BK9 Watch is another new 2023 Seria Apple Watch 9 Clone that supports Bluetooth calling and NFC access control at a very cheap price. Este un smartwatch sportiv, care vine într-o formă pătrată, cu un ecran IPS mare de 2,05 inci și este echipat cu mai multe funcții pentru monitorizarea ritmului cardiac., Monitor de oxigen din sânge, Mod multi-sport, IP68 rezistent la apa, și așa mai departe. Deci, să ne scufundăm în detaliile complete.
Design of BK9 Watch SmartWatch:

După cum vedeți în poza de mai sus, This new BK9 watch got a square design that looks stylish, la modă, și se potrivește bărbaților și femeilor. Măsurând 45*38*10.5mm și cântărind aproximativ 50g. Există două butoane fizice în partea dreaptă a carcasei. Este responsabil pentru pornirea alergării înapoi, și comutarea interfeței. Partea inversă a dispozitivului a primit o configurație tipică ¨ C există contacte magnetice pentru încărcare și un senzor de ritm cardiac.
The BK9 watch body is made of zinc alloy while the strap is available in silicone. Referitor la ecranul de afișare! This BK 9 smartwatch has a 2.05-inch Large IPS touchscreen curved with 2.5D glass and is created with a resolution of 485*525 pixeli. Acest purtabil este, de asemenea, la pachet cu diverse fețe de ceas și este disponibil în negru, argint, roşu, și culori roz.
Features of BK 9 Ceas inteligent:

BK9 Watch is an IP68 Life waterproof smartwatch, ceea ce înseamnă că îl poți purta atunci când te speli pe mâini sau în zilele ploioase. Aparatul are un senzor de ritm cardiac, care colectează date despre ritmul nostru cardiac peste 24 ore. Acest smartwatch vă ajută, de asemenea, să vă controlați somnul, datorită monitorului complet de somn. De asemenea, are un pedometru și ne permite să controlăm și să estimăm caloriile arse pe parcursul zilei.
Pe lângă caracteristicile menționate mai sus, This BK 9 ceasul are un difuzor și un microfon care vă permit să efectuați apeluri direct prin intermediul unui smartwatch. Caracteristicile suplimentare sunt controlul accesului NFC, Monitor de oxigen din sânge, Monitor de tensiune arterială, Mod multi-sport, Memento sedentar, Găsiți Telefon, Și multe altele. Acest purtabil are un 400 Capacitatea bateriei mAh cu 3-5 zile de utilizare normală și 7 Zile de timp de așteptare.
S-ar putea să vă placă:
- 12 CELE MAI BUNE SMARTWATCH-uri STANDALONE CU CARD SIM ȘI WIFI 2023
- 10 CEL MAI BUN SMARTWATCH CU CAMERA HD 2023
- 7 Cele mai bune ceasuri inteligente ANDROID PENTRU BĂRBAȚI CHIAR ACUM
BK9 Watch Smartwatch Full Specs:
| Dispozitiv | BK 9 Ceas |
|---|---|
| Formă | Pătrat |
| Dimensiune | 45*38*10.5mm |
| Greutate | 50g |
| Culori | Negru, Argint, Roşu, Roz |
| Afişa | IPS |
| Dimensiunea ecranului | 2.05 inch |
| Rezoluția ecranului | 425*585 Pixeli |
| Sistem de operare compatibil | Android & IOS |
| Senzori |
|
| Bluetooth | V5.0 |
| GPS | NU |
| Vorbitor | Da |
| Microfon | Da |
| Mod multi-sport | Da |
| Monitor ritm cardiac | Da |
| Monitor de oxigen din sânge | Da |
| Monitor de tensiune arterială | Da |
| Impermeabil | IP68 |
| Caracteristici suplimentare |
|
| Capacitatea bateriei | 400 mAh |
| Utilizare normală | 3-5 zile |
| Numele aplicației | – |
| Curea | Silicon |
| Preţ | $$ Preturile sunt mai jos |
Pro și contra conform specificațiilor?
Pro: Design destul de cool, 2.05-inch Ecran mare, Apel Bluetooth, Multe tipuri de monitorizare a sănătății, Moduri Multi Sport, Pret foarte ieftin
Contra: Nu este potrivit pentru înot
Pret si disponibilitate?
The BK9 Watch smartwatch is currently available only on Aliexpress. Verificați prețul
De asemenea, v-ar putea dori să verificați:?Cele mai noi și cele mai recente ceasuri inteligente 2023






