A couple of days after launching the Lokmat Time Pro, LOKMAT is back again and brought us a new smartwatch called Lokmat Ocean Pro. The wearable is a sporty smartwatch that got a square design with a 1.85-inch TFT screen and is equipped with several features including a Heart rate monitor, 20 sportsmoduser, en blodtrykksmåler, 5ATM vanntett, Og så videre. Så la oss sjekke de fullstendige spesifikasjonene.
Design of Lokamt Ocean Pro SmartWatch:

Som deg på bildet over, This new Lokmat Ocean Pro watch comes in a square shape that looks stylish, stilig, og passer menn og kvinner.?Måler 54,4*44,3*13,3 mm og veier omtrent 45g. Det er to fysiske knapper på høyre side av saken. Det er ansvarlig for funksjonen å slå på løpingen. Baksiden av enheten mottok en typisk konfigurasjon ¨ c det er magnetiske kontakter for lading og en hjertefrekvenssensor.
The Lokmat Ocean Pro smartwatch body is made out of zinc alloy with PC plastic while the strap is available in silicone. Angående skjermbildet! This Ocean Pro smart watch has a 1.85-inch Large TFT touchscreen curved with 2.5D glass and is created with a resolution of 240 x 280 piksler. Denne bærbare er også fullpakket med en rekke urskiver og er tilgjengelig i svart, grønn, gul, og oransje farger.
Features of Ocean Pro Smart Watch:

Lokmat Ocean Pro is a 5ATM waterproof smartwatch that offers protection up to a depth of 200 meter. Den kan brukes bekymringsfri til daglig bruk eller når du svømmer. Smartwatch har en pulssensor, som samler inn data om pulsen vår over 24 timer. Denne bærbare hjelper deg også å kontrollere søvnen din, takket være den komplette søvnmonitoren. Den har også et skritteller og lar oss administrere og estimere kaloriene som er brent gjennom dagen.
I tillegg til funksjonene nevnt ovenfor, the Lokmat Ocean Pro smartwatch can track up to 20 sportsaktiviteter inkludert turgåing, løping, sykling, fotball, basketball, svømming…osv. Ytterligere funksjoner er en blodtrykksmåler, Multisport -modus, Pustetrening, Ringe eller sende meldinger, Stillesittende påminnelser, Appvarsler, Og så videre. This smartwatch has a 340mAh battery capacity that can last 5-7 dager med normal bruk og 15 dager med grunnleggende klokkemodus.
Du kan også like:
- 12 BESTE FRISTÅENDE SMARTWATCHES MED SIM-KORT OG WIFI 2022
- 10 BESTE SMARTWATCH MED HD-KAMERA 2022
- 10 BESTE ANDROID SMARTWATCHES FOR MENN AKKURAT NÅ
Lokmat Ocean Pro Smartwatch Full Specs:
| Enhet | Ocean Pro |
|---|---|
| Form | Sirkulær |
| Dimensjon | 54.4*44.3*13.3mm |
| Vekt | 45g |
| Farger | Svart, Gul, Oransje, Grønn |
| Utstilling | TFT |
| Skjermstørrelse | 1.85 tomme |
| Skjermoppløsning | 240x 280 piksler |
| Kompatibel Os | Android & IOS |
| Sensorer |
|
| Bluetooth | V5.1 |
| GPS | INGEN |
| Høyttaler | INGEN |
| Mikrofon | INGEN |
| Multisportmodus | Ja |
| Pulsmåler | Ja |
| Blod oksygen monitor | INGEN |
| Blodtrykksmåler | Ja |
| Vanntett | 5ATM vanntett |
| Ekstra funksjoner |
|
| Batterikapasitet | 340mAh |
| Normal bruk | 5-7 dager |
| Appnavn | – |
| Stropp | Silikon |
| Pris | $$ Prisene er under |
Fordeler og ulemper med Ifølge spesifikasjoner?
Fordeler: Stilig design, 1.85 tommer stor skjerm, 3 Slags helseovervåking, 20 sportsmoduser, Egnet for svømming
Ulemper: Mangler Bluetooth-anropsfunksjon
Pris og tilgjengelighet?
The Lokmat Ocean Pro smartwatch is available only on Aliexpress. Sjekk pris
Du kan også gjerne sjekke:?De nye og nyeste smartklokkene 2022






