A couple of days after launching the Mibro Watch X1, the Mibro Xiaomi sub-brand has back again and brought us a new brand smartwatch under the name of Mibro Watch A1. The wearable is a fitness tracker smartwatch that got a circular design with a 1.28inch TFT screen and is equipped with several features such as a Heart rate monitor, Monitor de oxigen din sânge SPO2, 20 Mod sport, and 5ATM Waterproof, și mai mult. Deci haideți să ne aprofundăm în detaliile complete!
Design of Xiaomi Mibro Watch A1 Smartwatch:

După cum vedeți în poza de mai sus, This new Xiaomi Mibro A1 watch got a business sports design that looks sporty, elegant, și se potrivește bărbaților și femeilor. Measuring 45*45*9.8mm and weighing about 42g. Există două butoane fizice în partea dreaptă a carcasei. Este responsabil pentru funcția de a porni sau de a rula înapoi. Partea inversă a dispozitivului a primit o configurație tipică ¨C Acestea sunt contacte magnetice pentru încărcare și un senzor de frecvență cardiacă.
The Xiaomi Mibro Watch A1 body is made out of Metal with PC plastic while the strap is available in silicone. Referitor la ecranul de afișare! This new Youpin Mibro Watch A1 has a 1.28-inch full round TFT screen curved with 2.5D glass and is created with a resolution of 240 x 240 pixeli. De asemenea, purtabilul este împachetat cu o varietate de fețe de ceas și este disponibil în negru, albastru, and orange color.
NOU:
- Mibro T1 SmartWatch cu ecran AMOLED
- Mibro GS 2023 SmartWatch With GPS
Features of the Xiaomi Mibro A1 Smartwatch:

Mibro Watch A1 is a 5ATM waterproof smartwatch that offers protection up to a depth of 50 metri. Poate fi purtat fără griji pentru utilizare zilnică sau când înoți. Ceasul inteligent are un senzor de ritm cardiac, care colectează date despre ritmul nostru cardiac peste 24 ore. Această purtabilă vă ajută, de asemenea, să vă controlați somnul, datorită monitorului complet de somn. De asemenea, are un pedometru și ne permite să controlăm și să estimăm caloriile arse pe parcursul zilei.
Pe lângă caracteristicile menționate mai sus, De asemenea, purtabilul poate urmări până la 20 activități sportive, inclusiv mersul pe jos, funcţionare, ciclism, înot, sarit, alpinism, tenis, drumeții, Și multe altele. Caracteristicile suplimentare sunt un monitor de oxigen din sânge, Detectarea instruirii, Apel sau memento pentru mesaje, Notificarea aplicației, Bluetooth 5.0, și mai mult. Xiaomi Mibro Watch X1 is also equipped with a 270mAh large battery that can last 10 zile cu o utilizare normală și 45 Zile cu modul de ceas de bază.
Xiaomi Mibro A1 User Manual:

After you get this Mibro A1 smartwatch! Trebuie să urmați acești doi pași simpli:
- Instalați?Aplicația Mibro Fit?pe smartphone -ul dvs., care este disponibil atât în App Store, cât și în Play Store.
- Împerechează dispozitivul cu smartwatch -ul prin Bluetooth, atunci cronometrarea smartwatch va fi setată automat.
Asta este!?Deci, acum puteți trece apeluri, Sincronizați -vă calendarul sau primiți notificări pentru smartphone toate direct de la smartwatch, De asemenea, puteți afișa toate datele colectate de Smartwatch, cum ar fi ritmul cardiac, număr de trepte, Sau calitatea somnului direct pe smartphone -ul dvs. pentru un afișaj mai mare și o analiză mai bună a datelor.
POATE ȚI PLACE ȘI:?
- 10 Cele mai bune ceasuri inteligente Android pentru bărbați 2023
- 12 Cele mai bune ceasuri inteligente autonome cu cartelă SIM și WiFi 2023
- 10 Cele mai bune ceasuri inteligente cu ?Cameră HD
Xiaomi Mibro Watch A1 Full specs:
| Dispozitiv | Mibro A1 |
|---|---|
| Formă | Circular |
| Dimensiune | 45*45*9.8mm |
| Greutate | 42g |
| Culori | Negru, Albastru, Portocale |
| Afişa | TFT |
| Dimensiunea ecranului | 1.28 inch |
| Rezoluția ecranului | 240 x 240 pixeli |
| Sistem de operare compatibil | Android & IOS |
| Senzori |
|
| Bluetooth | V5.0 |
| Apelare Bluetooth | NU |
| NFC | NU |
| GPS | NU |
| Mod multi-sport | 20 Moduri sportive |
| Monitor ritm cardiac | Da |
| Monitor de somn | Da |
| Monitor de oxigen din sânge | Da |
| Impermeabil | 5ATM |
| Caracteristici suplimentare |
|
| Capacitatea bateriei | 270 mAh |
| Utilizare normală | 7-10 zile |
| Aplicație | MIBRO FIT |
| Curea | Silicon |
| Preţ | $$ Preturile de mai jos |
Pro și contra conform specificațiilor?
Pro: Design elegant, 20 Moduri sportive, 3 tipuri de monitorizare a sănătății, Potrivit pentru înot, Cadranuri personalizate, Durată lungă de viață a bateriei
Contra: nu acceptă apeluri Bluetooth
Mibro A1 Price and availability?
Xiaomi Mibro A1 smartwatch is available right now only on Aliexpress and TomTop at different prices. Puteți alege cel mai bun preț pentru dvs!
Check the Price On Aliexpress
Check the Price On TomTop
S-ar putea să vă placă și:?Cele mai noi și cele mai recente ceasuri inteligente 2023



