Two Years after launching the ScanWatch Horizon, Withings may think of throwing the Withings ScanWatch Horizon 2 în 2024. The wearable is a hybrid watch that may come circular with a 1.1-inch OLED screen and may be equipped with a heart rate monitor, SPO2 Monitor de oxigen din sânge, Moduri multisport, ECG, 10ATM rezistent la apă, și așa mai departe. Deci haideți să ne aprofundăm în detaliile complete!
Withings ScanWatch Horizon 2 Specificații complete:
Până acum! there are no rumors or information about the looks or technical features of the Withings ScanWatch Horizon 2. Cu toate acestea, we will put our full expectations and prediction of the Upcoming Horizon Watch 2.
| Dispozitiv | ScanWatch Horizon 2 |
|---|---|
| Materialul carcasei | Oţel inoxidabil |
| Dimensiune | 42*42*11.5mm |
| Greutate | 65g |
| Culori | Negru, Argint |
| Afişa | Amoled |
| Dimensiunea ecranului | 1.1 inch |
| Rezoluția ecranului | 126*294 pixeli |
| Sistem de operare compatibil | Android & IOS |
| Senzori |
|
| Bluetooth | V5.3 |
| GPS | NU |
| NFC | NU |
| Microfon | NU |
| Mod multi-sport | Da |
| Monitor ritm cardiac | Da |
| Monitor de oxigen din sânge | Da |
| Monitor de somn | Da |
| Impermeabil | 10ATM rezistent la apă |
| Caracteristici suplimentare |
|
| Capacitatea bateriei | 200mAh |
| Durata de viață a bateriei | 30 zile |
| Numele aplicației | Withings |
| Curea | Silicon, Oţel, Piele |
| Preţ | $$ Preturile sunt mai jos |
Preț și data lansării?
De fapt! there is no information about the price and the release date of the Withings ScanWatch Horizon 2. but we expect that Withings will release the Horizon 2 în Mai 2024 la o gama de pret intre $300 la $350.
De asemenea, v-ar putea dori să verificați: Cele mai noi și cele mai recente ceasuri inteligente 2024



