La câteva zile după lansarea Lokmat Time Pro, LOKMAT s-a întors din nou și ne-a adus un nou smartwatch numit Lokmat Ocean Pro. Portabilul este un smartwatch sportiv, care are un design pătrat cu un ecran TFT de 1,85 inchi și este echipat cu mai multe caracteristici, inclusiv un monitor pentru ritmul cardiac., 20 moduri sportive, un monitor de tensiune arterială, 5ATM rezistent la apă, și așa mai departe. Deci, să verificăm specificațiile complete.
Designul Lokamt Ocean Pro SmartWatch:

Ca tine in fotografia de mai sus, Acest nou ceas Lokmat Ocean Pro vine într-o formă pătrată care arată elegant, clasic, și se potrivește bărbaților și femeilor.?Măsurând 54,4*44,3*13,3mm și cântărind aproximativ 45g. Există două butoane fizice în partea dreaptă a carcasei. Este responsabil pentru funcția de a porni rularea. Partea inversă a dispozitivului a primit o configurație tipică ¨ C există contacte magnetice pentru încărcare și un senzor de ritm cardiac.
Corpul ceasului inteligent Lokmat Ocean Pro este realizat din aliaj de zinc cu plastic PC, în timp ce cureaua este disponibilă în silicon. Referitor la ecranul de afișare! Acest ceas inteligent Ocean Pro are un ecran tactil TFT mare de 1,85 inchi curbat cu sticlă 2,5D și este creat cu o rezoluție de 240 x 280 pixeli. Acest purtabil este, de asemenea, la pachet cu o varietate de fețe de ceas și este disponibil în negru, verde, galben, și culori portocalii.
Caracteristicile ceasului inteligent Ocean Pro:

Lokmat Ocean Pro este un smartwatch rezistent la apă la 5ATM care oferă protecție până la o adâncime de 200 metri. Poate fi purtat fără griji pentru utilizare zilnică sau când înoți. Ceasul inteligent are un senzor de ritm cardiac, care colectează date despre ritmul nostru cardiac peste 24 ore. Această purtabilă vă ajută, de asemenea, să vă controlați somnul, datorită monitorului complet de somn. De asemenea, are un pedometru și ne permite să gestionăm și să estimăm caloriile arse pe parcursul zilei.
Pe lângă caracteristicile menționate mai sus, ceasul inteligent Lokmat Ocean Pro poate urmări până la 20 activități sportive, inclusiv mersul pe jos, funcţionare, ciclism, fotbal, baschet, înot…etc.. Caracteristicile suplimentare sunt un monitor de tensiune arterială, Moduri multisport, Antrenamentul respirației, Apel sau memento -uri de mesaje, Memento -uri sedentare, Notificări ale aplicației, și așa mai departe. Acest ceas inteligent are o capacitate a bateriei de 340 mAh care poate dura 5-7 zile cu o utilizare normală și 15 Zile cu modul de ceas de bază.
S-ar putea să vă placă:
- 12 CELE MAI BUNE SMARTWATCH-uri STANDALONE CU CARD SIM ȘI WIFI 2022
- 10 CEL MAI BUN SMARTWATCH CU CAMERA HD 2022
- 10 Cele mai bune ceasuri inteligente ANDROID PENTRU BĂRBAȚI CHIAR ACUM
Lokmat Ocean Pro Smartwatch Specificații complete:
| Dispozitiv | Ocean Pro |
|---|---|
| Formă | Circular |
| Dimensiune | 54.4*44.3*13.3mm |
| Greutate | 45g |
| Culori | Negru, Galben, Portocale, Verde |
| Afişa | TFT |
| Dimensiunea ecranului | 1.85 inch |
| Rezoluția ecranului | 240x 280 pixeli |
| Sistem de operare compatibil | Android & IOS |
| Senzori |
|
| Bluetooth | V5.1 |
| GPS | NU |
| Vorbitor | NU |
| Microfon | NU |
| Mod multi-sport | Da |
| Monitor ritm cardiac | Da |
| Monitor de oxigen din sânge | NU |
| Monitor de tensiune arterială | Da |
| Impermeabil | 5ATM rezistent la apă |
| Caracteristici suplimentare |
|
| Capacitatea bateriei | 340mAh |
| Utilizare normală | 5-7 zile |
| Numele aplicației | – |
| Curea | Silicon |
| Preţ | $$ Preturile sunt mai jos |
Avantaje și dezavantaje ale în conformitate cu specificațiile?
Pro: Design elegant, 1.85 Ecran mare inch, 3 Tipuri de monitorizare a sănătății, 20 moduri sportive, Potrivit pentru înot
Contra: Lipsește funcția de apelare Bluetooth
Pret si disponibilitate?
Ceasul inteligent Lokmat Ocean Pro este disponibil numai pe Aliexpress. Verificați prețul
De asemenea, poate doriți să verificați:?Cele mai noi și cele mai recente ceasuri inteligente 2022






