ESTG TK12 er en av de siste 2023 smartklokker som kan spore sportsaktiviteter og administrere helsestatus i sanntid. It is a sporty smartwatch that comes in a square shape with a 1.96-inch large IPS screen and is equipped with several features including a Heart rate monitor, Blod oksygen monitor, EKG+PPG, Multisport -modus, IP67 vanntett, og støtter Bluetooth -samtale. Så la oss dykke ned i alle detaljene!
Design of TK12 Smartwatch:

Som du ser på bildet over, This new TK12 watch got a square design that looks stylish, moteriktig, og passer menn og kvinner. Måler 47*39*12mm og veier ca 50g. Det er to fysiske knapper på høyre side av panelet. Den er ansvarlig for funksjonen med å slå på løpingen samt EKG-overvåking. Baksiden av enheten mottok en typisk konfigurasjon ¨ c det er magnetiske kontakter for lading og en hjertefrekvenssensor.
The TK12 smartwatch body is made of zinc alloy while the strap is available in silicone, lær, og stål. Angående skjermbildet! Denne TK 12 smart watch has a 1.96-inch large TFT touchscreen curved with 2.5D glass and is created with a resolution of 320 x 386 piksler. Denne bærbare er også fullpakket med en rekke urskiver og er tilgjengelig i svart, rød, blå, og brune farger.
Funksjoner av TK 12 Smartklokke:

TK12 is an IP67 life waterproof smartwatch, Du kan bruke den når du vasker hendene eller på regnfulle dager. Den bærbare har en pulssensor, som samler inn data om pulsen vår over 24 timer. Denne modellen hjelper deg også med å kontrollere søvnen, takket være den komplette søvnmonitoren. Den har også en skritteller og lar oss kontrollere og estimere forbrente kalorier i løpet av dagen.
I tillegg til funksjonene nevnt ovenfor, This Xiaomi TK12 smartwatch has a speaker and microphone that allows you to make calls directly via a smartwatch. Ytterligere funksjoner er en blodtrykksmåler, SPO2 blodoksygenmonitor, Multisportmoduser, EKG, Stillesittende påminnelser, Ring og meldingspåminnelser, Bluetooth 5.0, og mange flere. Denne bærbare enheten har en 280mAh batterikapasitet med 2-5 dager med normal bruk og 7 dager med standby -tid.
Du kan også like:
- 12 BESTE FRISTÅENDE SMARTWATCHES MED SIM-KORT OG WIFI 2023
- 10 BESTE SMARTWATCH MED HD-KAMERA 2023
- 10 BESTE ANDROID SMARTWATCHES FOR MENN AKKURAT NÅ
TK12 Smartwatch Full Specs:
| Enhet | TK12 |
|---|---|
| Form | Sirkulær |
| Dimensjon | 47*39*12mm |
| Vekt | 50g |
| Farger | Svart, Rød, Blå, Lær |
| Utstilling | IPS |
| Skjermstørrelse | 1.96 tomme |
| Skjermoppløsning | 320 x 386 piksler |
| Kompatibel Os | Android & IOS |
| Sensorer |
|
| Bluetooth | V5.0 |
| GPS | INGEN |
| Høyttaler | Ja |
| Mikrofon | Ja |
| Multisportmodus | Ja |
| Pulsmåler | Ja |
| Blod oksygen monitor | Ja |
| Blodtrykksmåler | Ja |
| Vanntett | IP67 vanntett |
| Ekstra funksjoner |
|
| Batterikapasitet | 280mAh |
| Normal bruk | 2-5 dager |
| Appnavn | – |
| Stropp | Silikon, Stål |
| Pris | $$ Prisene er under |
Fordeler og ulemper med ifølge spesifikasjoner?
Fordeler: Stilig design, 1.96-tommer stor skjerm, Bluetooth-anrop, Flere typer helseovervåking, Multi Sports-moduser
Ulemper: Ikke egnet for svømming
Pris og tilgjengelighet?
The TK12 smartwatch is currently available only on Aliexpress. Sjekk pris
Du kan også gjerne sjekke ut:?De nye og nyeste smartklokkene 2023



