
Fordeler: Ganske kul design, 2.05-tommer stor skjerm, Bluetooth-anrop, Flere typer helseovervåking, Multi Sports-moduser, Veldig billig pris
Ulemper: Ikke egnet for svømming
Pris og tilgjengelighet?
The BK9 Watch smartwatch is currently available only on Aliexpress. Sjekk pris
Du kan også gjerne sjekke ut:?De nye og nyeste smartklokkene 2023






