MT8 Ultra este un alt nou 2022 Clona Apple Watch Ultra care costă mai puțin decât $40. Este un smartwatch sportiv care are un design pătrat cu un ecran IPS mare de 2,0 inci și este echipat cu mai multe funcții, inclusiv un monitor pentru ritmul cardiac., Control acces NFC, Monitor de oxigen din sânge SPO2, Moduri multisport, și acceptă apelurile Bluetooth. Deci haideți să ne aprofundăm în detaliile complete!
Designul MT8 Ultra SmartWatch:

După cum vedeți în poza de mai sus, acest nou ceas MT8 Ultra are o formă pătrată care arată elegant, la modă, și similar cu Apple Watch Ultra. Măsurând 49*41*13mm și cântărind aproximativ 50g. Există două butoane fizice în partea dreaptă a carcasei. Este responsabil pentru funcția de pornire a alergatorului. Partea inversă a dispozitivului a primit o configurație tipică ¨ C există contacte magnetice pentru încărcare și un senzor de ritm cardiac.
Corpul smartwatch MT8 Ultra este realizat din aliaj de zinc, în timp ce cureaua este disponibilă în silicon. Referitor la ecranul de afișare! Acest MT 8 Ceasul ultra inteligent folosește un ecran tactil IPS mare de 2,0 inchi care acceptă un afișaj permanent și este creat cu o rezoluție de 396*484 pixeli. Acest gadget este, de asemenea, ambalat cu o varietate de fețe de ceas și este disponibil în negru, portocale, și culorile gri.
Caracteristicile MT 8 Ceas ultra inteligent:

MT8 Ultra este un smartwatch rezistent la apă IP68, ceea ce înseamnă că îl poți purta atunci când te speli pe mâini sau în zilele ploioase. Purtabilul are un senzor de frecvență cardiacă, care colectează date despre ritmul nostru cardiac peste 24 ore. Această clonă Apple Watch Ultra vă ajută, de asemenea, să vă controlați somnul, datorită monitorului complet de somn. De asemenea, are un pedometru și ne permite să controlăm și să estimăm caloriile arse pe parcursul zilei.
Pe lângă caracteristicile menționate mai sus, Acest smartwatch MT8 Ultra este echipat cu un difuzor și microfon care vă permite să efectuați apeluri direct prin intermediul unui smartwatch. Caracteristicile suplimentare sunt un monitor de oxigen din sânge Monitor de tensiune arterială, Termometru, Memento sedentar, Moduri multisports, Plată Alipay offline, Vreme, Găsiți Telefon, Bluetooth, și așa mai departe. Acest purtabil este echipat cu un 450 Capacitatea bateriei mAh cu 3-5 zile de utilizare normală și 7 Zile de timp de așteptare.
S-ar putea să vă placă:
- 12 CELE MAI BUNE SMARTWATCH-uri STANDALONE CU CARD SIM ȘI WIFI 2023
- 10 CEL MAI BUN SMARTWATCH CU CAMERA HD 2023
- 10 Cele mai bune ceasuri inteligente ANDROID PENTRU BĂRBAȚI CHIAR ACUM
Specificații complete MT8 Ultra Smartwatch:
| Dispozitiv | MT 8 Ultra |
|---|---|
| Formă | Pătrat |
| Dimensiune | 49*41*13mm |
| Greutate | 50g |
| Culori | Gri, Negru, Portocale |
| Afişa | IPS |
| Dimensiunea ecranului | 2.0 inch |
| Rezoluția ecranului | 396*484 |
| Sistem de operare compatibil | Android & IOS |
| Senzori |
|
| Bluetooth | V5.0 |
| GPS | NU |
| Vorbitor | Da |
| Microfon | Da |
| Mod multi-sport | Da |
| Monitor ritm cardiac | Da |
| Monitor de oxigen din sânge | Da |
| Monitor de tensiune arterială | Da |
| Impermeabil | IP68 Impermeabil |
| Caracteristici suplimentare |
|
| Capacitatea bateriei | 450 mAh |
| Utilizare normală | 3-5 zile |
| Numele aplicației | – |
| Curea | Silicon |
| Preţ | $$ Preturile sunt mai jos |
Pro și contra conform specificațiilor?
Pro: Design destul de cool, 2.0-inch Ecran mare, Apel Bluetooth, 5 Tipuri de monitorizare a sănătății, Moduri multi-sport, Control acces NFC
Contra: Nu este potrivit pentru înot
Pret si disponibilitate?
Ceasul inteligent MT8 Ultra este disponibil chiar acum doar pe Aliexpress la prețuri diferite. Puteți alege cel mai bun preț pentru dvs!
Verificați prețul 1
Verificați prețul 2
De asemenea, v-ar putea dori să verificați:?Cele mai noi și cele mai recente ceasuri inteligente 2023






