A couple of days after launching the Mibro Watch X1, the Mibro Xiaomi sub-brand has back again and brought us a new brand smartwatch under the name of Mibro Watch A1. The wearable is a fitness tracker smartwatch that got a circular design with a 1.28inch TFT screen and is equipped with several features such as a Heart rate monitor, SPO2 blodoksygenmonitor, 20 Sportsmodus, and 5ATM Waterproof, Og mer. Så la oss dykke ned i alle detaljer!
Design of Xiaomi Mibro Watch A1 Smartwatch:

Som du ser på bildet over, This new Xiaomi Mibro A1 watch got a business sports design that looks sporty, stilig, og passer menn og kvinner. Measuring 45*45*9.8mm and weighing about 42g. Det er to fysiske knapper på høyre side av saken. Det er ansvarlig for funksjonen å slå på eller løpe tilbake. Den motsatte siden av enheten fikk en typisk konfigurasjon ¨c Dette er magnetiske kontakter for lading og en pulssensor.
The Xiaomi Mibro Watch A1 body is made out of Metal with PC plastic while the strap is available in silicone. Angående skjermbildet! This new Youpin Mibro Watch A1 has a 1.28-inch full round TFT screen curved with 2.5D glass and is created with a resolution of 240 x 240 piksler. Den bærbare er også fullpakket med en rekke urskiver og er tilgjengelig i svart, blå, and orange color.
NY:
- Mibro T1 SmartWatch With AMOLED Screen
- Mibro GS 2023 SmartWatch With GPS
Features of the Xiaomi Mibro A1 Smartwatch:

Mibro Watch A1 is a 5ATM waterproof smartwatch that offers protection up to a depth of 50 meter. Den kan brukes bekymringsfri til daglig bruk eller når du svømmer. Smartwatch har en pulssensor, som samler inn data om pulsen vår over 24 timer. Denne bærbare hjelper deg også å kontrollere søvnen din, takket være den komplette søvnmonitoren. Den har også en skritteller og lar oss kontrollere og estimere forbrente kalorier i løpet av dagen.
I tillegg til funksjonene nevnt ovenfor, Den bærbare kan også spore opp til 20 sportsaktiviteter inkludert turgåing, løping, sykling, svømming, hopper over, klatring, tennis, fotturer, og mange flere. Ytterligere funksjoner er en oksygenmonitor, Braith trening, Ring eller send melding, Appvarsling, Bluetooth 5.0, Og mer. Xiaomi Mibro Watch X1 is also equipped with a 270mAh large battery that can last 10 dager med normal bruk og 45 dager med grunnleggende klokkemodus.
Xiaomi Mibro A1 User Manual:

After you get this Mibro A1 smartwatch! Du må følge disse to enkle trinnene:
- Installer?Mibro Fit App?på smarttelefonen din, som er tilgjengelig både i App Store og Play Store.
- Par enheten din med smartklokken via Bluetooth, deretter vil smartklokke-timingen stilles inn automatisk.
Det er det!?Så nå kan du sende samtaler, synkroniser kalenderen din eller motta smarttelefonvarsler direkte fra smartklokken, du kan også vise alle data som er samlet inn av smartklokken, for eksempel hjertefrekvens, trinntelling, eller søvnkvalitet direkte til smarttelefonen for en større skjerm og bedre dataanalyse.
KANSKJE DU OGSÅ LIKER:?
- 10 Beste Android smartklokker for menn 2023
- 12 Beste frittstående smartklokker med simkort og WIFI 2023
- 10 Beste smartklokker med ?HD -kamera
Xiaomi Mibro Watch A1 Full specs:
| Enhet | Mibro A1 |
|---|---|
| Form | Sirkulær |
| Dimensjon | 45*45*9.8mm |
| Vekt | 42g |
| Farger | Svart, Blå, Oransje |
| Utstilling | TFT |
| Skjermstørrelse | 1.28 tomme |
| Skjermoppløsning | 240 x 240 piksler |
| Kompatibel Os | Android & IOS |
| Sensorer |
|
| Bluetooth | V5.0 |
| Bluetooth-anrop | INGEN |
| NFC | INGEN |
| GPS | INGEN |
| Multisportmodus | 20 Sportsmoduser |
| Pulsmåler | Ja |
| Søvnmonitor | Ja |
| Blodoksygenmonitor | Ja |
| Vanntett | 5minibank |
| Ekstra funksjoner |
|
| Batterikapasitet | 270 mAh |
| Normal bruk | 7-10 dager |
| App | Mibro Fit |
| Stropp | Silikon |
| Pris | $$ Prisene nedenfor |
Fordeler og ulemper i henhold til spesifikasjoner?
Fordeler: Stilig design, 20 Sportsmoduser, 3 slags helseovervåking, Egnet for svømming, Tilpassede skiver, Lang batterilevetid
Ulemper: It Doesn¡¯t Support Bluetooth Calling
Mibro A1 Price and availability?
Xiaomi Mibro A1 smartwatch is available right now only on Aliexpress and TomTop at different prices. Du kan velge den beste prisen for deg!
Check the Price On Aliexpress
Check the Price On TomTop
Du kan like også:?De nye og nyeste smartklokkene 2023



