MT8 Ultra er en annen ny 2022 Apple Watch Ultra klon som koster mindre enn $40. Det er en sporty smartklokke som har fått en firkantet design med en 2,0-tommers stor IPS-skjerm og er utstyrt med flere funksjoner inkludert en pulsklokke, NFC tilgangskontroll, SPO2 blodoksygenmonitor, Multisport -modus, og støtter Bluetooth -samtale. Så la oss dykke ned i alle detaljer!
Design av MT8 Ultra SmartWatch:

Som du ser på bildet over, denne nye MT8 Ultra-klokken kommer i en firkantet form som ser stilig ut, moteriktig, og ligner på Apple Watch Ultra. Måler 49*41*13mm og veier ca 50g. Det er to fysiske knapper på høyre side av saken. Det er ansvarlig for funksjonen å slå på løpingen tilbake. Baksiden av enheten mottok en typisk konfigurasjon ¨ c det er magnetiske kontakter for lading og en hjertefrekvenssensor.
MT8 Ultra-smartklokkehuset er laget av sinklegering mens stroppen er tilgjengelig i silikon. Angående skjermbildet! Denne MT 8 Ultra smart klokke bruker en 2,0-tommers stor IPS-berøringsskjerm som støtter en alltid-på-skjerm og er laget med en oppløsning på 396*484 piksler. Denne dingsen er også fullpakket med en rekke urskiver og er tilgjengelig i svart, oransje, og grå farger.
Funksjoner av MT 8 Ultra smart klokke:

MT8 Ultra er en IP68 vanntett smartklokke, Noe som betyr at du kan bruke den når du vasker hendene eller på regnfulle dager. Den bærbare har en pulssensor, som samler inn data om pulsen vår over 24 timer. Denne Apple Watch Ultra-klonen hjelper deg også med å kontrollere søvnen, takket være den komplette søvnmonitoren. Den har også en skritteller og lar oss kontrollere og estimere forbrente kalorier i løpet av dagen.
I tillegg til funksjonene nevnt ovenfor, Denne MT8 Ultra smartklokken er utstyrt med en høyttaler og mikrofon som lar deg ringe direkte via en smartklokke. Ytterligere funksjoner er en blodoksygenmonitor Blodtrykksmåler, Termometer, Stillesittende påminnelse, Multisport-moduser, Alipay offline betaling, Vær, Finn telefon, Bluetooth, Og så videre. Denne bærbare er utstyrt med en 450 mah batterikapasitet med 3-5 dager med normal bruk og 7 dager med standby -tid.
Du kan også like:
- 12 BESTE FRISTÅENDE SMARTWATCHES MED SIM-KORT OG WIFI 2023
- 10 BESTE SMARTWATCH MED HD-KAMERA 2023
- 10 BESTE ANDROID SMARTWATCHES FOR MENN AKKURAT NÅ
MT8 Ultra Smartwatch fulle spesifikasjoner:
| Enhet | MT 8 Ultra |
|---|---|
| Form | Kvadrat |
| Dimensjon | 49*41*13mm |
| Vekt | 50g |
| Farger | Grå, Svart, Oransje |
| Utstilling | IPS |
| Skjermstørrelse | 2.0 tomme |
| Skjermoppløsning | 396*484 |
| Kompatibel Os | Android & IOS |
| Sensorer |
|
| Bluetooth | V5.0 |
| GPS | INGEN |
| Høyttaler | Ja |
| Mikrofon | Ja |
| Multisportmodus | Ja |
| Pulsmåler | Ja |
| Blodoksygenmonitor | Ja |
| Blodtrykksmåler | Ja |
| Vanntett | IP68 vanntett |
| Ekstra funksjoner |
|
| Batterikapasitet | 450 mAh |
| Normal bruk | 3-5 dager |
| Appnavn | – |
| Stropp | Silikon |
| Pris | $$ Prisene er under |
Fordeler og ulemper i henhold til spesifikasjoner?
Fordeler: Ganske kul design, 2.0-tommer stor skjerm, Bluetooth-anrop, 5 Slags helseovervåking, Multi-Sport-moduser, NFC tilgangskontroll
Ulemper: Ikke egnet for svømming
Pris og tilgjengelighet?
MT8 Ultra smartklokke er tilgjengelig akkurat nå kun på Aliexpress til forskjellige priser. Du kan velge den beste prisen for deg!
Sjekk pris 1
Sjekk pris 2
Du kan også gjerne sjekke ut:?De nye og nyeste smartklokkene 2023






