Se T18S Ultra?er en av de siste?Apple Watch Ultra-kloner som støtter Bluetooth-anrop til en rimelig pris. Det er en sporty smartklokke som kommer i firkantet design med en 1,9-tommers stor IPS-skjerm og er utstyrt med flere funksjoner inkludert en pulsklokke, SPO2 blodoksygenmonitor, Søvnmonitor, 123 sportsmoduser, IP67 vanntett, Og så videre. Så la oss dykke ned i alle detaljer!
Sett T18S ytre smartklokke:

Som du ser på bildet over, denne nye T18S Ultra-klokken kommer i en firkantet form som ser stilig ut, moteriktig, og passer menn og kvinner. Måler 45*38*11mm og veier ca 55g. Det er to fysiske knapper på høyre side av saken. Det er ansvarlig for funksjonen å slå på løpingen tilbake. Baksiden av enheten mottok en typisk konfigurasjon ¨ c det er magnetiske kontakter for lading og en hjertefrekvenssensor.
T18S Ultra-smartklokkehuset er laget av sinklegering mens remmen er tilgjengelig i silikon. Angående skjermbildet! Denne T18 S Ultra smartklokken bruker en 1,9-tommers stor IPS-berøringsskjerm dekket med 2,5D-glass og er laget med en oppløsning på 240*286 piksler. Denne bærbare er også fullpakket med forskjellige urskiver og er tilgjengelig i svarte og rosa farger.
Funksjoner på T18SUltra Smart Watch:

Se T18S Ultra er i IP6, Noe som betyr at du kan bruke den når du vasker hendene eller på regnfulle dager. Innretningen har en pulssensor, som samler inn data om pulsen vår over 24 timer. Denne bærbare hjelper deg også å kontrollere søvnen din, takket være den komplette søvnmonitoren. Den har også en skritteller og lar oss kontrollere og estimere forbrente kalorier i løpet av dagen.
I tillegg til funksjonene nevnt ovenfor, Denne T18S Ultra smartklokken er utstyrt med en høyttaler og mikrofon som lar deg ringe direkte via en smartklokke. Ytterligere funksjoner er en oksygenmonitor, Blodtrykksmåler, Stillesittende påminnelse, Multisport-moduser, Alipay offline betaling, Vær, Finn telefon, Bluetooth, Og så videre. Denne smartklokken har en 250 mah batterikapasitet med 2-5 dager med normal bruk og 7 dager med standby -tid.
Du kan også like:
- 12 BESTE FRISTÅENDE SMARTWATCHES MED SIM-KORT OG WIFI 2023
- 10 BESTE SMARTWATCH MED HD-KAMERA 2023
- 10 BESTE ANDROID SMARTWATCHES FOR MENN AKKURAT NÅ
Vwar T18S Ultra Smartwatch fulle spesifikasjoner:
| Enhet | T18S Ultra |
|---|---|
| Form | Kvadrat |
| Dimensjon | 45*38*11mm |
| Vekt | 55g |
| Farger | Svart, Rosa |
| Utstilling | IPS |
| Skjermstørrelse | 1.9 tomme |
| Skjermoppløsning | 240*284 |
| Kompatibel Os | Android & IOS |
| Sensorer |
|
| Bluetooth | V5.0 |
| GPS | INGEN |
| Høyttaler | Ja |
| Mikrofon | Ja |
| Multisportmodus | Ja |
| Pulsmåler | Ja |
| Blodoksygenmonitor | Ja |
| Blodtrykksmåler | Ja |
| Vanntett | IP67 vanntett |
| Ekstra funksjoner |
|
| Batterikapasitet | 250 mAh |
| Normal bruk | 2-5 dager |
| Appnavn | DAFT |
| Stropp | Silikon |
| Pris | $$ Prisene er under |
Fordeler og ulemper i henhold til spesifikasjoner?
Fordeler: Stilig design, 1.9-tommer stor skjerm, Bluetooth-anrop, Flere typer helseovervåking, 123 Sportsmoduser, Billig pris
Ulemper: Ikke egnet for svømming
Pris og tilgjengelighet?
T18S Ultra smartklokke er kun tilgjengelig på Aliexpress. Sjekk pris
Du kan også gjerne sjekke ut:?De nye og nyeste smartklokkene 2023






