IWO Watch MT8 Ultra 2 er en av de siste 2023 Apple Watch Ultra-kloner tilgjengelig på markedet til en overkommelig pris. Det er en sporty smartklokke som kommer i en firkantet form med en 2,0-tommers stor IPS-skjerm og er utstyrt med flere funksjoner inkludert en pulsmåler, NFC tilgangskontroll, SPO2 blodoksygenmonitor, Kompass, Multisport -modus, og støtter Bluetooth -samtale. Så la oss dykke ned i alle detaljer!
Design of IWO Watch MT8 Ultra 2 Smartwatch:

Som du ser på bildet over, this new MT8 Ultra 2 smartwatch got a square design that looks stylish, moteriktig, og passer menn og kvinner. Måler 49*44*14mm og veier ca 50g. Det er to fysiske knapper på høyre side av saken. Det er ansvarlig for funksjonen å slå på løpingen tilbake. Baksiden av enheten mottok en typisk konfigurasjon ¨ c det er magnetiske kontakter for lading og en hjertefrekvenssensor.
The MT8 Ultra 2 smartklokkehuset er laget av sinklegering mens remmen er tilgjengelig i silikon. Angående skjermbildet! Denne MT 8 Ultra2 smart watch has a 2.0-inch Large IPS touch screen curved with 2.5D glass and created with a resolution of 396*484 piksler. This wearable is also packed with a variety of watch faces and supports DIY Logo customize the watch faces.
Features of MT8 Ultra2 Smart Watch:

MT8 Ultra 2 er en IP67 vanntett smartklokke, Noe som betyr at du kan bruke den når du vasker hendene eller på regnfulle dager. Den bærbare har en pulssensor, som samler inn data om pulsen vår over 24 timer. Denne dingsen hjelper deg også med å kontrollere søvnen, takket være den komplette søvnmonitoren. Den har også en skritteller og lar oss kontrollere og estimere forbrente kalorier i løpet av dagen.
I tillegg til funksjonene nevnt ovenfor, This MT8 Ultra 2 smartwatch er utstyrt med høyttaler og mikrofon som lar deg ringe direkte via en smartklokke. Ytterligere funksjoner er en blodoksygenmonitor Blodtrykksmåler, Kompass, Stillesittende påminnelse, Multisport-moduser, Alipay offline betaling, Vær, Finn telefon, Bluetooth, Og så videre. Denne smartklokken har en 380 mah batterikapasitet med 3-5 dager med normal bruk og 7 dager med standby -tid.
Du kan også like:
- 12 BESTE FRISTÅENDE SMARTWATCHES MED SIM-KORT OG WIFI 2023
- 10 BESTE SMARTWATCH MED HD-KAMERA 2023
- 10 BESTE ANDROID SMARTWATCHES FOR MENN AKKURAT NÅ
MT8 Ultra 2 Smartwatch fulle spesifikasjoner:
| Enhet | MT 8 Ultra2 |
|---|---|
| Form | Kvadrat |
| Dimensjon | 49*44*14mm |
| Vekt | 50g |
| Farger | Hvit, Svart, Oransje |
| Utstilling | IPS |
| Skjermstørrelse | 2.0 tomme |
| Skjermoppløsning | 396*484 |
| Kompatibel Os | Android & IOS |
| Sensorer |
|
| Bluetooth | V5.2 |
| GPS | INGEN |
| Høyttaler | Ja |
| Mikrofon | Ja |
| Multisportmodus | Ja |
| Pulsmåler | Ja |
| Blodoksygenmonitor | Ja |
| Blodtrykksmåler | Ja |
| Vanntett | IP67 vanntett |
| Ekstra funksjoner |
|
| Batterikapasitet | 380 mAh |
| Normal bruk | 3-5 dager |
| Appnavn | ¨ C |
| Stropp | Silikon |
| Pris | $$ Prisene er under |
Fordeler og ulemper i henhold til spesifikasjoner?
Fordeler: Elegant design, 2.0-tommer stor skjerm, Bluetooth-anrop, Flere typer helseovervåking, Multi-Sport-moduser, Kompass, supports DIY Logo customized
Ulemper: Ikke egnet for svømming
Pris og tilgjengelighet?
The MT8 Ultra 2 smartwatch er tilgjengelig akkurat nå bare på Aliexpress. Sjekk pris
Du kan også gjerne sjekke ut:?De nye og nyeste smartklokkene 2023






