PAAZOMU PZM0015?er en annen ny 2023 smartklokke som kan spore sportsaktiviteter og administrere helsestatus i det virkelige liv. It is a sporty smartwatch that comes in a circular shape with a 1.6-inch IPS screen and is equipped with several features including a Heart rate monitor, Blodtrykksmåler, 30 sportsmoduser, NFC tilgangskontroll, og støtter Bluetooth -samtale. Så la oss dykke ned i alle detaljene!
Design of PAAZOMU PZM0015 Ultra Smartwatch:

Som du ser på bildet over, This new PZM0015 Ultra watch comes with a circular shape that looks stylish, moteriktig, og passer menn og kvinner. Measuring 49.2*49.2*12mm and weighing about 50g. Det er to fysiske knapper på høyre side av panelet. Det er ansvarlig for funksjonen å slå på løpingen. Baksiden av enheten mottok en typisk konfigurasjon ¨ c det er magnetiske kontakter for lading og en hjertefrekvenssensor.
The PZM0015 smartwatch body is made of zinc alloy while the strap is available in silicone, metall, og stål. Angående skjermbildet! This PZM 0015 smart watch uses a 1.6-inch large TFT touchscreen curved with 2.5D glass and created with a resolution of 454 x 454 piksler. Denne bærbare er også fullpakket med forskjellige urskiver og er tilgjengelig i svart, oransje, og sølvfarger.
Features of the PZM 0015 Ultra smart klokke:

PZM0015 is an IP68 waterproof smartwatch, Du kan bruke den når du vasker hendene eller på regnfulle dager. Den bærbare har en pulssensor, som samler inn data om pulsen vår over 24 timer. Denne modellen hjelper deg også med å kontrollere søvnen, takket være den komplette søvnmonitoren. Den har også en skritteller og lar oss kontrollere og estimere forbrente kalorier i løpet av dagen.
I tillegg til funksjonene nevnt ovenfor, This PZM0015 smartwatch is equipped with a speaker and microphone that allows you to make calls directly via a smartwatch. Ytterligere funksjoner er en blodtrykksmåler, SPO2 blodoksygenmonitor, 30 Sportsmoduser, NFC tilgangskontroll, Stillesittende påminnelser, Ring og meldingspåminnelser, Bluetooth 5.0, og mange flere. Denne bærbare enheten har en 300mAh batterikapasitet med 3-5 dager med normal bruk og 25 dager med standby -tid.
Du kan også like:
- 12 BESTE FRISTÅENDE SMARTWATCHES MED SIM-KORT OG WIFI 2023
- 10 BESTE SMARTWATCH MED HD-KAMERA 2023
- 10 BESTE ANDROID SMARTWATCHES FOR MENN AKKURAT NÅ
PZM0015 Smartwatch Full Specs:
| Enhet | PZM 0015 |
|---|---|
| Form | Sirkulær |
| Dimensjon | 49.2*49.2*12mm |
| Vekt | 50g |
| Farger | Svart, Grå, Oransje |
| Utstilling | TFT |
| Skjermstørrelse | 1.6 tomme |
| Skjermoppløsning | 454 x 454 piksler |
| Kompatibel Os | Android & IOS |
| Sensorer |
|
| Bluetooth | V5.0 |
| GPS | INGEN |
| Høyttaler | Ja |
| Mikrofon | Ja |
| Multisportmodus | Ja |
| Pulsmåler | Ja |
| Blod oksygen monitor | Ja |
| Blodtrykksmåler | Ja |
| Vanntett | IP68 vanntett |
| Ekstra funksjoner |
|
| Batterikapasitet | 300mAh |
| Normal bruk | 3-5 dager |
| Appnavn | RDFIT |
| Stropp | Silikon, Stål, Metall |
| Pris | $$ Prisene er under |
Fordeler og ulemper med Ifølge spesifikasjoner?
Fordeler: Eleganse design, 1.6 tommers skjerm, Bluetooth-anrop, Flere typer helseovervåking, 30 Sportsmoduser, NFC tilgangskontroll
Ulemper: Ikke egnet for svømming
Pris og tilgjengelighet?
PAAZOMU PZM0015 smartwatch is available right now only on Aliexpress. Sjekk pris
Du kan også gjerne sjekke ut:?De nye og nyeste smartklokkene 2023






