U9 Plus is one of the latest 2023 Apple Watch Ultra clones that supports Bluetooth calling and compass at a cheap price. It is a sporty smartwatch that comes in a square shape with a 2.2-inch large IPS screen and is equipped with several features including a heart rate monitor, SPO2 blodoksygenmonitor, Multisport -modus, NFC tilgangskontroll, IP68 vanntett, Og så videre. Så la oss dykke ned i alle detaljer!
Design of U9 Plus WatchOS 10 Smartwatch:

Som du ser på bildet over, this new U9 Plus watch got a square design that looks stylish, moteriktig, og passer menn og kvinner. Måler 49*44*14,4 mm og veier ca 55g. Det er to fysiske knapper på høyre side av saken. Det er ansvarlig for funksjonen å slå på løpingen tilbake. Baksiden av enheten mottok en typisk konfigurasjon ¨ c det er magnetiske kontakter for lading og en hjertefrekvenssensor.
The U9 Plus smartwatch body is made of zinc alloy while the strap is of silicone. Angående skjermbildet! This U9Plus smart watch has a 2.2-inch Large IPS touchscreen covered with 2.5D glass and is created with a resolution of 320*385 piksler. Dette smartwatch er også fullpakket med en rekke klokke ansikter og er tilgjengelig i svart, grå, og oransje farger.
Features of U9Plus Smart Watch:

U9 Plus is an IP68 waterproof smartwatch, Noe som betyr at du kan bruke den når du vasker hendene eller på regnfulle dager. Innretningen har en pulssensor, som samler inn data om pulsen vår over 24 timer. Denne modellen hjelper deg også med å kontrollere søvnen, takket være den komplette søvnmonitoren. Den har også et skritteller og lar oss administrere og estimere kaloriene som er brent gjennom dagen.
I tillegg til funksjonene nevnt ovenfor, This U9 Plus smartwatch has a speaker and microphone that allows you to make calls directly via a smartwatch. Ytterligere funksjoner er SPO2 -blod oksygenovervåker blodtrykksmonitor, Stillesittende påminnelse, Kompass, NFC tilgangskontroll, Multisportmoduser, Alipay offline betaling, Vær, Finn telefon, Bluetooth, Og så videre. Denne bærbare har en 450 mah batterikapasitet med 3-5 dager med normal bruk og 7 dager med standby -tid.
Du kan også like:
- 12 BESTE FRISTÅENDE SMARTWATCHES MED SIM-KORT OG WIFI 2023
- 10 BESTE SMARTWATCH MED HD-KAMERA 2023
- 10 BESTE ANDROID SMARTWATCHES FOR MENN AKKURAT NÅ
U9 Plus Smartwatch Full Specs:
| Enhet | U9Plus |
|---|---|
| Form | Kvadrat |
| Dimensjon | 49*44*14.4mm |
| Vekt | 55g |
| Farger | Svart, Oransje, Grå |
| Utstilling | IPS |
| Skjermstørrelse | 2.2 tomme |
| Skjermoppløsning | 320*385 |
| Kompatibel Os | Android & IOS |
| Sensorer |
|
| Bluetooth | V5.1& V3.0 |
| GPS | INGEN |
| Høyttaler | Ja |
| Mikrofon | Ja |
| Multisportmodus | Ja |
| Pulsmåler | Ja |
| Blodoksygenmonitor | Ja |
| Blodtrykksmåler | Ja |
| Vanntett | IP68 vanntett |
| Ekstra funksjoner |
|
| Batterikapasitet | 450 mAh |
| Normal bruk | 3-5 dager |
| Appnavn | – |
| Stropp | Silikon |
| Pris | $$ Prisene er under |
Fordeler og ulemper i henhold til spesifikasjoner?
Fordeler: Stilig design, 2.2-tomme stor IPS -skjerm, Bluetooth-anrop, Flere typer helseovervåking, Multi-Sport-moduser, Kompass
Ulemper: Ikke egnet for svømming
Pris og tilgjengelighet?
The U9 Plus smartwatch is currently available only on Aliexpres. Sjekk pris
Du kan også gjerne sjekke ut:?De nye og nyeste smartklokkene 2023






