PAAZOMU PZM0015?är en annan ny 2023 Smartwatch som kan spåra idrottsaktiviteter och hantera hälsostatus i verkliga livet. It is a sporty smartwatch that comes in a circular shape with a 1.6-inch IPS screen and is equipped with several features including a Heart rate monitor, Blodtrycksmätare, 30 sportlägen, NFC åtkomstkontroll, och stöder Bluetooth -samtal. Så låt oss dyka in i de fullständiga detaljerna!
Design of PAAZOMU PZM0015 Ultra Smartwatch:

Som du ser på bilden ovan, This new PZM0015 Ultra watch comes with a circular shape that looks stylish, modern, och passar män och kvinnor. Measuring 49.2*49.2*12mm and weighing about 50g. Det finns två fysiska knappar på höger sida av panelen. Det ansvarar för funktionen att slå på löpningen. Baksidan av enheten fick en typisk konfiguration ¨ c det finns magnetiska kontakter för laddning och en pulssensor.
The PZM0015 smartwatch body is made of zinc alloy while the strap is available in silicone, metall, och stål. Angående bildskärmen! This PZM 0015 smart watch uses a 1.6-inch large TFT touchscreen curved with 2.5D glass and created with a resolution of 454 x 454 pixlar. Denna bärbara är också packad med olika klockytor och finns i svart, orange, och silverfärger.
Features of the PZM 0015 Ultra smart klocka:

PZM0015 is an IP68 waterproof smartwatch, Du kan bära den när du tvättar händerna eller på regniga dagar. Den bärbara har en pulssensor, som samlar in data om vår hjärtfrekvens över 24 timme. Denna modell hjälper dig också att kontrollera din sömn, Tack vare dess kompletta sömnmonitor. Den har också en pedometer och gör att vi kan kontrollera och uppskatta kalorierna som bränns under hela dagen.
Förutom funktionerna som nämns ovan, This PZM0015 smartwatch is equipped with a speaker and microphone that allows you to make calls directly via a smartwatch. Ytterligare funktioner är en blodtrycksmätare, SPO2 blodsyremätare, 30 Sportlägen, NFC åtkomstkontroll, Stillasittande påminnelser, Ring och meddelanden påminnelser, Bluetooth 5.0, Och många fler. Denna bärbara har en 300mAh batterikapacitet med 3-5 dagar med normal användning och 25 Days of Standby Time.
Du kanske också gillar:
- 12 BÄSTA STANDALONE SMARTWATCHAR MED SIM-KORT OCH WIFI 2023
- 10 Bästa smartur med HD -kamera 2023
- 10 Bästa Android -smartur för män just nu
PZM0015 Smartwatch Full Specs:
| Anordning | PZM 0015 |
|---|---|
| Form | Cirkulär |
| Dimensionera | 49.2*49.2*12mm |
| Vikt | 50g |
| Färger | Svart, Grå, Orange |
| Visa | TFT |
| Skärmstorlek | 1.6 Tum |
| Skärmupplösning | 454 x 454 pixlar |
| Kompatibelt operativsystem | Android & IOS |
| Sensorer |
|
| Bluetooth | V5.0 |
| Husläkare | INGA |
| Högtalare | Ja |
| Mikrofon | Ja |
| Multisportläge | Ja |
| Pulsmätare | Ja |
| Blodsyremonitor | Ja |
| Blodtrycksmätare | Ja |
| Vattentät | IP68 vattentät |
| Ytterligare funktioner |
|
| Batterikapacitet | 300mAh |
| Normal användning | 3-5 dagar |
| Appens namn | RDFIT |
| Rem | Silikon, Stål, Metall |
| Pris | $$ Priserna är nedan |
För- och nackdelar med Enligt specifikationer?
Proffs: Elegansdesign, 1.6 tums skärm, Bluetooth-samtal, Flera typer av hälsoövervakning, 30 Idrottslägen, NFC åtkomstkontroll
Nackdelar: Inte lämplig för simning
Pris och tillgänglighet?
PAAZOMU PZM0015 smartwatch is available right now only on Aliexpress. Kontrollera pris
Du kanske också gillar att checka ut:?De nya och senaste smartklockorna 2023






