A couple of months after launching the Zeblaze Btalk 3, Zeblaze er tilbake igjen og ga oss en ny smartklokke kalt Zeblaze Btalk 3 Pro. The wearable is a sporty smartwatch that comes circular with a 1.43-inch AMOLED display and is equipped with several features including a Heart rate monitor, SPO2 blodoksygenmonitor, +100 sportsmoduser, IP68 vanntett, og støtter Bluetooth-anrop. Så la oss dykke ned i alle detaljer!
Design av Zeblaze Btalk 3 Pro Smart Watch:

Som du ser på bildet over, denne nye Zeblaze Btalk 3 Pro har en sirkulær design som ser stilig ut, moteriktig, og passer menn og kvinner. Measuring 46.6*45.2*10.3mm and weighing about 38.6g. Det er to fysiske knapper på høyre side av saken. Det er ansvarlig for funksjonen å slå på løpingen. Baksiden av enheten mottok en typisk konfigurasjon ¨ c det er magnetiske kontakter for lading og en hjertefrekvenssensor.
Zeblaze Btalk 3 Pro body is made of PC plastic while the strap is available in silicone. Angående skjermbildet! Denne Btalk 3 Pro watch has a 1.43-inch AMOLED touch retina screen curved with 2.5D glass and created with a resolution of 466 x 466 piksler. This wearable is also packed with a variety of watch faces and is available in blue, grå, og rosa farger.
Funksjoner av Btalk 3 Pro SmartWatch:

Zeblaze Btalk 3 Pro er en IP68 vanntett smartklokke, Noe som betyr at du kan bruke den når du vasker hendene eller på regnfulle dager. Den bærbare har en pulssensor, som samler inn data om pulsen vår over 24 timer. Denne klokken hjelper deg også med å kontrollere søvnen, takket være den komplette søvnmonitoren. Den har også en skritteller og lar oss kontrollere og estimere forbrente kalorier i løpet av dagen.
I tillegg til funksjonene nevnt ovenfor, Zeblaze Btalk 3 Pro smartwatch har høyttaler og mikrofon som lar deg ringe direkte via en smartklokke. Ytterligere funksjoner er en SPO2 blodoksygenmonitor, 100 sportsmoduser, overvåking av kvinners helse, Stillesittende påminnelse, Eksternt kamera, Ring eller send melding, Appvarsling, Og mer. Denne bærbare har en 260 mAh batterikapasitet som kan vare 7-14 dager med normal bruk og 30 dager med standby -tid.
KANSKJE DU OGSÅ LIKER:?
- 10 Beste Android smartklokker for menn 2024
- 12 Beste frittstående smartklokker med simkort og WIFI 2024
- 10 Beste smartklokker med ?HD -kamera
Zeblaze Btalk 3 Pro Smartwatch Fulle spesifikasjoner:
| Enhet | BTalk 3 Pro Watch |
|---|---|
| Form | Sirkulær |
| Dimensjon | 46.6*45.2*10.3mm |
| Vekt | 38.6g |
| Farger | Blå, Rosa, Grå |
| Utstilling | AMOLED |
| Skjermstørrelse | 1.43 tomme |
| Skjermoppløsning | 466*466 piksler |
| Kompatibel Os | Android & IOS |
| Sensorer |
|
| Bluetooth | V5.2 |
| GPS | INGEN |
| Høyttaler | Ja |
| Mikrofon | Ja |
| Multisportmodus | Ja |
| Pulsmåler | Ja |
| Blod oksygen monitor | Ja |
| Blodtrykksmåler | – |
| Vanntett | IP68 |
| Ekstra funksjoner |
|
| Batterikapasitet | 260 mAh |
| Normal bruk | 7-14 Dager |
| App | – |
| Stropp | Silikon |
| Pris | $$ Prisene er under |
Fordeler og ulemper i henhold til spesifikasjoner?
Fordeler: Elegant design, AMOLED -skjerm, Bluetooth-anrop, +100 Sportsmoduser, Flere typer helseovervåking, +300 urskiver
Ulemper: Ikke egnet for svømming
Pris og tilgjengelighet?
Denne Zeblaze Btalk 3 Pro smartwatch er for tiden tilgjengelig på Aliexpress og Banggood til forskjellige priser. Du kan velge den beste prisen for deg!
Sjekk pris på Aliexpress
Sjekk pris på Banggood
Du kan også gjerne sjekke ut:?De nye og nyeste smartklokkene 2024






