A few days after launching the Lokmat Ocean Pro, Lokmat is back again and brought us a new smartwatch called Lokmat Zeus Pro. The wearable is a sporty smartwatch that comes in a circular shape with a 1.6-inch TFT screen and is equipped with several features including a Heart rate monitor, Blodtrykksmåler, SPO2, and support? Bluetooth-anrop. Så la oss sjekke de fullstendige spesifikasjonene.
Design of Lokamt Zeus Pro SmartWatch:

Som deg på bildet over, This new Lokmat Zeus Pro smartwatch comes in a circular shape that looks stylish, stilig, og passer menn og kvinner.?Measuring 52*52*13.8mm and weighing about 75g. Det er to fysiske knapper på høyre side av saken. Det er ansvarlig for funksjonen å slå på løpingen. Baksiden av enheten mottok en typisk konfigurasjon ¨ c det er magnetiske kontakter for lading og en hjertefrekvenssensor.
The Lokmat Zeus Pro smartwatch body is made out of zinc alloy with PC plastic while the strap is available in silicone. Angående skjermbildet! This Zeus Pro smart watch uses a 1.6-inch Large TFT touchscreen curved with 2.5D glass and is created with a resolution of 400 x 400 piksler. This wearable is also packed with various watch faces and is available in black and green colors.
Features of Zeus Pro Smart Watch:

Lokmat Zeus Pro is an IP67 waterproof smartwatch, du kan bruke den mens du vasker hendene eller på regnværsdager. Smartwatch har en pulssensor, som samler inn data om pulsen vår over 24 timer. Denne modellen hjelper deg også med å kontrollere søvnen, takket være den komplette søvnmonitoren. Den har også et skritteller og lar oss administrere og estimere kaloriene som er brent gjennom dagen.
I tillegg til funksjonene nevnt ovenfor, the Lokmat Zeus Pro is equipped with a speaker and microphone that allows you to make calls directly via the smartwatch. Ytterligere funksjoner er en blodtrykksmåler, Blod oksygen monitor, Multisport -modus, Pustetrening, Ringe eller sende meldinger, Stillesittende påminnelser, Appvarsler, Og så videre. This smartwatch has a 600mAh battery capacity that can last 5-8 dager med normal bruk og 30 dager med standby -tid.
Du kan også like:
- 12 BESTE FRISTÅENDE SMARTWATCHES MED SIM-KORT OG WIFI 2022
- 10 BESTE SMARTWATCH MED HD-KAMERA 2022
- 10 BESTE ANDROID SMARTWATCHES FOR MENN AKKURAT NÅ
Lokmat Zeus Pro Smartwatch Full Specs:
| Enhet | Zeus Pro |
|---|---|
| Form | Sirkulær |
| Dimensjon | 52*52*13.8mm |
| Vekt | 75g |
| Farger | Svart, Grønn |
| Utstilling | TFT |
| Skjermstørrelse | 1.6 tomme |
| Skjermoppløsning | 400x 400 piksler |
| Kompatibel Os | Android & IOS |
| Sensorer |
|
| Bluetooth | V5.0 |
| GPS | INGEN |
| Høyttaler | Ja |
| Mikrofon | Ja |
| Multisportmodus | Ja |
| Pulsmåler | Ja |
| Blod oksygen monitor | Ja |
| Blodtrykksmåler | Ja |
| Vanntett | IP67 vanntett |
| Ekstra funksjoner |
|
| Batterikapasitet | 600mAh |
| Normal bruk | 5-8 dager |
| Appnavn | QWatch Pro |
| Stropp | Silikon |
| Pris | $$ Prisene er under |
Fordeler og ulemper med Ifølge spesifikasjoner?
Fordeler: Stilig design, 1.6 tommer stor skjerm, 4 Slags helseovervåking, Multi sportsmodus, Lang batterilevetid
Ulemper: Ikke egnet for svømming
Pris og tilgjengelighet?
The Lokmat Zeus Pro smartwatch is available only on Aliexpress. Sjekk pris
Du kan også gjerne sjekke:?De nye og nyeste smartklokkene 2022






