HK9 Pro Max Plus är en annan nyhet 2024 Apple Watch Series 9 Klon som stöder Bluetooth-samtal och ChatGPT till ett överkomligt pris. Det är en sportig smartklocka som kommer fyrkantig med en 2,02-tums stor AMOLED-skärm och är utrustad med flera funktioner Pulsmätare, SPO2 blodsyremätare, Multisportläge, Live foto förhandsvisning, IP67 Vattentät, och stöder TWS-rafonanslutning. Så låt oss dyka in i de fullständiga detaljerna.
Design av HK9 Pro Max Plus Gen 4 Smart klocka:

Som du ser på bilden ovan, Denna nya HK9 Pro Max Plus Gen 4 Titta fick en fyrkantig design som ser snygg ut, modern, och liknande Apple Watch-serien 9. Mäter 46,7*40*11,2mm och väger ca 55g. Det finns två fysiska knappar på höger sida av fodralet. Det ansvarar för att slå tillbaka, och gränssnittsomkoppling. Baksidan av enheten fick en typisk konfiguration ¨ c det finns magnetiska kontakter för laddning och en pulssensor.
Den smarta klockkroppen HK9 Pro Max+ är gjord av zinklegering medan remmen finns i silikon. Angående bildskärmen! Detta HK 9 Pro Max Plus smartwatch har en 2,02-tums stor AMOLED-pekskärm kantad med 2,5D-glas och är skapad med en upplösning på 410*494 pixlar. Denna bärbara är också packad med olika klockytor och finns i svart, grön, röd, och silverfärger.
Funktioner hos HK9 Pro Max+ Smart Watch:

HK9 Pro Max Plus Gen 4 är en IP67 vattentät smartklocka, vilket innebär att du kan bära den när du tvättar händerna eller på regniga dagar. Gadgeten har en pulssensor, som samlar in data om vår hjärtfrekvens över 24 timme. Denna klocka hjälper dig också att kontrollera din sömn, Tack vare dess kompletta sömnmonitor. Den har också en pedometer, tillåter oss att kontrollera och uppskatta kalorierna förbrända under dagen.
Förutom funktionerna som nämns ovan, Detta HK 9 Pro Max Plus smartwatch har högtalare och mikrofon som gör att du kan ringa samtal direkt via en smartwatch. Ytterligare funktioner är blodsyre- och blodtrycksmätare, Multisportläge, Kompass, ChatGPT, Live foto förhandsvisning, Stillasittande påminnelse, Hitta telefon, Och många fler. Denna enhet har en 230 mah batterikapacitet med 2-5 dagar med normal användning och 7 Days of Standby Time.
Du kanske också gillar:
- 12 BÄSTA STANDALONE SMARTWATCHAR MED SIM-KORT OCH WIFI 2024
- 10 Bästa smartur med HD -kamera 2024
- 7 Bästa Android -smartur för män just nu
HK9 Pro Max Plus Gen 4 Smartwatch Full Specs:
| Anordning | HK 9 Pro Max+ |
|---|---|
| Form | Fyrkant |
| Dimensionera | 46.7*40*11.2mm |
| Vikt | 50g |
| Färger | Svart, Silver, Röd, Grön |
| Visa | Amolerad |
| Skärmstorlek | 2.02 Tum |
| Skärmupplösning | 420*494 Pixels |
| Kompatibelt operativsystem | Android & IOS |
| Sensorer |
|
| Bluetooth | V5.1 |
| Husläkare | INGA |
| Högtalare | Ja |
| Mikrofon | Ja |
| Multisportläge | Ja |
| Pulsmätare | Ja |
| Blodsyremonitor | Ja |
| Blodtrycksmätare | Ja |
| Vattentät | IP67 |
| Ytterligare funktioner |
|
| Batterikapacitet | 230 mAh |
| Normal användning | 2-5 dagar |
| Appens namn | WearFit Pro |
| Rem | Silikon |
| Pris | $$ Priserna är nedan |
För- och nackdelar enligt specifikationer?
Proffs: Elegant design, AMOLED-skärm, Bluetooth-samtal, Flera typer av hälsoövervakning, Multisportlägen, ChatGPT 2.0, AI-drivna funktioner
Nackdelar: Inte lämplig för simning
Pris och tillgänglighet?
Smartwatch HK9 Pro Max Plus är för närvarande tillgänglig på Aliexpress. Kontrollera pris
Du kanske också gillar att checka ut:?De nya och senaste smartklockorna 2024






