La câteva luni după lansarea HK9 Ultra 2, Wearpai s-a întors din nou și ne-a adus un nou smartwatch cu mai multe funcții numite HK9 Ultra 2 Max. Portabilul este un Apple Watch Ultra 2 Clonează care vine pătrat cu un ecran AMOLED de 2,02 inci și este echipat cu mai multe funcții, inclusiv un monitor pentru ritmul cardiac, SPO2, AI ChatGPT, Busolă, Moduri multi-sport, și acceptați apelurile Bluetooth. Deci haideți să ne aprofundăm în detaliile complete!
Design HK9 Ultra 2 Ceas inteligent Max:

După cum vedeți în poza de mai sus, acest nou HK9 Ultra 2 Ceasul Max are un design pătrat care arată elegant, la modă, și se potrivește bărbaților și femeilor. Măsurând 49*44*12mm și cântărind aproximativ 55g. Există două butoane fizice în partea dreaptă a carcasei. Este responsabil pentru funcția de pornire a alergatorului. Partea inversă a dispozitivului a primit o configurație tipică ¨ C există contacte magnetice pentru încărcare și un senzor de ritm cardiac.
HK9 Ultra 2 Corpul ceasului inteligent Max este realizat din aliaj de zinc, în timp ce cureaua este disponibilă în silicon. Referitor la ecranul de afișare! Acest HK 9 Ultra 2 Ceasul inteligent Max folosește un ecran tactil AMOLED mare de 2,02 inchi curbat cu sticlă 2,5D și este creat cu o rezoluție de 410*494 pixeli. Acest purtabil este, de asemenea, la pachet cu diverse fețe de ceas și este disponibil în negru, portocale, și culori gri.
Caracteristicile HK 9 Ultra 2 Ceas inteligent Max:

HK9 Ultra 2 Max este un smartwatch rezistent la apă IP67, ceea ce înseamnă că îl poți purta atunci când te speli pe mâini sau în zilele ploioase. Purtabilul are un senzor de frecvență cardiacă, care colectează date despre ritmul nostru cardiac peste 24 ore. Acest ceas vă ajută, de asemenea, să vă controlați somnul, datorită monitorului complet de somn. Are si pedometru, permițându-ne să controlăm și să estimăm caloriile arse pe parcursul zilei.
Pe lângă caracteristicile menționate mai sus, Acest HK 9 Ultra 2 Ceasul inteligent Max are un difuzor și un microfon care vă permit să efectuați apeluri direct prin intermediul unui ceas inteligent. Caracteristicile suplimentare sunt un monitor de oxigen din sânge, Monitor de tensiune arterială, Busolă, Memento sedentar, Moduri multi-sport, AI ChatGPT, Vreme, Fața ceasului AI, Traducere AI, Album foto AI, Găsiți Telefon, Bluetooth, și așa mai departe. Acest smartwatch are un 260 Capacitatea bateriei mAh cu 3-5 zile de utilizare normală și 7 Zile de timp de așteptare.
S-ar putea să vă placă și următoarele:
- 12 CELE MAI BUNE SMARTWATCH-uri STANDALONE CU CARD SIM ȘI WIFI 2024
- 10 CEL MAI BUN SMARTWATCH CU CAMERA HD 2024
- 10 Cele mai bune ceasuri inteligente ANDROID PENTRU BĂRBAȚI CHIAR ACUM
HK9 Ultra Gen 2 Specificații complete Max Smartwatch:
| Dispozitiv | HK9 Ultra2 Max |
|---|---|
| Formă | Pătrat |
| Dimensiune | 49*44*12mm |
| Greutate | 55g |
| Culori | Negru, Portocale, Gri |
| Afişa | Amoled |
| Dimensiunea ecranului | 2.02 inch |
| Rezoluția ecranului | 410*494 pixeli |
| Sistem de operare | WearFit OS |
| Senzori |
|
| Bluetooth | V5.1 |
| GPS | NU |
| Vorbitor | Da |
| Microfon | Da |
| Mod multi-sport | Da |
| Monitor ritm cardiac | Da |
| Monitor de oxigen din sânge | Da |
| Monitor de tensiune arterială | Da |
| Impermeabil | IP67 Impermeabil |
| Caracteristici suplimentare |
|
| Capacitatea bateriei | 260 mAh |
| Utilizare normală | 3-5 zile |
| Numele aplicației | WearFit Pro |
| Curea | Silicon |
| Preţ | $$ Preturile sunt mai jos |
Pro și contra conform specificațiilor?
Pro: Design elegant, 2.02-Ecran mare AMOLED inch, Apel Bluetooth, Multe tipuri de monitorizare a sănătății, Moduri Multi Sport, Funcții AI, Conexiune TWS
Contra: Nu este potrivit pentru înot
Pret si disponibilitate?
HK9 Ultra 2 Ceasul inteligent Max este disponibil în prezent pe Aliexpress. Verificați prețul
De asemenea, v-ar putea dori să verificați:?Cele mai noi și cele mai recente ceasuri inteligente 2024






