LinWear S82 Ultra er en annen ny 2022 Apple Watch Ultra clone available out in the market at an affordable price. Det er en sporty smartklokke som har fått en firkantet design med en 1,99-tommers stor IPS-skjerm og er utstyrt med flere funksjoner inkludert en pulsklokke, SPO2 blodoksygenmonitor, Multisport -modus, IP68 vanntett, og støtter Bluetooth -samtale. Så la oss dykke ned i alle detaljer!
Design of LinWear S82 Ultra SmartWatch:

Som du ser på bildet over, this new S82 Ultra watch comes in a square shape that looks stylish, moteriktig, og passer menn og kvinner. Måler 49*44*13mm og veier ca 50g. Det er to fysiske knapper på høyre side av saken. Det er ansvarlig for funksjonen å slå på løpingen tilbake. Baksiden av enheten mottok en typisk konfigurasjon ¨ c det er magnetiske kontakter for lading og en hjertefrekvenssensor.
The S82 Ultra smartwatch body is made of zinc alloy while the strap is available in silicone. Angående skjermbildet! This S82Ultra smart watch uses a 1.99-inch Large IPS touchscreen that supports an always-on display and is created with a resolution of 368*448 piksler. Denne smartklokken er også fullpakket med en rekke urskiver og er tilgjengelig i svarte og oransje farger.
Les også:?5 Beste Apple Watch Ultra Clones
Features of S82Ultra Smart Watch:

S82 Ultra is an IP68 waterproof smartwatch, Noe som betyr at du kan bruke den når du vasker hendene eller på regnfulle dager. Smartwatch har en pulssensor, som samler inn data om pulsen vår over 24 timer. Denne Apple Watch Ultra-klonen hjelper deg også med å kontrollere søvnen, takket være den komplette søvnmonitoren. Den har også en skritteller og lar oss kontrollere og estimere forbrente kalorier i løpet av dagen.
I tillegg til funksjonene nevnt ovenfor, This S82 Ultra smart watch is equipped with a speaker and microphone that allows you to make calls directly via a smartwatch. Ytterligere funksjoner er en blodoksygenmonitor Blodtrykksmåler, Stillesittende påminnelse, Multisport-moduser, Alipay offline betaling, Vær, Finn telefon, Bluetooth, Og så videre. This Apple Watch ultra clone is equipped with a 280 mah batterikapasitet med 2-5 dager med normal bruk og 7 dager med standby -tid.
Du kan også like:
- 12 BESTE FRISTÅENDE SMARTWATCHES MED SIM-KORT OG WIFI 2022
- 10 BESTE SMARTWATCH MED HD-KAMERA 2022
- 10 BESTE ANDROID SMARTWATCHES FOR MENN AKKURAT NÅ
S82 Ultra Smartwatch Full Specs:
| Enhet | S828Ultra |
|---|---|
| Form | Kvadrat |
| Dimensjon | 49*44*13mm |
| Vekt | 50g |
| Farger | Oransje, Svart |
| Utstilling | IPS |
| Skjermstørrelse | 1.99 tomme |
| Skjermoppløsning | 368*448 piksler |
| Kompatibel Os | Android & IOS |
| Sensorer |
|
| Bluetooth | V5.0 |
| GPS | INGEN |
| Høyttaler | Ja |
| Mikrofon | Ja |
| Multisportmodus | Ja |
| Pulsmåler | Ja |
| Blodoksygenmonitor | Ja |
| Blodtrykksmåler | Ja |
| Vanntett | IP68 vanntett |
| Ekstra funksjoner |
|
| Batterikapasitet | 280 mAh |
| Normal bruk | 2-5 dager |
| Appnavn | – |
| Stropp | Silikon |
| Pris | $$ Prisene er under |
Fordeler og ulemper i henhold til spesifikasjoner?
Fordeler: Stilig design, 1.99-tommer stor skjerm, Alltid på skjermen, Bluetooth-anrop, 4 Slags helseovervåking, Multi-Sport-moduser
Ulemper: Ikke egnet for svømming
Pris og tilgjengelighet?
The S82 Ultra smart watch is available right now only at Alibaba and Aliexprrss.
Sjekk pris på Alibaba
Sjekk pris på Aliexpress
Du kan også gjerne sjekke:?De nye og nyeste smartklokkene 2022






