A few days after launching the ZD8 Ultra Max Plus, Zordai is back again and brought us a new smartwatch called ZD8 Ultra Pro. The wearable is an Apple Watch Ultra Copy that comes in a square shape with a 2.2-inch large IPS screen and is equipped with several features including a heart rate monitor, SPO2 blodoksygenmonitor, Blodtrykksmåler, Multisport -modus, IP68 vanntett, and supports Type-C wireless charger. Så la oss dykke ned i alle detaljer!
Design of Zordai ZD8 Ultra Pro SmartWatch:

Som du ser på bildet over, this new Zordai ZD8 Ultra Pro Watch comes in a square design that looks stylish, moteriktig, og passer menn og kvinner. Måler 49*44*14,4 mm og veier ca 55g. Det er to fysiske knapper på høyre side av saken. Det er ansvarlig for funksjonen å slå på løpingen tilbake. Baksiden av enheten mottok en typisk konfigurasjon ¨ c det er magnetiske kontakter for lading og en hjertefrekvenssensor.
The ZD8 Ultra Pro smart watch body is made of zinc alloy while the strap is available in silicone. Angående skjermbildet! Denne ZD 8 Ultra Pro smart watch uses a 2.2-inch Large IPS touch screen covered with 2.5D glass and is created with a resolution of 520*585 piksler. Denne dingsen er også fullpakket med mer enn 500 urskiver og er tilgjengelig i svart, oransje, brun, og sølvfarger.
Sjekk også: 10 Beste Apple Watch Ultra Clone (Kopiere) 2023
Funksjoner av ZD 8 Ultra Pro Smart Watch:

Zordai ZD8 Ultra Pro is an IP68 waterproof smartwatch, Noe som betyr at du kan bruke den når du vasker hendene eller på regnfulle dager. Den bærbare har en pulssensor, som samler inn data om pulsen vår over 24 timer. Denne modellen hjelper deg også med å kontrollere søvnen, takket være den komplette søvnmonitoren. Den har også et skritteller, slik at vi kan kontrollere og estimere kaloriene som er brent gjennom dagen.
I tillegg til funksjonene nevnt ovenfor, This ZD8 Ultra Pro smartwatch has a speaker and microphone that allows you to make calls directly via a smartwatch. Ytterligere funksjoner er Blod oksygenmåler Blodtrykksmåler, EKG, Kompass, Stillesittende påminnelse, Multisportmoduser, Alipay offline betaling, Vær, Finn telefon, Bluetooth, Og så videre. Denne Apple Watch Ultra Clone har en 420 mah batterikapasitet med 3-5 dager med normal bruk og 7 dager med standby -tid.
Du kan også like:
- 12 BESTE FRISTÅENDE SMARTWATCHES MED SIM-KORT OG WIFI 2023
- 10 BESTE SMARTWATCH MED HD-KAMERA 2023
- 10 BESTE ANDROID SMARTWATCHES FOR MENN AKKURAT NÅ
ZD8 Ultra Pro Smartwatch Full Specs:
| Enhet | ZD 8 Ultra Pro |
|---|---|
| Form | Kvadrat |
| Dimensjon | 49*44*14.4mm |
| Vekt | 55g |
| Farger | Svart, Sølv, Oransje, Brun |
| Utstilling | IPS |
| Skjermstørrelse | 2.2 tomme |
| Skjermoppløsning | 520*585 |
| Kompatibel Os | Android & IOS |
| Sensorer |
|
| Bluetooth | V5.0 |
| GPS | INGEN |
| Høyttaler | Ja |
| Mikrofon | Ja |
| Multisportmodus | Ja |
| Pulsmåler | Ja |
| Blodoksygenmonitor | Ja |
| Blodtrykksmåler | Ja |
| Vanntett | IP68 vanntett |
| Ekstra funksjoner |
|
| Batterikapasitet | 420 mAh |
| Normal bruk | 3-5 dager |
| Appnavn | Nydelig |
| Stropp | Silikon |
| Pris | $$ Prisene er under |
Fordeler og ulemper i henhold til spesifikasjoner?
Fordeler: Ganske kul design, 2.2-tommer stor skjerm, Bluetooth-anrop, Flere typer helseovervåking, Multi-Sport-moduser, Type-C wireless charger
Ulemper: Ikke egnet for svømming
Pris og tilgjengelighet?
The ZD8 Ultra Pro smartwatch is currently available only on Aliexpress. Sjekk pris
Du kan også gjerne sjekke ut:?De nye og nyeste smartklokkene 2023



