Etter LEMFO LF28 og LF29 smartklokke, LEMFO er tilbake igjen og lanserte sin nye smartklokke i LF-serien ringte LEMFO LF27. Denne bærbare er en treningsmåler som kommer med et sporty firkantet design og utstyrt med en pulsmåler, Blodtrykks- og blodoksygenmonitor, 8 sportsmoduser, IP68 vanntett, Og mer. Så la hoppe til de fullstendige detaljene!
Design av Lemfo LF27 Smartwatch?

I motsetning til LEMFO LF29 og LF28 klokker som kommer med en sirkulær design, Denne LF27-klokken har en firkantet design som ser sporty ut, stilig, og passer for menn og kvinner. Måler 44,3*336,5*9,7mm og veier omtrent 40g. Det er én knapp på høyre side av saken. Den er ansvarlig for funksjonen med å slå på løping tilbake, grensesnittbytte. Den motsatte siden av enheten fikk en typisk konfigurasjon ¨c Dette er magnetiske kontakter for lading og en pulssensor.
Klokkehuset er laget av sinklegering mens remmen er tilgjengelig i silikon. Angående skjermbildet! Denne LF27 klokken har en 1,7 tommer stor TFT berøringsskjerm og laget med en oppløsning på 325 x 385 piksler. Denne wearable er også fullpakket med en rekke urskiver og tilgjengelig i svart og rosa farge.
Funksjoner på LF27 Smartklokke?

Lemfo LF27 er en IP68 vanntett smartklokke, du kan bruke den mens du vasker hendene eller på regnværsdager. Den bærbare har en pulssensor, som samler inn data om pulsen vår over 24 timer. Denne modellen hjelper deg også med å kontrollere søvnen, takket være den komplette søvnmonitoren. Den har også en skritteller og lar oss kontrollere og estimere forbrente kalorier i løpet av dagen.
I tillegg til funksjonene nevnt ovenfor! Denne smartklokken kan også spore 8 sportsaktiviteter inkluderer turgåing, løping, svømming, sykling, Klatring, Badminton, Ping Pong, Basketball, og fotball. Ytterligere funksjoner er en oksygenmonitor, Blodtrykksmåler, Ringe eller sende meldinger påminnelse,? Pustetrening, Appvarsling, Bluetooth 5.0, Og mer. Lemfo LF27 også utstyrt med en 200mAh batterikapasitet med 5-7 dager med normal bruk.
DU VIL OGSÅ LIKE:?
7 Beste Android smartklokker for menn 2020
10 Beste frittstående smartklokker med simkort og WIFI 2020
6 Beste smartklokker med ?HD -kamera
Lemfo LF27 Smartwatch Full spesifikasjoner:
| Enhet | LF27 smartklokke |
|---|---|
| Form | Rund |
| Dimensjon | 44*36.5*9.7mm |
| Vekt | 40g |
| Farger | Svart, Pinl |
| Utstilling | IPS |
| Skjermstørrelse | 1.7 tomme |
| Skjermoppløsning | 320*385 piksler |
| Kompatibel Os | Android & IOS |
| Sensorer | Hjertefrekvenssensor |
| Bluetooth | V5.0 |
| GPS | N0 |
| NFC | Ingen |
| EKG | Ingen |
| Multisportmodus | 8 Sportsmoduser |
| Pulsmåler | Ja |
| Blodoksygenmonitor | Ja |
| Blodtrykksmåler | Ja |
| Vanntett | IP68 |
| Ekstra funksjoner |
|
| Batterikapasitet | 200 mAh |
| APP | Passformen |
| Normal bruk | 5-7 dager |
| Stropp | Silikon |
| Pris | $$ Prisene er under |
Fordeler og ulemper i henhold til spesifikasjonene?
Fordeler: Stilig design, Stor skjerm, 4 slags helseovervåking, Kvinnelig menstruasjonssyklus påminnelse, 8 sportsmoduser, Tilpassede urskiver, Bluetooth 5.0
Ulemper: det ikke ¡¯ t støtte Bluetooth-anrop
Pris og tilgjengelighet?
Lemfo LF27 smartklokke er tilgjengelig akkurat nå kun på Aliexpress og Gearbest til forskjellige priser. Du kan velge den beste prisen for deg!
Sjekk pris på Aliexpress
Sjekk pris på Banggood
Du kan også like å sjekke😕De nye og nyeste smartklokkene 2023






