WS18 Max Ultra er en av de siste 2023 Apple Watch Ultra-kloner som støtter Bluetooth-anrop og NFC-tilgangskontroll til en rimelig pris. Det er en sporty smartklokke som kommer i en firkantet form med en 2,03-tommers stor IPS-skjerm og er utstyrt med flere funksjoner inkludert en pulsklokke, SPO2 blodoksygenmonitor, Kompass, 100 sportsmoduser, IP68 vanntett, Og så videre. Så la oss dykke ned i alle detaljer!
Design av Lemfo WS18 Max Ultra SmartWatch:

Som du ser på bildet over, denne nye WS18 Max Ultra-klokken har en firkantet design som ser stilig ut, moteriktig, og passer menn og kvinner. Måler 49*44*12mm og veier ca 55g. Det er to fysiske knapper på høyre side av saken. Det er ansvarlig for funksjonen å slå på løpingen tilbake. Baksiden av enheten mottok en typisk konfigurasjon ¨ c det er magnetiske kontakter for lading og en hjertefrekvenssensor.
Lemfo WS18 Max Ultra-smartklokkehuset er laget av sinklegering mens remmen er tilgjengelig i silikon og nylon. Angående skjermbildet! Denne WS 18 Max smartklokke har en 2,03-tommers stor IPS-berøringsskjerm dekket med 2,5D-glass og laget med en oppløsning på 320*390 piksler. Denne bærbare er også fullpakket med en rekke urskiver og er tilgjengelig i svart, oransje, og sølvfarger.
Funksjoner av WS 18 Max Ultra Smart Watch:

WS18 Max Ultra er en IP68 vanntett smartklokke, Noe som betyr at du kan bruke den når du vasker hendene eller på regnfulle dager. Enheten har en pulssensor, som samler inn data om pulsen vår over 24 timer. Denne dingsen hjelper deg også med å kontrollere søvnen, takket være den komplette søvnmonitoren. Den har også en skritteller og lar oss kontrollere og estimere forbrente kalorier i løpet av dagen.
I tillegg til funksjonene nevnt ovenfor, Denne WS18 Ultra Max smartklokken er utstyrt med en høyttaler og mikrofon som lar deg ringe direkte via en smartklokke. Ytterligere funksjoner er en oksygenmonitor, Blodtrykksmåler, Kompass, NFC, Stillesittende påminnelse, 100 sportsmoduser, Alipay offline betaling, Vær, Finn telefon, Bluetooth, Og så videre. Denne Apple Watch Ultra Copy har en 320 mah batterikapasitet med 2-5 dager med normal bruk og 7 dager med standby -tid.
Du kan også like:
- 12 BESTE FRISTÅENDE SMARTWATCHES MED SIM-KORT OG WIFI 2023
- 10 BESTE SMARTWATCH MED HD-KAMERA 2023
- 10 BESTE ANDROID SMARTWATCHES FOR MENN AKKURAT NÅ
WS18 Max Ultra Smartwatch fulle spesifikasjoner:
| Enhet | WS18 Ultra Max |
|---|---|
| Form | Kvadrat |
| Dimensjon | 49*44*12mm |
| Vekt | 55g |
| Farger | Svart, Oransje, Blå, Sølv |
| Utstilling | IPS |
| Skjermstørrelse | 2.03 tomme |
| Skjermoppløsning | 320*390 |
| Kompatibel Os | Android & IOS |
| Sensorer |
|
| Bluetooth | V5.0 & V3.0 |
| GPS | INGEN |
| Høyttaler | Ja |
| Mikrofon | Ja |
| Multisportmodus | Ja |
| Pulsmåler | Ja |
| Blodoksygenmonitor | Ja |
| Blodtrykksmåler | Ja |
| Vanntett | IP68 vanntett |
| Ekstra funksjoner |
|
| Batterikapasitet | 320 mAh |
| Normal bruk | 2-5 dager |
| Appnavn | RDfit |
| Stropp | Silikon |
| Pris | $$ Prisene er under |
Fordeler og ulemper i henhold til spesifikasjoner?
Fordeler: Elegant design, 2.03-tommer stor skjerm, Bluetooth-anrop, Flere typer helseovervåking, Multi-Sport-moduser, Kompass, Billig pris
Ulemper: Ikke egnet for svømming
Pris og tilgjengelighet?
WS18 Max Ultra smartklokke er tilgjengelig akkurat nå kun på Aliexpress. Sjekk pris
Du kan også gjerne sjekke ut:?De nye og nyeste smartklokkene 2023






