HK9 Pro Max Plus este o altă noutate 2024 Seria Apple Watch 9 Clonează care acceptă apeluri Bluetooth și ChatGPT la un preț accesibil. Este un smartwatch sportiv care vine cu un ecran AMOLED mare de 2,02 inchi și este echipat cu mai multe funcții pentru monitorizarea ritmului cardiac., SPO2 Monitor de oxigen din sânge, Mod multi-sport, Previzualizare fotografie live, IP67 impermeabil, și suportă conexiunea la rafon TWS. Deci, să ne scufundăm în detaliile complete.
Designul HK9 Pro Max Plus Gen 4 Ceas inteligent:

După cum vedeți în poza de mai sus, Acest nou HK9 Pro Max Plus Gen 4 ceasul are un design pătrat care arată elegant, la modă, și similar cu seria Apple Watch 9. Măsurând 46,7*40*11,2mm și cântărind aproximativ 55g. Există două butoane fizice în partea dreaptă a carcasei. Este responsabil pentru pornirea alergării înapoi, și comutarea interfeței. Partea inversă a dispozitivului a primit o configurație tipică ¨ C există contacte magnetice pentru încărcare și un senzor de ritm cardiac.
Corpul ceasului inteligent HK9 Pro Max+ este realizat din aliaj de zinc, în timp ce cureaua este disponibilă în silicon. Referitor la ecranul de afișare! Acest HK 9 Ceasul inteligent Pro Max Plus are un ecran tactil AMOLED mare de 2,02 inchi cu sticlă 2,5D și este creat cu o rezoluție de 410*494 pixeli. Acest purtabil este, de asemenea, la pachet cu diverse fețe de ceas și este disponibil în negru, verde, roşu, și culori de argint.
Caracteristicile ceasului inteligent HK9 Pro Max+:

HK9 Pro Max Plus Gen 4 este un smartwatch impermeabil IP67, ceea ce înseamnă că îl poți purta atunci când te speli pe mâini sau în zilele ploioase. Gadgetul are un senzor de frecvență cardiacă, care colectează date despre ritmul nostru cardiac peste 24 ore. Acest ceas vă ajută, de asemenea, să vă controlați somnul, datorită monitorului complet de somn. Are si pedometru, permițându-ne să controlăm și să estimăm caloriile arse pe parcursul zilei.
Pe lângă caracteristicile menționate mai sus, Acest HK 9 Ceasul inteligent Pro Max Plus are un difuzor și un microfon care vă permit să efectuați apeluri direct prin intermediul unui ceas inteligent. Caracteristicile suplimentare sunt oxigenul din sânge și monitorul de tensiune arterială, Mod multi-sport, Busolă, ChatGPT, Previzualizare fotografie live, Memento sedentar, Găsiți Telefon, Și multe altele. Acest dispozitiv are un 230 Capacitatea bateriei mAh cu 2-5 zile de utilizare normală și 7 Zile de timp de așteptare.
S-ar putea să vă placă:
- 12 CELE MAI BUNE SMARTWATCH-uri STANDALONE CU CARD SIM ȘI WIFI 2024
- 10 CEL MAI BUN SMARTWATCH CU CAMERA HD 2024
- 7 Cele mai bune ceasuri inteligente ANDROID PENTRU BĂRBAȚI CHIAR ACUM
HK9 Pro Max Plus Gen 4 Specificații complete pentru ceasul inteligent:
| Dispozitiv | HK 9 Pro Max+ |
|---|---|
| Formă | Pătrat |
| Dimensiune | 46.7*40*11.2mm |
| Greutate | 50g |
| Culori | Negru, Argint, Roşu, Verde |
| Afişa | Amoled |
| Dimensiunea ecranului | 2.02 inch |
| Rezoluția ecranului | 420*494 Pixeli |
| Sistem de operare compatibil | Android & IOS |
| Senzori |
|
| Bluetooth | V5.1 |
| GPS | NU |
| Vorbitor | Da |
| Microfon | Da |
| Mod multi-sport | Da |
| Monitor ritm cardiac | Da |
| Monitor de oxigen din sânge | Da |
| Monitor de tensiune arterială | Da |
| Impermeabil | IP67 |
| Caracteristici suplimentare |
|
| Capacitatea bateriei | 230 mAh |
| Utilizare normală | 2-5 zile |
| Numele aplicației | WearFit Pro |
| Curea | Silicon |
| Preţ | $$ Preturile sunt mai jos |
Pro și contra conform specificațiilor?
Pro: Design elegant, Ecran AMOLED, Apel Bluetooth, Multe tipuri de monitorizare a sănătății, Moduri Multi Sport, ChatGPT 2.0, Funcționalități bazate pe inteligență artificială
Contra: Nu este potrivit pentru înot
Pret si disponibilitate?
Ceasul inteligent HK9 Pro Max Plus este disponibil momentan pe Aliexpress. Verificați prețul
De asemenea, v-ar putea dori să verificați:?Cele mai noi și cele mai recente ceasuri inteligente 2024






