Zegarek DT NO.1 DT 9 to kolejna nowa seria Apple Watch 9 Klon obsługujący kartę SIM w rozsądnej cenie. Jest to inteligentny telefon z zegarkiem z systemem Android, wyposażony w kwadratowy ekran AMOLED o przekątnej 2,06 cala i wyposażony w kilka funkcji, w tym czujnik tętna, Monitor tlenu we krwi SPO2, Tryby multisport, 2GB Ram, 16Pokój GB, Wifi, GPS, i tak dalej. Przejdźmy zatem do pełnych szczegółów!
Projekt zegarka DT 9 4G Inteligentny zegarek z Androidem:

Jak widać na powyższym obrazku, ten nowy zegarek X9 Call 4G ma kwadratową konstrukcję, która wygląda stylowo, modny, i podobny do serii Apple Watch 9. Mierzący 49*43*11,5mm i ważący około 46g. Po prawej stronie obudowy znajdują się dwa fizyczne przyciski. podczas gdy po drugiej stronie, znajdziesz wejście na kartę SIM. Odwrotna strona urządzenia otrzymała typową konfigurację ¨c Istnieją styki magnetyczne do ładowania i czujnik tętna.
Korpus smartwatcha DT Watch9 4G wykonany jest ze stopu cynku, a pasek jest dostępny w wersji silikonowej. Jeśli chodzi o ekran wyświetlania! Ten Watch9 ma 2,06-calowy duży ekran dotykowy AMOLED pokryty szkłem 2,5D i jest tworzony w rozdzielczości 410*502 piksele. To urządzenie jest również wyposażone w różne tarcze zegarka i jest dostępne w kolorach czarnym i szarym.
Funkcje inteligentnego zegarka DT Watch9:

Zegarek DT 9 to wodoodporny smartwatch IP67, co oznacza, że można go nosić podczas mycia rąk lub w deszczowe dni. Urządzenie ma czujnik tętna, który gromadzi dane dotyczące naszego tętna 24 godziny. Model ten pomaga także kontrolować sen, Dzięki pełnemu monitorowi snu. Ma również handeloperację, pozwalając nam kontrolować i oszacować kalorie spalone przez cały dzień.
Oprócz funkcji wymienionych powyżej, Ten smartwatch DT Watch9 4G jest również wyposażony w 16 GB, 2GB Ram, i działa na Androida 9.0 OS. Dodatkowe funkcje to monitor tlenu we krwi SPO2, monitor ciśnienia krwi, Wifi, Karta SIM, Przypomnienie o siedzącym trybie życia, Tryby wielu sportów, Płatność offline Alipay, Pogoda, Znajdź telefon, Bluetooth, i tak dalej. Ten smartwatch ma również duży 780 Mah pojemność baterii z 1-2 dni pracy na baterii.
Może Ci się również spodobać:
- 12 NAJLEPSZE SAMODZIELNE SMARTWATCHE Z KARTĄ SIM I WIFI 2024
- 10 Najlepszy smartwatch z aparatem HD 2024
- 10 NAJLEPSZE SMARTWATCHY Z Androidem DLA MĘŻCZYZN TERAZ
Zegarek DT NO.1 DT 9 4Pełna specyfikacja smartwatcha G:
| Urządzenie | Oglądaj 9 |
|---|---|
| Kształt | Kwadrat |
| Wymiar | 49*43*11.5mm |
| Waga | 50G |
| Zabarwienie | Czarny, Szary |
| Wyświetlacz | Amoled |
| Rozmiar ekranu | 2.06 Cal |
| Rozdzielczość ekranu | 410*502 Piksele |
| System operacyjny systemu operacyjnego | Android 9.0 |
| Czujniki |
|
| Bluetooth | V5.3 |
| GPS | Tak |
| BARAN | 2GB |
| Rom | 16GB |
| Tryb wielu sportów | Tak |
| Monitor pracy serca | Tak |
| Monitor tlenu we krwi | Tak |
| Monitor ciśnienia krwi | Tak |
| Wodoodporny | Wodoodporność IP67 |
| Dodatkowe funkcje |
|
| Pojemność baterii | 780Mah |
| Normalne użytkowanie | 1-2 dni |
| Nazwa aplikacji | Wearpro |
| Pasek | Silikon |
| Cena | $$ Ceny znajdują się poniżej |
Plusy i minusy według specyfikacji?
Profesjonaliści: Stylowy wygląd, Duży ekran AMOLED, 2GB RAM/16 GB ROM, Wsparcie Simcard, Wifi, Wiele rodzajów monitorowania stanu zdrowia
Wady: Nie nadaje się do pływania
Cena i dostępność?
Zegarek DT 9 smartwatch będzie dostępny wkrótce na Aliexpress w przedziale cenowym $60 Do $80. Zdobądź to tutaj
Możesz także chcieć sprawdzić:?Nowe i najnowsze smartwatche 2024






